Shop

 • -17%
  Alcatel idol 3 ekran değişimi fiyatı

  Alcatel idol 3 ekran değişimi

  5.00 out of 5

  Alcatel idol 3 ekran değişimi fiyatı 250 TL‘dir. Alanında uzman ve tecrübeli ALCATEL teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel teknisyen ekipmanları kullanılarak 30 dakika içerisinde ekran değişimi yapılır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür. Komple yani ön cam dokunmatik alan ve iç ekrandan oluşan orjinal ürün kullanılır.

  Alcatel idol 3 ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez, telefon ekran performansında değişim yaşanmaz. Ekrana kırılmaz cam koruyucu hediye olarak takılır. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  300.00TL 250.00TL
 • -33%
  Alcatel İdol 4 Ekran Değişimi

  Alcatel İdol 4 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Alcatel İdol 4 ekran değişimi fiyatı 200 TL‘dir. Ekran kırıldı, ön cam çatladı, dokunmatik basmıyor veya ekrana görüntü gelmiyor ise uzman ve tecrübeli Alcatel teknisyenlerimiz tarafından 30 dakika içerisinde ekran değişimi yapılır. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Bilgileriniz kesinlikle silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.

  Alcatel İdol 4 ekran değişimi sonrasında 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır ve cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde ekran ile ilgili yaşanılan kullanıcı hatası dışında her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  300.00TL 200.00TL
 • -38%
  Alcatel Shine Lite Ekran Değişimi

  Alcatel Shine Lite Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Alcatel Shine Lite ekranı kırıldı ise değişim fiyatı 6 ay GSM iletişim teknik servis garantisi ile birlikte 250 TL‘dir. Ekran değişimi profesyonel Alcatel teknisyenlerimiz tarafından 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bilgileriniz kesinlikle silinmemekte, telefon ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmamaktadır. Komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.

  Alcatel Shine Lite ekran değişimi sonrasında 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede kullanıcı hatası dışında ekran ile ilgili yaşanılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  400.00TL 250.00TL
 • -33%

  Asus Zenfone 3 Ekran Değişimi

  4.50 out of 5

  ASUS Zenfone 3 ekranı kırıldı ise 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte ekran değişimi fiyatı 200 TL‘dir. Asus Zenfone 3 ekran değişiminde orjinal yani full tek parça (iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panel) ürün kullanılmaktadır. Ekran değişimi aşamalarında kesinlikle bilgileriniz silinmez. Telefonunuzun performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 20 dakika, kargo ile gönderim sağladığınızda ise (3) iş günüdür.

  Asus Zenfone 3 ekran değişimi yapıldıktan sonra cihazınız test onay formundan geçirilir. Ardından ise incelemeniz amacıyla sizlerin beğenisine sunulur. Cihazınızı dilediğiniz kadar test edebilirsiniz. Sizlerin de vermiş olduğu onayın ardından öncelikle 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. Ardından 6 ay GSM İletşim LTD. ŞTİ. imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanarak telefonunuz sizlere teslim edilir.

  300.00TL 200.00TL
 • -24%
  Asus Zenfone 3 Laser Ekran Değişimi

  Asus Zenfone 3 Laser Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Asus Zenfone 3 Laser ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 190 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli ASUS teknisyenlerimiz tarafından sadece 30 dakikada yapılmaktadır. 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığı taktirde ise bu süre 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişimi sonrasında telefon içerisinde bulunan bilgiler silinmez ve ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Komple iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.

  Asus Zenfone 3 Laser ekran değişimi sonrasında ekran kırılması ve ön cam çatlaması sorunlarının önüne geçebilmek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmakta ve 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanmaktadır. Garanti kartı sayesinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında yaşanılan her türlü teknik sorun ücret alınmadan çözüme kavuşturulmaktadır.

  250.00TL 190.00TL
 • -24%
  Asus Zenfone 3 Max Ekran Değişimi ÖncesiAsus Zenfone 3 Max Ekran Değişimi Sonrası

  Asus Zenfone 3 Max Ekran Değişimi

  3.00 out of 5

  Asus Zenfone 3 Max ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 190 TL'dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli ASUS teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Bilgileriniz kesinlikle silinmez, her şey olduğu gibi kalır. Dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğü ilk günkü haline geri döner.

  Asus Zenfone 3 Max ekran değişiminin hemen ardından ekran kırılması ve ön cam çatlaması sorunu ile karşılaşılmaması amacı ile 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır. Telefonunuz ise 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti belgesi ile birlikte sizlere teslime edilir. Bu sayede ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  250.00TL 190.00TL
 • -25%
  Asus Zenfone 4 Max Ekran Tamiri

  Asus Zenfone 4 Max Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  Asus Zenfone 4 Max ekran değişimi fiyatı 300 TL‘dir. Ekran değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir ki ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik ve donanımsal sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur. Ekran değişimi süresi ise servisimize geldiğiniz taktirde ortalama 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  Asus Zenfone 4 Max ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Bilgileriniz, cihazınıza format atılmadığı için kesinlikle silinmez. 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak cihazınıza takılır. Ekran kalitesi ise ilk günkü haline geri dönmektedir.

  400.00TL 300.00TL
 • -33%
  Asus Zenfone 5 Lite Ekran Değişimi

  Asus Zenfone 5 Lite Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Asus Zenfone 5 Lite ekranı kırıldı ise değişim fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 120 TL‘dir. Teknik servisimize geldiğiniz taktirde alanında uzman ve tecrübeli ASUS teknisyenlerimiz tarafından 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Değişim yapılırken telefonunuza format atılmadığı için bilgileriniz silinmez. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.

  Asus Zenfone 5 Lite ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır ki bu sayede telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ise ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur. Ek önlem olarak da 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak cihazınıza takılır.

  180.00TL 120.00TL
 • -33%
  Asus Zenfone 6 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

  Asus Zenfone 6 batarya değişimi

  5.00 out of 5

  Asus Zenfone 6 batarya değişimi fiyatı 100 TL‘dir. Değişim işlemi alanında uzman ve tecrübeli ASUS teknisyenlerimiz tarafından orjinal 3300 mAh, Lityum-iyon polimer kullanılarak ortalama 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Teknik servis ortamı gerekli tüm koşulları sağlar. Değişim sonrası telefonda bulunan bilgileriniz silinmez.

  Asus Zenfone 6 batarya değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı ve kaşeli) teknik servis batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede garanti süresi dahilinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  150.00TL 100.00TL
 • -32%

  ASUS Zenfone GO Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  ASUS Zenfone GO ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte 170 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ASUS teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişiminde kesinlikle full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır. Ekran değişiminin ardından dilediğiniz kadar inceleme imkanınız bulunmaktadır. Herhangi bir beğenmeme durumunda ücret iadesi gerçekleştirilmektedir. Onay verildiğinde ise garanti kartınız ile birlikte cihazınız sizlere teslim edilir.

  ASUS Zenfone GO ekran değişimi aşamalarında kesinlikle bilgileriniz silinmez. Telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hasasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi sonrasında ekran kırılması ya da çatlaması sorunu ile tekrar karşı karşıya kalmamanız amacı ile kırılmaz cam koruyucu hediyemiz bulunmaktadır. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğinizde sadece 30 dakika, kargo ile gönderim yaptığınızda ise 3 iş günüdür.

  250.00TL 170.00TL
 • -20%
  Asus Zenfone Live Ekran Değişimi

  Asus Zenfone Live Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Asus Zenfone Live ekranı kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik alan çalışmıyor veya ekrana görüntü gelmiyor ise ekran değişimi yapılması gerekir. Asus Zenfone Live ekran değişimi fiyatı 240 TL‘dir. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Değişim sonrasında bilgileriniz silinmediği gibi telefon ekran performansı ilk günkü hale geri döner. Ekran değişimi süresi ise servisimize gelindiğinde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

  Asus Zenfone Live ekran değişiminin hemen sonrasında 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır. Cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız ile birlikte sizlere teslim edilir ki garanti süreniz içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  300.00TL 240.00TL
 • -17%

  Asus Zenfone Max Ekran Değişimi

  4.86 out of 5

  ASUS Zenfone Max ekran değişimi fiyatı 250 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli ASUS teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişiminde kullanılmakta olan ürünler %100 orjinal, seri numaralı ve full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşmaktadır. Bu sayede ekran değişimi aşamalarında bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi sadece 30 dakikadır.

  ASUS Zenfone Max ekran değişimi sonrasında uzman teknisyenlerimiz tarafından tüm testleri yapılır ve incelemeniz amacı ile sizlerin beğenisine sunulur. Cihazınızı dilediğiniz kadar inceleyebilir ve herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücret iadesi talebinde bulunabilirsiniz. Onay verdiğiniz taktirde ise öncelikle 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garanti kartınız hazırlanır, ardından ekranınızın tekrar kırılmaması amacı ile kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır ve cihazınız sizlere teslim edilir.

  300.00TL 250.00TL
 • -29%

  ASUS Zenfone Selfie Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  ASUS Zenfone Selfie (ZD551KL) ekranı kırıldı ise 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte ekran değişimi fiyatı 250 TL’dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli ASUS teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda, özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi sonrasında 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi verilmekte ve garanti kartınız ile birlikte cihazınız sizlere sunulmaktadır. Bu sayede ekranınızda yaşadığınız en ufak bir sorun dahi çözüme kavuşturulmaktadır.

  ASUS Zenfone Selfie ekran değişimi sonrasında telefonunuzda bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez, cihazınızın performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir eğişim yaşanmaz. Kullanılmakta olan ürünler full tek parça orjinal yani dokunmatik alan + ön cam + iç ekran + dış panelden oluşmaktadır. Ekran değişiminin ardından cihazınızı dilediğiniz gibi inceleme hakkınız bulunmaktadır. Yaşanılan en ufak bir tereddütte ücret iadesi gerçekleştirilir.

  350.00TL 250.00TL
 • -20%
  Asus Zenfone Zoom S Ekran Değişimi

  Asus Zenfone Zoom S Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Asus Zenfone Zoom S ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 400 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli Asus teknisyenlerimiz tarafından 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır. Bilgileriniz silinmez ve telefon ekran performansı ilk günkü haline geri döner.

  Asus Zenfone Zoom S ekran değişimi sonrasında ön cam çatlaması ve ekran kırılmalarını önlemek amacı ile 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. Cihazınız ise 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki bu sayede ekran ile ilgili yaşanılan kullanıcı hatası dışında her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  500.00TL 400.00TL
 • -20%
  casper via a1 ekran değişimi

  Casper Via A1 Ekran Değişimi

  4.42 out of 5

  Casper Via A1 ekran değişimi fiyatı teknik servisimiz tarafından verilen 6 ay garanti kartı ile birlikte 200 TL‘dir. Casper Via A1 ekran tamirinde komple yani iç ekran, dokunmatik alan, ön cam ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır. Değişim aşamalarında kesinlikle bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında ise herhangi bir değişim yaşanmaz. Değişim süresi teknik servisimize gelindiği taktirde 30 dakika, kargo ile gönderim sağlandığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  Casper Via A1 ekran değişimi tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda gerçekleştirilir. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Değişim işlemi yapıldıktan sonra ise öncelikle 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu takılır. Ardından ise 6 ay GSM İletişim teknik servis garanti kartınız hazırlanarak cihazınız sizlere teslim edilir.

  250.00TL 200.00TL
 • -22%
  Casper Via A2 Ekran Tamiri

  Casper Via A2 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Casper Via A2 ekran değişimi fiyatı 350 TL‘dir. Ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli CASPER teknisyenlerimiz tarafından komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır. Değişim aşamalarında bilgileriniz silinmez, telefon ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz ve ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner. Ekran değişimi süresi servisimizde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  Casper Via A2 ekran değişimi sonrasında ekran kırılması sorunu ile tekrar karşılaşmanızı engellemek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak cihazınıza takılır. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki bu sayede ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  450.00TL 350.00TL
 • -28%

  Casper Via E1 Ekran Değişimi

  4.75 out of 5

  Casper Via E1 ekran değişimi fiyatı 180 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli CASPER teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda, telefonunuza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekranı kırılan, ön camı çatlayan, dokunmatiğinin bir kısmı ya da tamamı çalışmayan veya ekrana görüntü gelmeyen cihazların ekranları full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılarak değiştirilir. Ekran değişimi yapıldıktan sonra kesinlikle bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz.

  Casper Via E1 ekran değişimi süresi teknik servisimizde tamir işlemi gerçekleştirilecekse 30 dakika, iki taraflı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanan kargo hizmetinden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişimi yapıldıktan sonra telefonunuz teknisyenlerimizin test onay formundan geçer. Ardından ise ekran kırılması sorunu ile tekrar karşılaşmanızı önlemek amacıyla 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediye edilir. Son olarak ise 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanır. Garanti kartınız sayesinde ekranınız ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulur.

  250.00TL 180.00TL
 • -33%
  Casper Via E2 Ekran Değişimi

  Casper Via E2 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Casper Via E2 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 200 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli Casper teknisyenlerimiz tarafından 30 dakika içerisinde yapılır. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz de 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde değişim yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır. Değişim sonrasında bilgileriniz silinmemekte ve telefon ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmamaktadır.

  Casper Via E2 ekran değişimi sonrasında ekran kırılması ve ön cam çatlaması sorunu ile karşılaşmamanız amacı ile 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki ekranda kullanıcı hatası dışında yaşanılan herhangi bir teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  300.00TL 200.00TL
 • -40%
  Casper Via F1 Ekran Değişimi

  Casper Via F1 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Casper Via F1 ekranı kırıldı ise eğer değişim fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 150 TL‘dir. Kırık ekran yerine komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün takılır. Değişim sonrasında bilgileriniz kesinliklikle silinmez ve telefon ekran performansı ilk günkü haline geri döner. Ekran değişimi süresi ise GSM İletişim’e gelindiğinde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

  Casper Via F1 ekran değişimi gerekli koşulların sağlandığı teknik servis odasında uzman Casper teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Değişimin ardından 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takıldığı gibi telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede garanti süreci içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  250.00TL 150.00TL
 • -23%

  CASPER Via M1 Ekran Değişimi

  4.82 out of 5

  CASPER Via M1 ekran değişimi fiyatı 170 TL‘dir. Ekran değişimi, uzman ve tecrübeli CASPER teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Bu sayede cep telefonunuzda bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmemekte ve cihazınızın performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmamaktadır. Teknik servisimize kullanılmakta olan ürünler orjinal ve full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşmaktadır.

  CASPER Via M1 ekran değişimi sonrasında bütün testleri yapılır. Ardından incelemeniz amacı ile, telefonunuz, sizlerin beğenisine sunulur. Dilediğiniz kadar cihazınızı inceleyebilirsiniz. Bu aşamada yaşayacağınız en ufak bir tereddüt ya da beğenmeme durumunda ücretiniz geri iade edilir. Onay verdiğiniz taktirde ise öncelikle 6 aylık sınırsız garanti kartınız hazırlanır, aynı sorun ile karşılaşmamanız amacı ile kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır ve cihazınız sizlere teslim edilir.

  220.00TL 170.00TL
 • -28%
  Casper Via M2 Ekran Değişimi

  Casper Via M2 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Casper Via M2 ekran değişimi fiyatı 180 TL olup ekran tamiri uzman ve tecrübeli Casper teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmemekte, telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmamaktadır. Komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ekran kullanılır. Değişim süresi servisimize gelindiği taktirde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  Casper Via M2 ekran değişiminin ardından 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmaktadır. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti süreniz içerisinde, kullanıcı hatası dışında yaşanılan sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  250.00TL 180.00TL
 • -26%
  Casper Via M3 Ekran Değişimi

  Casper Via M3 Ekran Değişimi

  1.00 out of 5

  Casper Via M3 ekran değişimi fiyatı 280 TL‘dir. Komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ekran kullanılır. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli Casper teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Telefon içerisinde bulunan hiç bir bilgi silinmez ve cihazın ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi servisimizde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  Casper Via M3 ekran değişiminin ardından 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti kartınızın olmasından dolayı ekran ile ilgili yaşanılan kullanıcı hatası her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  380.00TL 280.00TL
 • -14%

  Casper Via V10 Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  CASPER Via V10 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte 300 TL‘dir. Ekran değişimi uzman CASPER teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda yapılır. Bu sayede ekran değişimin ardından cihazınızın içerisinde bulunan bilgileriniz silinmemekte ve kesinlikle telefonunuzun performansı yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassaiyeti ya da ekran parlaklığı değişmemektedir.

  CASPER Via V10 ekran değişimi yapıldıktan sonra uzman CASPER teknisyenlerimiz tarafından tüm testleri yapılır. Ardından incelemeniz amacı ile sizlerin beğenisine sunulur. Bu aşamada cihazınızı istediğiniz kadar inceleyebilir ve beğenmeme durumunda para iadesi hakkınızı kullanabilirsiniz. Onay verdiğiniz taktirde ise garanti kartınız hazırlanır, ekranınızın tekrar kırılmaması amacı ile kırılmaz cam koruyucunuz ücretsiz olarak takılır ve telefonunuz sizlere sunulur.

  350.00TL 300.00TL
 • -40%

  Casper Via V3 Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  CASPER Via V3 ekran değişimi fiyatı 150 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli CASPER teknisyenlerimiz tarafından 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ.™ teknik servis garantisi verilerek yapılmaktadır. Teknik servis odamız tatik elektrikten arındırılmakta ve güncel bir şekilde sterilize edilmektedir. Ekran değişiminde özel ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu sayede bilgileriniz silinmemekte ve cihazınızın performansı yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı ilk günkü haline geri dönmektedir. Ekran değişimi süresi 30 dakikadır.

  CASPER Via V3 ekran değişimi yapıldıktan sonra uzman CASPER teknisyenlerimiz tarafından bütün testleri gerçekleştirilmektedir. Bu testlerin ardından cihazınız incelemeniz amacı ile sizlere sunulmaktadır. İnceleme aşamasında yaşayacağınız herhangi bir beğenmeme ya da tereddütte ücretiniz iade edilmektedir. Onay verdiğiniz taktirde ise 6 aylık garanti kartınız hazırlanır, kırılmaz cam koruyucunuz takılır ve telefonunuz sizlere teslim edilir.

  250.00TL 150.00TL
 • -40%
  casper via v4 ekran değişimi

  Casper Via V4 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Casper Via V4 marka telefonunuzun ekranı kırıldı, ön camı çatladı ya da darbe alınması sonucu iç ekranda kırılma meydana gelmiş ise full tek parça yani dokunmatik alan, ön cam, iç ekran ve dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılması gerekmektedir. GSM İletişim tarafından verilen 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte Casper Via V4 ekran değişimi fiyatı 150 TL‘dir. Ekran değişimi süresi teknik servisimize gelindiği taktirde 30 dakika, 2 taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Ekran tamiri aşamalarında kesinlikle bilgileriniz silinmez.

  Casper Via V4 ekran değişimi yapıldıktan sonra tüm testleri birer birer yapılmaktadır. Ardından incelemeniz amacı ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücretiniz geri iade edilmektedir. Onay verildiği taktirde ise ekran kırılması sorunu ile tekrar karşılaşmamanız amacı ile 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. Ardından ise 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanarak telefonunuz sizlere teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde ekranınız ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorunda dahi ücretiniz geri iade edilir.

  250.00TL 150.00TL
 • -24%

  Casper Via V6 Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  CASPER Via V6 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte 190 TL‘dir. Kullanılmakta olan ekranlar orjinal, seri numaralı ve full tek parçadan yani iç ekran + ön cam + dokunmatik + dış panelden oluşmaktadır. Ekran değişimi yapılırken kesinlikle bilgileriniz silinmemekte, telefonunuzu performansında yani dokunmatik hızı, hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmamaktadır. Herhangi beğenmeme durumunda ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

  CASPER Via V6 ekran değişimi uzman ve tecrübeli CASPER teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda, özel ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Ekran değişimi sonrasında bir daha aynı sorun ile karşı karşıya kalmamanız amacı ile kırılmaz cam koruyucu hediye edilir. Ekran tamiri gerçekleştirildikten sonra beğeninize sunulur ve onay verdiğiniz taktirde garanti kartınız hazırlanarak cihazınız sizlere teslime dilir.

  250.00TL 190.00TL
 • -46%

  Casper Via V8 Ekran Değişimi

  4.71 out of 5

  CASPER Via V8 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi altında 200 TL‘dir. Ekran değişimi uzman CASPER teknisyenlerimiz tarafından, özel ekipmanlar kullanılarak, tamamen sterilize edilmiş teknik servis odamızda gerçekleştirilir. Kullanılmakta olan ekranlar orjinal, seri numaralı ve full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşmaktadır. Bu sayede ekran değişimi sonrasında telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ya da ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz.

  CASPER Via V8 ekran değişimi sonrasında cihazınızın bütün testleri yapılır ve incelemeniz amacı ile sizlere sunulur. Bu aşama yaşayacağınız en ufak bir beğenmeme durumunda ücretiniz geri iade edilmektedir. Onay verdiğiniz taktirde ise garanti kartınız hazırlanır, kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır ve telefonunuz sizlere teslim edilir. Ekran değişimi süresi 30 dakikadır ve ekran tamiri yapıldıktan sonra kesinlikle bilgileriniz silinmez.

  370.00TL 200.00TL
 • -15%
  Casper Via V8C Ekran Tamiri

  Casper Via V8C Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Casper Via V8C ekran değişimi fiyatı GSM İletişim 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 170 TL‘dir. Orjinal ürün kullanılır. Ekran komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşur. Ekran değişimi süresi 30 dakikadır. Servisimize gelemeyecek durumda iseniz 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

  Casper Via V8C ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez. Telefon ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner. 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanır ki ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik ve donanımsal sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  200.00TL 170.00TL
 • -29%

  CASPER Via V9 Ekran Değişimi

  4.63 out of 5

  CASPER Via V9 ekran değişimi fiyatı 250 TL‘dir. Ekran tamiri uzman GSM iletişim LTD. ŞTİ. CASPER teknisyenleri tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda 30 dakika içerisinde yapılır. Ekran değişiminde full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan ekranlar kullanılmaktadır. Bu sayede cihazınızda bulunan bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz.

  CASPER Via V9 ekran değişimi sonrasında uzman teknisyenlerimiz tarafından tüm testleri yapılır ve cihazınız incelemeniz amacı ile beğeninize sunulur. Bu aşamada yaşayacağınız en ufak bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücretiniz geri iade edilir. Onay verdiğiniz taktirde ise garanti kartınız hazırlanır, kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır ve telefonunuz sizlere teslim edilir.

  350.00TL 250.00TL
 • -20%

  General Mobile 4G Android One Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  General Mobile 4G Android One ekran değişimi fiyatı 160 TL‘dir. Ekran değişimi uzman GM teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda gerçekleştirilir. Ekran değişimi yapıldıktan sonra GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından 6 ay teknik servis garantisi verilir ve cihazınız garanti kartı ile birlikte sizlere sunulur. Kullanılan ekranlar %100 orjinal ve seri numaralıdır. Ekra değişimi yapıldıktan sonra yaşayacağınız en ufak bir beğenmeme durumunda ücretiniz geri iade edilir.

  General Mobile 4G Android One ekran değişimi süresi 30 dakikadır. Kullanılmakta olan ekranlar full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alandan oluşur. Ekran tamiri gerçekleştirildikten sonra kesinlikle bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında yani dokumatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında değişim yaşanmaz.

  200.00TL 160.00TL
 • -20%

  General Mobile 5 Plus Ekran Değişimi

  4.74 out of 5

  General Mobile 5 Plus ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte 200 TL‘dir. Kırılan ekran tamiri, uzman ve tecrübeli GM teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda, özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişiminde full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Kesinlikle bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 30 dakika, kargo ile gönderim sağlandığında ise 3 (üç) iş günüdür. Kargo gönderim ücretleri iki taraflı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanmaktadır.

  General Mobile 5 Plus ekran değişimi yapılır yapılmaz cihazınız tüm teknisyen testlerinden geçirilir. Ardından incelemenize sunulur. Telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. İnceleme aşamasında yaşayacağınız en ufak bir tereddüt ya da beğenmeme durumunda ücret iadesi işlemi gerçekleştirilir. Onay verdiğiniz taktirde ise ekran kırılması, ön cam çatlaması sorunu tekrar karşılaşmamanız amacıyla 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. Ardından 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. imzalı ve kaşeli garanti kartınız hazırlanır. Garanti kartınız sayesinde ekranınız ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulur.

  250.00TL 200.00TL
 • -28%

  General Mobile Discovery 2 Ekran Değişimi

  4.18 out of 5

  General Mobile Discovery 2 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte 180 TL‘dir. Ekran değişimine uzman GM teknisyen montajı dahildir. Kırılan, dokunmatiği çalışmaya ya da görüntü gelmeyen telefonunuzun ekranı %100 orjinal ve seri numaralı full tek parçadan (dokunmatik + iç ekran + ön cam + dış panel) oluşan ekran ile değiştirilir.

  General Mobile Discovery 2 ekran değişimi aşamalarından sonra cihazızın tüm testleri teknisyenlerimiz tarafından yapılır ve sizlerin incelemenize sunulur.  Bu aşamada yaşadığınız en ufak bir beğenmeme durumunda ücretiniz geri iade edilir. Kesinlikle bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında hiç bir değişim yaşanmaz.

  250.00TL 180.00TL
 • -28%
  General Mobile Discovery 2 Mini Ekran Değişimi

  General Mobile Discovery 2 Mini Ekran Değişimi

  0 out of 5

  General Mobile Discovery 2 Mini ekran değişimi fiyatı teknik servisimiz tarafından verilen 6 ay garanti ile birlikte 180 TL‘dir. Ekran değişimi süresi ise sadece 30 dakikadır. GSM İletişim’e gelemeyecek durumda iseniz 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Değişim süreçlerinde bilgileriniz silinmez ve telefon ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner.

  General Mobile Discovery 2 Mini ekran değişiminin ardından kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır ve 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanır.  6 aylık süreç içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında yaşanılan teknik sorunlar ise ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

  250.00TL 180.00TL
 • -24%
  General Mobile 6 Ekran Değişimi

  General Mobile GM6 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  General Mobile 6 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi altında 190 TL'dir. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır. Tamir sonrası telefon içerisinde bulunan bilgileriniz silinmez. Cihazınızın ise performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde kesinlikle herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi ise teknik servisimize gelindiğinde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

  General Mobile 6 ekran değişimi yapıldıktan sonra ilk yapılan işlem ekran kırılması ve ön cam çatlamasını önlemek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyenizin takılmasıdır. Ardından şse 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanmaktadır. Garanti kartınızın süresi boyunca ise de ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında yaşanılan en ufak bir sorun dahi ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

  250.00TL 190.00TL
 • -25%
  General Mobile Ekran TamiriGeneral Mobile GM8 Ekran Onarımı

  General Mobile GM8 Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  General Mobile GM8 ekran değişimi fiyatı 300 TL‘dir. Ekran onarımı alanında uzman ve tecrübeli General Mobile teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanlar kullanılarak ortalama 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez. Telefon ekran performansına yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.

  General Mobile GM8 ekran değişiminde komple yani ön cam, dokunmatik alan, iç ekran ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Ekran kırılmasının önüne geçebilmek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak telefonunuza takılır. Cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız ile birlikte sizlere teslim edilir ki ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  400.00TL 300.00TL
 • -25%
  htc 10 ekran değişimihtc 10 ekran değişimi teknik servisi

  HTC 10 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  HTC 10 ekran değişimi fiyatı 300 TL olup ekran tamirinde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından gerekli koşulların yerine getirildiği teknik servis odamızda yapılır. Telefon içerisinde bulunan bilgileriniz silinmediği gibi cihaz performansında da herhangi bir değişim yaşanmaz.

  HTC 10 ekran değişimi süresi teknik servisimizde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Değişim işlemi tamamlandıktan sonra 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmakta ve telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.

  400.00TL 300.00TL
 • -25%
  HTC Desire 10 Lifestyle Ekran Değişimi

  HTC Desire 10 Lifestyle Ekran Değişimi

  0 out of 5

  HTC Desire 10 Lifestyle ekranı kırıldı ya da ön camı çatladı ise değişim fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 300 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından 20 dakika içerisinde yapılmaktadır. 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Değişim sonrasında bilgileriniz silinmediği gibi telefon performansında (dokunmatik hızı/hassasiyeti, ekran parlaklığı/çözünürlüğü) herhangi bir değişim yaşanmaz.

  HTC Desire 10 Lifestyle ekran değişimi yapıldıktan sonra ekran kırılması sorunuyla tekrar karşılaşmanızı engellemek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. Telefonunuz, 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede ekran ile ilgili yaşanan en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulur.

  400.00TL 300.00TL
 • -24%
  HTC Desire 10 Pro Ekran Değişimi

  HTC Desire 10 Pro Ekran Değişimi

  0 out of 5

  HTC Desire 10 Pro ekran değişimi fiyatı 340 TL‘dir. Ekran değişimi süresi teknik servisimizde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığı taktirde 3 (üç) iş günüdür. Ekran tamiri uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Ekran değişiminde bilgileriniz silinmediği gibi ekran performansında kesinlikle herhangi bir değişim yaşanmaz.

  HTC Desire 10 Pro ekran değişiminin hemen ardından 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmaktadır. Bununla birlikte telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir ki bu sayede ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında yaşanılan herhangi bir sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  450.00TL 340.00TL
 • -25%

  HTC Desire 610 Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  HTC Desire 610 ekranı kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı basmıyor, ölü pikseller oluştu, iç ekranda kırılma mevcut ya da ekrana hiç görüntü gelmiyor ise full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılması gerekmektedir. GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından verilen 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte HTC Desire 610 ekran değişimi fiyatı 150 TL‘dir. Ekran değişimi, uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmakta olan teknik servis odamızda, özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

  HTC Desire 610 ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 30 dakika, 2 taraflı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. HTC Desire 610 ekran değişimi sonrasında kesinlikle bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yapılmaz. Ekran değişimi yapıldıktan sonra ekran kırılması ya da çatlaması sorunu ile tekrar karşılaşmamanız amacı ile 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. Ardından 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanır ve cihazınız sizlere teslim edilir.

  200.00TL 150.00TL
 • -36%

  HTC Desire 616 Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  GSM İletişim Teknolojileri 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte HTC Desire 616 ekran değişimi fiyatı teknisyen montajı dahil olmak üzere 160 TL‘dir. Kırılan ekranın yerine %100 orjinal, seri numaralı ve full tek parça yani dokunmatik + ön cam + iç ekrandan oluşan ürün takılmakta bu sayede telefonunuz ilk aldığınız günkü haline geri dönmektedir.

  HTC Desire 616 ekran değişimi yapıldıktan sonra telefonunuzun ekran parlaklığı, performansı, dokunmatik hızı ve hassasiyetinde kesinlikle bir değişim yaşanmaz. Teknisyenlerimiz tüm testlerini tamamladıktan sonra incelemeniz amacı ile telefonunuzu sizlere sunmakta ve herhangi bir beğenmeme durumunuzda ücretiniz iade edilmektedir.

  250.00TL 160.00TL
 • -23%
  HTC Desire 620 EKran Değişimi

  HTC Desire 620 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  HTC Desire 620 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 170 TL‘dir. Ekran tamiri uzman ve tecrübeli HTC teknisyenleri tarafından özel ekipmanlar kullanılarak 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise bu süre 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişimi sonrasında telefonunuza format atılmaz yani bilgileriniz silinmez. Ekran performansı yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğü ilk günkü haline geri döner.

  HTC Desire 620 ekran değişimi sonrasında ekran kırılmasının önüne geçebilmek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz telefonunuza ücretsiz olarak takılır. Cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan tüm teknik sorunlar ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

  220.00TL 170.00TL
 • -32%

  HTC Desire 626 Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  HTC Desire 626 ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantimiz ve uzman teknisyen montajı dahil olmak üzere 150 TL‘dir. Ekran değişiminde kullanılmakta olan ekranlar %100 orjinal, seri numaralı ve faturalıdır. Kesinlikle orjinal tek parça yani full panelli dokunmatik, iç ekran ve ön camdan oluşan ekranlar tercih edilmekte bu sayede cihazınızın ilk alındığı güne dönmesi sağlanmaktadır.

  Kırılan, çatlayan HTC 626 ekranınız uzman HTC teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak sadece 30 dakika içerisinde orjinali ile değiştirilmekte ve sizlerin incelemesine sunulmaktadır. Yaşayacağınız herhangi bir beğenmeme durumunda ücretiniz iade edilmektedir.

  220.00TL 150.00TL
 • -28%
  htc desire 700 ekran değişimi

  HTC Desire 700 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  HTC Desire 700 ekran değişimi fiyatı 180 TL‘dir. Ekran tamirinde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Değişim süresi teknik servisimizde 30 dakika, 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetinden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişimi sonrası bilgileriniz silinmez ve kesinlikle telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.

  HTC Desire 700 ekran değişimi sonrasında ekran kırılması ve ön cam çatlaması sorunlarının tekrar yaşanmasını önlemek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılmakta, telefonunuz 6 ay GSM iletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.

  250.00TL 180.00TL
 • -33%
  htc desire 728 ekran değişimi

  HTC Desire 728 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  HTC Desire 728 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte 200 TL‘dir. Ekran tamiri süresi teknik servisimize gelindiği taktirde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişimi aşamalarında bilgileriniz silinmez ve telefonunuzun performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.

  HTC Desire 728 ekran değişimi sonrasında 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılmaktadır. Cihazınızı dilediğiniz kadar inceleme imkanınız vardır. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücretiniz geri iade edilir.

  300.00TL 200.00TL
 • -40%
  htc desire 816 ekran değişimi

  Htc Desire 816 Ekran Değişimi

  4.66 out of 5

  HTC Desire 816 816g 816f 816h ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte 180 TL‘dir. Ekran değişimi uzman HTC teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişiminde kesinlikle full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır. Ekran değişiminin ardından dilediğiniz kadar inceleme imkanınız bulunmaktadır. Herhangi bir beğenmeme durumunda ücret iadesi gerçekleştirilmektedir. Onay verildiğinde ise garanti kartınız ile birlikte cihazınız sizlere teslim edilir.

  HTC 816 ekran değişimi aşamalarında kesinlikle bilgileriniz silinmez. Telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hasasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi sonrasında ekran kırılması ya da çatlaması sorunu ile tekrar karşı karşıya kalmamanız amacı ile kırılmaz cam koruyucu hediyemiz bulunmaktadır. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğinizde sadece 30 dakika, kargo ile gönderim yaptığınızda ise 3 iş günüdür.

  300.00TL 180.00TL
 • -20%

  Htc Desire 820 Ekran Değişimi

  4.21 out of 5

  HTC Desire 820 ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantimiz ve montaj dahil olmak üzere 160 TL‘dir. Kullanılmakta olan ekranlar %100 orjinal, seri numaralı ve faturalıdır. HTC Desire 820 ekran değişimi full tek parça yani dokunmatik + ön cam + ekran olarak yapılır.

  Desire 820 ekran değişiminde uzman HTC teknisyenlerimiz görev almakta ve özel ekipmanlar kullanılarak cihazınızın onarım işlemleri yapılmaktadır. Ekran değişiminin ardından telefonunuz beğeninize sunulur ve en ufak bir beğenmeme durumunuzda paranız iade edilir.

  200.00TL 160.00TL
 • -24%
  HTC Desire 825 Ekran Değişimi

  HTC Desire 825 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  HTC Desire 825 ekran değişimi fiyatı 190 TL‘dir. Telefonunuzun ekranı kırıldı, ön camı çatladı, iç ekranda kırılma sonucu ekrana görüntü gelmiyor ya da dokunmatik alan çalışmıyorsa ekran değişimi yapılması gerekir. Teknik servisimizde uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından 30 dakika içerisinde ekran değişimi gerçekleştirilir. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişiminde komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır.

  HTC Desire 825 ekran değişiminin hemen ardından 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır. Cihazınız ise 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir ki bu sayede ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında yaşanan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur. Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.

  250.00TL 190.00TL
 • -33%
  HTC Desire 828 Ekran Değişimi

  HTC Desire 828 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  HTC Desire 828 ekran değişimi fiyatı 200 TL‘dir. Ekran değişiminde komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Tamir işlemleri uzman ve tecrübeli Huawei teknisyenlerimiz tarafından sadece 20 dakika içerisinde yapılır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişimi sonrasında telefon içerisinde bulunan bilgiler silinmez ve ekran performansı ilk günkü haline geri döner.

  HTC Desire 828 ekran değişiminin hemen ardından 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmaktadır. Ardından ise 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanır. Garanti kartınız sayesinde ekran ile ilgili karşılaşılan kullanıcı hatası her türlü sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  300.00TL 200.00TL
 • -33%
  HTC Desire 830 Ekran Değişimi

  HTC Desire 830 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  HTC Desire 830 ekran değişimi fiyatı 200 TL‘dir. Ekran tamirinde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan ürün kullanılmaktadır. Cihaz performansında kesinlikle değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğinizde 30 dakika, 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığı taktirde ise 3 (üç) iş günüdür.

  HTC Desire 830 ekran değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki bu sayede ekran ile yaşanılan en ufak bir problem dahi ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır. Ekran değişimleri sonrasnda 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılmaktadır.

  300.00TL 200.00TL
 • -40%
  HTC One X Ekran Onarımı Teknik Servisi

  HTC Desire One X Ekran Değişimi

  0 out of 5

  HTC One X ekran değişimi fiyatı 150 TL olup ekran onarımı alanında uzman ve tecrübeli HTC teknisyenleri tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılır. Ekran değişimi süresi servisimize uğradığınızda ortalama 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Bilgileriniz kesinlikle silinmez ve telefon ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.

  HTC One X ekran değişiminin hemen ardından 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz cihazınıza ücretsiz olarak takılmakta ve telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Garanti kartınızın olması sebebi ile ekran ile ilgili garanti süreci dahilinde kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  250.00TL 150.00TL
 • -29%
  HTC One A9 Ekran DeğişimiHTC One A9 Ekran Tamiri

  HTC One A9 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  HTC One A9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 500 TL‘dir. Ekran tamiri, uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılarak sadece 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. İki taraflı ücretsiz kargo gönderimi hizmetimizden faydalanıldığı taktirde ise 3 (üç) iş günüdür.

  HTC One A9 ekran değişimi yapıldıktan sonra telefon içerisinde bulunan bilgileriniz silinmez. Cihazınızın performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garantisi ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.

  700.00TL 500.00TL
 • -25%
  HTC One E9s Ekran DeğişimiHTC One E9s Ekran Tamiri

  HTC One E9s Ekran Değişimi

  0 out of 5

  HTC One M9s ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 240 TL‘dir. Ekran tamiri, uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmakta olan teknik servis odamızda telefonunuza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılır.

  HTC One M9s ekran değişimi sonrasında kesinlikle bilgileriniz silinmez. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 30 dakika, 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığı taktirde ise 3 (üç) iş günüdür. Değişim işlemi sonrasında telefonunuz 6 ay garanti kartınız ile birlikte sizlere teslim edilir.

  320.00TL 240.00TL
 • -37%

  Htc One M7 Ekran Değişimi

  4.00 out of 5

  HTC One M7 ekran değişimi fiyatı 6 Ay teknik servisimizin garantisi altında 220 TL‘dir. Teknik servisimizde kullanılmakta olan HTC One M7 ekranları %100 orjinal, seri numaralı ve faturalıdır. Ürünlerimiz alt ve üst panelli full tek parça dokunmatik + ön cam + iç ekrandan oluşmaktadır. Cihazınızın performansında kesinlikle değişim yaşanmaz.

  HTC One M7 ekran değişimi uzman HTC teknisyenlerimiz tarafından bilgileriniz silinmeden 30 dakika içerisinde gerçekleştirilir. Ekran tamiri yapıldıktan sonra telefonunuz incelemenize sunulur ve herhangi bir  beğenmeme durumunda paranız iade edilmektedir.

  350.00TL 220.00TL
 • -33%
  HTC One M8 Batarya (Pil) Değişimi

  HTC One M8 batarya değişimi

  5.00 out of 5

  HTC One M8 batarya değişimi fiyatı 100 TL‘dir. Orjinal 2600 mAH (miliamper) batarya kullanılır. Pil değişimi işlemi alanında uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır. Batarya değişim süresi teknik servisimize uğradığınız taktirde ortalama 45 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  HTC One M8 batarya değişimi sonrasında telefonunuzda bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez. Batarya şarj dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti süresi dahilinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak HTC teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

  150.00TL 100.00TL
 • -20%

  Htc One M8 Ekran Değişimi

  4.65 out of 5

  HTC One M8 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim Teknolojileri garanti kapsamı altında 240 TL'dir. Ekran tamiri aşamasında kullanılmakta olan ekranlar orjinal, seri numaralıdır ve ekran tamiri uzman HTC teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

  Ekran değişimi ücretine teknisyen montajı dahildir ve orjinal ekranlarımız full tek parça yani dokunmatik + ön cam + iç ekrandan oluşmaktadır. Bu sayede sayede telefonunuz ilk günkü haline döner. Bilgileriniz kesinlikle silinmez ve değişim işlemi 30 dakika içerisinde gerçekleştirilir.

  300.00TL 240.00TL
 • -40%
  htc one m9 ekran değişimihtc one m9 ekran değişimi sonrası

  Htc One M9 Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  HTC One M9 orjinal ve seri numaralı ekran değişimi fiyatı 240 TL‘dir. Ekran tamiri uzman HTC teknisyenlerimiz tarafından, 6 ay teknik servis garantisi verilerek, 30 dakika içerisinde gerçekleştirilmektedir. HTC One M9 ekran değişimi full tek parça olarak yapılmaktadır. Yani ön cam + iç ekran + dokunmatik olark full değişim yapılır.

  Orjinal ekran değişimi yapıldıktan sonra HTC teknisyenlerimiz tarafından cihazınızın testleri yapılır ve beğeninize sunulur. Dilediğiniz kadar telefonunuzu inceleyebilirsiniz. Yaşayacağınız herhangi bir beğenmeme durumunda paranız iade edilmektedir.

  400.00TL 240.00TL
 • -33%
  htc one m9 plus ekran değişimi

  HTC One M9 Plus Ekran Değişimi

  0 out of 5

  HTC One M9 Plus ekran değişimi fiyatı 200 TL, ekran değişimi süresi teknik servisimizde 30 dakikadır. 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise bu süre 3 (üç) iş günüdür. Ekran tamiri uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Değişim aşamalarında bilgileriniz silinmemekte, telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmamaktadır.

  HTC One M9 Plus ekran değişimi sonrasında 20 TL değerinde ücretsiz cam koruyucu hediyeniz takılır ve ardından cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede garanti süresi boyunca ekran ile ilgili yaşanılan en ufak bir sorun dahi anında ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  300.00TL 200.00TL
 • -17%
  HTC One Max Ekran Değişimi

  HTC One Max Ekran Değişimi

  0 out of 5

  HTC One Max ekranı kırıldı, camı çatladı ya da alınan darbeler sonucunda ekran kullanılamaz hale geldi ise HTC One Max ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 250 TL‘dir. Komple iç ekran + dokunmatik alan + ön cam + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmakta ve değişim süresi sadece 20 dakikadır. 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. HTC One Max ekran tamiri sonrasında telefonda bulunan bilgiler olduğu gibi kalır ve ekran performansı ilk günkü haline geri döner.

  HTC One Max ekran değişimi sonrasında cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Garanti kartınız sayesinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur. Bununla birlikte ekran kırılması sorunu ile tekrar karşılaşmanızı önlemek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır.

  300.00TL 250.00TL
 • -38%
  HTC One S9 Ekran Değişimi

  HTC One S9 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  HTC One S9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 250 TL‘dir. Komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Değişim sonrasında telefon içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez, her şey olduğu gibi kalır. Ekran değişimi süresi servisimize gelindiği taktirde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  HTC One S9 ekran değişimi sonrasında ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Cihazınıza hediye olarak 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız ile birlikte sizlere teslim edilmektedir ki bu sayede kullanıcı hatası dışında ekran ile ilgili yaşanılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  400.00TL 250.00TL
 • -32%
  HTC U Play Ekran Değişimi

  HTC U Play Ekran Değişimi

  0 out of 5

  HTC U Play ekranı kırıldı ise 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte değişim fiyatı 340 TL‘dir. Ekran tamiri uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz kesinlikle silinmemekte telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmamaktadır. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kulanılır.

  HTC U Play ekran değişiminin hemen ardından ekran kırılması sorununu önlemek amacı ile 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. Cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli tekniks ervis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki bu sayede kullanıcı hatası dışında ekran ile ilgili yaşanılan en ufak bir sorun dahi ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  500.00TL 340.00TL
 • -30%
  HTC U Ultra Ekran Değişimi

  HTC U Ultra Ekran Değişimi

  0 out of 5

  HTC U Ultra ekranı kırıldı ise değişim fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 350 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişimi sonrsında telefon içerisinde bulunan bilgileriniz silinmez ve ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.

  HTC U Ultra ekran değişiminin hemen ardından, ekran kırılması ve ön cam çatlaması sorunu ile tekrar karşılaşmamanız amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmaktadır. Telefonunuz ise 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir ki bu sayede ekran ile ilgili yaşanılan kullanıcı hatası herhangi bir sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  500.00TL 350.00TL
 • -13%
  HTC U11 Ekran Değişimi

  HTC U11 Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  HTC U11 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim servis garantisi ile birlikte 700 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak 20 dakika içerisinde yapılmaktadır. Kesinlikle kompğle yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dıuş panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Değişim sonrasında telefon içerisinde bulunan bilgileriniz silinmez ve cihaz ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.

  HTC U11 ekran değişiminin hemen ardından ekran kırılması ve ön cam çatlaması sorunları engellemek amacı ile 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmaktadır. Telefonunuz ise 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanarak sizlere teslim edilir.

  800.00TL 700.00TL
 • -33%

  Huawei Ascend P6 Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  Huawei Ascend P6 ekran değişimi fiyatı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından verilen 6 ay teknik servis garantisi altında 200 TL‘dir. Ekran değişiminde kullanılan ürünümüz %100 orjinal ve seri numaralıdır. Uzman HUAWEİ teknisyenlerimiz tarafından yapılan ekran tamirinin ardından telefonunuz incelemeniz amacı ile sizlere sunulur. Bu aşamada yaşayacağınız en ufak bir tereddütte dahi ücretiniz geri iade edilmektedir.

  Huawei Ascend P6 ekran değişimi full tek parça orjinal ekranlar kullanılarak yapılmaktadır. Yani iç ekran + ön cam + dokunmatik + dış panel tek parça halinde değiştirilir. Orjinal olarak yapılan ekran değişimi sayesinde cihazınızın performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığında kesinlikle değişim yaşanmaz. Ekran değişimi yapıldıktan sonra ise bilgileriniz silinmez.

  300.00TL 200.00TL
 • -28%
  Huawei G8 Ekran Değişimi

  Huawei G8 Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  Huawei G8 ekranı kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı basmıyor veya iç ekran kırılması sonucu ekrana görüntü gelmiyor ise değişim fiyatı 180 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli Huawei teknisyenlerimiz tarafından 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise bu süre 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Değişim sonrasında telefon içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez.

  Huawei G8 ekran değişimi sonrasında ekran kırılması ve ön cam çatlaması gibi sorunları engelleyebilmek amacı ile 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. Hemen ardından 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanarak cihazınız sizlere teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde ekran ile ilgili yaşanılan herhangi bir sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  250.00TL 180.00TL
 • -40%

  Huawei GR3 Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  Huawei GR3 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte 150 TL‘dir. Ekran değişiminde full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Ekran değişimi aşamalarında bilgileriniz silinmez, telefon performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi teknik servisimize gelindiği taktirde 30 dakika, 2 taraflı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  Huawei GR3 ekran değişimi sonrasında cihazınız teknisyenlerimizin test onay formundan geçirilmektedir. Ardından incelemeniz amacı ile sizlerin beğenisine sunulur. Dilediğiniz kadar cihazınızı inceleyebilirsiniz. Sizlerde onay verdiğiniz taktirde ekran kırılması ve ön cam çatlaması sorunu ile tekrar karşılaşılmaması amacıyla 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. Ardından 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanır. Garanti kartınız sayesinde ekranınız ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulur.

  250.00TL 150.00TL
 • -13%

  Huawei GR5 Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  Huawei GR5 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte 200 TL‘dir. Ekran değişimi 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızdauzman ve tecrübeli HUAWEI teknisyenlerimizce özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişiminde full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Ekran tamiri yapıldıktan sonra kesinlikle bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz.

  Huawei GR5 ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 30 dakika, kargo ile gönderim sağladığınızda ise 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişimi yapıldıktan sonra ön cam çatlaması veya ekran kırılması sorunu ile tekrar karşılaşmamanız amacı ile 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılmaktadır. Aynı zamanda cihazınız 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis kaşeli ve imzalı garanti kartı ile birlikte sizlere sunulur. Bu sayede ekranınız ile yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  230.00TL 200.00TL
 • -15%
  Huawei Honor 6 Dokunmatik Ekran Cam Değişimi

  Huawei Honor 6 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Huawei Honor 6 ekran değişimi fiyatı 170 TL‘dir. Ekran tamiri uzman ve tecrübeli HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar ve komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz kesinlikle silinmez. Değişim süresi servisimize geldiğinizde ortlama 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  Huawei Honor 6 ekran değişimi sonrasında 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanarak cihazınız sizlere teslim edilir. Bu süreç içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  200.00TL 170.00TL
 • -20%

  Huawei Honor 7 Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  Huawei Honor 7 ekran değişimi fiyatı, 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi altında 200 TL‘dir. Ekran değişimi, uzman ve tecrübeli Huawei teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda, özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Bu sayede ekran değişimi sonrası cihazınızda bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmemekte, telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmamaktadır. Ekran değişimi süresi ise sadece 3 dakikadır.

  Huawei Honor 7 ekran değişimi sonrasında teknisyenlerimiz tarafından bütün testleri tek tek yapılır. Ardından müşteri temsilcilerimiz tarafından, cihazınız incelemeniz amacı ile sizlere sunulur. Telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Bu aşamada yaşayacağınız en ufak bir sorun, tereddüt ya da beğenmeme durumunda ücretiniz geri iade edilmektedir. Onay verdiğiniz taktirde ise öncelikle garanti kartınız hazırlanır, ardından kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır ve cihazınız sizlere teslime edilir.

  250.00TL 200.00TL
 • -25%
  Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi

  Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Huawei Mate 10 ekran değişimi fiyatı 300 TL‘dir. Uzman ve tecrübeli Huawei teknisyenlerimiz tarafından 30 dakika içerisinde özel ekipmanlar kullanılarak değişim yapılır. Komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Ekran performansı yani dokunmatik hızı/hasssiyeti ve ekran parlaklığı çözünürlüğü ilk günkü haline geri döner. Tüm bunlar birlikte telefon içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez yani olduğu gibi kalır.

  Huawei Mate 10 ekran değişimi sonrasında 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır. Ardından ise 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanarak cihazınız sizlere teslim edilir ki bu sayede kullanıcı hatası dışında ekranda yaşanan tüm sorunlar firmamıza aittir ve ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  400.00TL 300.00TL
 • -17%
  Huawei Mate 10 Pro Ekran Tamiri

  Huawei Mate 10 Pro Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Huawei Mate 10 Pro ekran değişimi fiyatı 500 TL olup ekran tamiri alanında uzman ve tecrübeli HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar ve orjinal ürün kullanılarak 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Değişim sonrasında bilgileriniz kesinlikle silinmez ve telefon ekran performansı ilk günkü haline geri döner.

  Huawei Mate 10 Pro ekran değişiminin ardından telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki ekranda kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur. 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak cihazınıza takılır.

  600.00TL 500.00TL
 • -14%

  Huawei Mate 7 Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  Huawei Mate 7 ekran değişimi fiyatı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından verilen 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 300 TL‘dir. Ekran değişimi, uzman ve tecrübeli HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişiminde full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Bu sayede ekran değişimi sonrası cihazınızda bulunan bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz. Huawei Mate 7 ekran değişimi süresi ise teknik servisimize geldiğiniz taktirde 30 dakika, kargo ile gönderim sağlandığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  Huawei Mate 7 ekran değişimi yapıldıktan sonra cihazınız bütün testlerden tek tek geçirilir. Ardından test onay formu hazırlanır ve incelemeniz amacı ile telefonunuz sizlerin beğenisine sunulur. Telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. İnceleme yaparken yaşayacağınız en ufak bir tereddütte dahi ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır. Onay verdiğinizde ise öncelikle kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. Ardından ise 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. kaşeli garanti kartınız hazırlanır ve telefonunuz sizlere teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde ekranınız ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulur.

   

  350.00TL 300.00TL
 • -14%

  Huawei Mate 8 Ekran Değişimi

  4.50 out of 5

  Huawei Mate 8 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte 300 TL‘dir. Huawei Mate 8 ekran değişimi, uzman ve tecrübeli HUAWEI teknisyenleri tarafından özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis odası 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmakta, statik elektrikten arındırılmakta ve periyodik olarak sterilize edilmektedir. Ekran değişiminde full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran kullanılmaktadır. Ekran tamiri süresi teknik servisimize geldiğinizde 30 dakika, 2 taraflı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanan kargo gönderimi hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  Huawei Mate 8 ekran değişimi sonrasında kesinlikle bilgileriniz silinmez. Telefonunuzun performansında yan dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi yapıldıktan sonra cihazınız teknisyenlerimizin test onay formundan geçer. Ardından incelemeniz amacı ile sizlerin beğenisine sunulur. Sizlerde onay verdiğiniz taktirde ekran kırılması ve cam çatlamasının önüne geçilebilmesi amacı ile 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu takılır. Ardında 6 aylık GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garanti kartınız hazırlanır ve telefonunuz sizlere teslime edilir. Garanti kartınız olduğu sürece ekranınız ile ilgili yaşadığınız herhangi bir sorun anında çözüme kavuşturulur.

  350.00TL 300.00TL
 • -14%
  huawei mate 9 ekran değişimi

  Huawei Mate 9 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Huawei Mate 9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi altında 300 TL‘dir. Teknik servisimizde ekran değişimi komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır. Bilgileriniz kesinlikle silinmez ve bununla birlikte cihaz performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde sadece 30 dakika, 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığı taktirde ise 3 (üç) iş günüdür.

  Huawei Mate 9 ekran değişimi sonrasında cihazınızı dilediğiniz kadar incelemenize izin verilmektedir. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddüt oluştuğunda ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır. Onay verdiğiniz taktirde ise öncelikle 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. Ardından ise 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanarak telefonunuz sizlere teslim edilir.

  350.00TL 300.00TL
 • -24%
  Huawei Mate S Ekran Değişimi

  Huawei Mate S Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Huawei Mate S ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 340 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli Huawei teknisyenlerimiz tarafından komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır. Ekran tamiri sonrasında bilgileriniz olduğu gibi kalır, kesinlikle silinmez. Telefon performansında ise herhangi bir değişim yaşanmaz.

  Huawei Mate S ekran değişimi sonrasında ekran kırılması ve ön cam çatlaması sorunu engellemek amacı ile 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır ardından ise 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanarak cihazınız sizlere teslim edilir.

  450.00TL 340.00TL
 • -27%
  Huawei Nova Ekran Değişimi

  Huawei Nova Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Huawei Nova ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 220 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli Huawei teknisyenlerimiz tarafından sadece 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Telefonda bulunan dosya ve bilgileriniz kesinlikle silinmez. Cihaz ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.

  Huawei Nova ekran değişiminin hemen ardından 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmaktadır. Cihazınız ise 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında yaşanılan herhangi bir sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  300.00TL 220.00TL
 • -25%
  Huawei P Smart Figo Ekran Tamiri

  Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Huawei P Smart Figo ekran değişimi fiyatı 300 TL‘dir. Ekran tamiri alanında uzman ve tecrübeli HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi süresi teknik servisimize gelindiği taktirde ortalama 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  Huawei P Smart Figo ekran değişiminin ardından 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak cihazınıza takıldığı gibi telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  400.00TL 300.00TL
 • -25%
  Huawei P10 Lite Ekran Değişimi

  Huawei P10 Lite Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Huawei P10 Lite ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 300 TL‘dir. Telefonunuzun ekranı kırıldı, dokunmatik alan darbe alma sonucu çalışmıyor, ön camı çatladı ise komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılması gerekir. Teknik servisimizde ekran değişimi süresi 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise bu süre 3 (üç) iş günüdür.

  Huawei P10 Lite ekran değişimi sonrasında bilgileriniz kesinlikle silinmez, telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran kırılması ve ön cam çatlaması sorunu ile tekrar karşılaşmamanız amacı ile 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır. Son olarak ise cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

  400.00TL 300.00TL
 • -13%
  Huawei P10 Lite Ekran Değişimi

  Huawei P10 Plus Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  Huawei P10 Plus ekran değişimi fiyatı 390 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli Huawei teknisyenlerimiz tarafından sadece 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süreç 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Telefon içerisinde bulunan tüm bilgileriniz olduğu gibi kalır. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.

  Huawei P10 Plus ekran değişiminin hemen ardından 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmakta ve telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir ki bu sayede ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında yaşanılan herhangi bir sorun ücretsiz olarak Huawei teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

  450.00TL 390.00TL
 • -21%
  Huawei P8 Ekran Değişimi

  Huawei P8 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Huawei P8 ekranı kırıldı, ön camı çatladı ya da alınan hasarlar sonucu ekrana görüntü gelmiyor veya dokunmatik çalışmıyor ise ekran değişimi yapılması gerekmektedir. GSM İletişim tarafından verilen 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte Huawei P8 ekran değişimi fiyatı 190 TL‘dir. Ekran tamiri uzman ve tecrübeli Huawei teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak 20 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süreç 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.

  Huawei P8 ekran değişimi sonrasında bilgileriniz kesinlikle silinmez. Telefon ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran kırılması sorununun önüne geçebilmek amacı ile 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak cihazınıza takılmaktadır. Telefonunuz ise 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  240.00TL 190.00TL
 • -37%
  Huawei P8 Lite Ekran Değişimi

  Huawei P8 Lite Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Huawei P8 Lite ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 190 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli Huawei teknisyenlerimiz tarafından, cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ilşe denetim altında tutulur. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  Huawei P8 Lite ekran değişimi sonrasında telefon içerisinde bulunan bilgileriniz silinmez. Cihaz ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti kartınızın olması sebebi ile ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında yaşanılan herhangi bir teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  300.00TL 190.00TL
 • -24%
  Huawei P9 Ekran Değişimi

  Huawei P9 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  Huawei P9 ekran değişimi fiyatı 190 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli Huawei teknisyenlerimiz tarafından 30 dakika içerisinde yapılır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişiminin ardından cihaz içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez. Telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.

  Huawei P9 ekran değişiminin hemen ardından ekran kırılması ve ön cam çatlaması sorununun önüne geçilebilmesi amacı ile 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslime edilir ki bu sayede kullanıcı hatası dışında garanti süreci içerisinde karşılaşılan en ufak bir teknik sorun dahi ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  250.00TL 190.00TL
 • -33%
  huawei p9 lite ekran değişimi

  Huawei P9 Lite Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  Huawei P9 Lite ekran değişimi fiyatı 200 TL‘dir. Telefonunuzun ekranı kırıldı, dokunmatiğin bir kısmı ya da tamamı basmıyor, iç ekranda yaşanan kırılmalar sonucu ekrana görüntü gelmiyor ise değişim işlemi yapılmalıdır. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğinizde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Tamir işlemleri sonrasında kesinlikle bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi değişim yaşanmaz.

  Huawei P9 Lite ekran değişimi yapıldıktan sonra 20 TL değerinden kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır. Cihazınız sizlere teslim edilirken ise 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanır. Garanti kartınız sayesinde ekran ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulmaktadır.

  300.00TL 200.00TL
 • -44%

  Huawei Y6 Ekran Değişimi Fiyatı

  5.00 out of 5

  Huawei Y6 ekran değişimi fiyatı 140 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda, cihazınıza özgü ekipmanlar ile yapılmaktadır. Huawei Y6 ekran değişiminde full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran kullanılmaktadır. Telefonunuzda bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez. Cihazınızın performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz. Teknik servisimize geldiğiniz taktirde ekran değişimi süresi 30 dakika, iki taraflı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanan kargo hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  Huawei Y6 ekran değişimi yapıldıktan sonra telefonunuz teknisyenlerimizin test onay formundan geçilir. Bütün testlerden başarılı bir şekilde geçen cihazınız sizlerin beğenisine sunulur. Telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme imkanınız bulunmaktadır. İncelemenizin ardından onay verdiğiniz taktirde ilk olarak aynı sorunu tekrar yaşamamanız amacıyla kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. Ardından 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanır ve telefonunuz sizlere teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde ekranınızda yaşadığınız en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulur.

  250.00TL 140.00TL
 • -36%
  ipad 2 ekran değişimiipad 2 cam değişimi

  iPad 2 Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  iPad 2 ekran değişimi fiyatı 320 TL, dokunmatik ön cam değişimi fiyatı ise 150 TL‘dir. iPad 2’nizin ekranı kırıldı ise ve görüntü geliyorsa sadece ön cam değişimi yapılması yeterlidir. Dokunmatiğin çalışıp çalışmaması önemli değildir. Ancak ekran kırıldıktan sonra görüntü gelmiyorsa yani iç ekranda kırılma yaşandığından dolayı ekranda ölü pikseller, yatay çizgiler ve renk değişimleri oluştu ise ekran değişimi yapılması gerekmektedir ve ücreti 320 TL’dir. Bu iki ayrımın yapılması oldukça önemlidir.

  iPad 2 ekran değişimi sonrasında 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte tabletiniz sizlere sunulur. Ekran ve cam değişimi aşamalarında kesinlikle bilgileriniz silinmez. Tabletinizin performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz. Teknik servisimize geldiğiniz taktirde ekran değişimi süresi 1 saat, kargo ile gönderim sağladığınızda ise 3 (üç) iş günüdür.

  500.00TL 320.00TL
 • -30%
  ipad 3 dokunmatik cam değişimiipad 3 ekran değişimi

  iPad 3 Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  iPad 3 ekranı kırıldı ise ve hiç görüntü gelmiyorsa full tek parça ekran değişimi yapılması gerekmektedir ve ücreti 280 TL‘dir. Ancak ön camı çatladı ise ve iç ekranda kırılma yaşanmadığından doları sorunsuz bir şekilde görüntü alınabiliyorsa sadece ön cam değişimi yapılması yeterlidir. Dokunmatik ön cam değişimi fiyatı ise 150 TL‘dir. Görüntü olması yeterlidir yani dokunmatik alan çalışmasa dahi görüntü olduğu taktirde dokunmatik ön cam değişimi yapılabilir. Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiştir ve statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.

  iPad 3 ekran değişimi sonrasında bilgileriniz kesinlikle silinmez. Tablet performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi yapıldıktan sonra tableti dilediğiniz kadar incelemenize izin verilir. Onayınızın ardından ise 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garanti kartınız hazırlanarak cihazınız sizlere teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde ekranınız ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulur.

  400.00TL 280.00TL
 • -30%
  ipad 4 lcd ekran değişimi

  iPad 4 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  iPad 4 komple ekran değişimi fiyatı 280 TL, dokunmatik ön cam değişimi fiyatı ise 150 TL‘dir. Tablet ekranı kırıldıktan sonra görüntü geliyorsa ve iç ekranda herhangi bir kırılma, renk değişimi yaşanmamış ise sadece dokunmatik ön cam değişimi yapılması yeterlidir. Aksi taktirde ise komple ekran değişimi yapılır. iPad 4 ekran değişimi, uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmakta olan teknik servis odamız özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran tamiri aşamalarında kesinlikle bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.

  iPad 4 ekran değişimi sonrasında tabletinizi tüm testleri teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Ardından ise incelemeniz amacı ile müşteri temsilcilerimiz tarafından telefonunuz sizlerin beğenisine sunulur. Yapmış olduğunu testlerin ardından onay verdiğiniz taktirde ise 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız ile birlikte telefonunuz sizlere teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde ekranınız ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorunda dahi anında çözüme kavuşturulur. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddüt oluştuğunda ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

  400.00TL 280.00TL
 • -11%
  iPad Air 2 Ekran Değişimiipad air 2 ekran tamiri

  iPad Air 2 Ekran Değişimi

  3.00 out of 5

  iPad Air 2 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servsis garantisi ile birlikte 890 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır. Kırılan ekran tamiri gerçekleştirildikten sonra tablet içerisinde bulunan bilgileriniz silinmemekte, cihazınızın performansı ilk günkü haline geri dönmektedir.

  iPad Air 2 ekran değişimi süresi teknik servisimizi ziyaret ettiğiniz taktirde 45 dakika ile 2 saat arasında değişmekte, 2 taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığı taktirde ise 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişimi sonrasında GSM İletişim LTD. ŞTİ. imzalı ve kaşeli 6 ay teknik servis garanti kartı verilir. Garanti kartınız sayesinde ekranınız ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulur.

  1,000.00TL 890.00TL
 • -24%
  ipad air ekran değişimiipad air dokunmatik ön cam değişimi

  iPad Air Ekran Değişimi

  0 out of 5

  iPad Air dokunmatik ön cam değişimi fiyatı 190 TL, komple ekran değişimi fiyatı ise 380 TL‘dir. Tablet ekranı kırıldıktan sonra ekrana görüntü geliyorsa ve iç ekranda kırılma yaşanmamış ise sadece dokunmatik ön cam değişimi yapılabilir. Aksi durumlarda ise komple ekran değişimi yapılması gerekmektedir. iPad air ekran değişimi sonrasında kesinlikle bilgileriniz silinmez, tablet performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz.

  iPad Air ekran değişiminin ardından ise tüm testleri yapılarak cihazınız sizlerin beğenisine sunulur. Onayınızın ardından 6 ay GSM iletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garanti kartınız hazırlanır ve cihazınız sizlere teslim edilir. Ekranınız ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi garanti kartınız sayesinde çözüme kavuşturulur. Ekran tamiri süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 45 dakika ile 2 saat arasında değişmekte, kargo gönderiminde ise 3 (üç) iş günüdür.

  500.00TL 380.00TL
 • -33%
  ipad mini 2 ekran değişimi

  iPad Mini 2 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  iPad Mini 2 ekran değişimi fiyatı 320 TL, dokunmatik ön cam değişimi fiyatı ise 190 TL‘dir. Tablet ekranı kırıldıktan sonra görüntü var ise iç ekranda herhangi bir kırılma veya renk değişimi ile karşılaşılmamış ise sadece dokunmatik ön cam değişimi yapılması yeterlidir. Bu noktada dokunmatik alanın çalışmaması da önemli değildir. Ancak tablete görüntü gelmiyor ise ya da iç ekranda kırılma yaşanmışsa komple ekran değişimi yapılması gerekir. iPad Mini 2 ekran değişimi uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak yapılır.

  iPad Mini ekran tamiri süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 45 dakika ile 3 saat arasında değişmektedir. Yani aynı gün teslim alabilme imkanınız bulunmaktadır. Bununla birlikte tüm Türkiye’ye iki taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimiz bulunmaktadır. Kargo gönderim ücretleri 2 taraflı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanır. Ekran ve dokunmatik ön cam değişimi sonrasında 6 ay imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte tabletiniz sizlere teslim edilir. Değişim aşamalarında bilgileriniz silinmez.

  480.00TL 320.00TL
 • -30%
  ipad mini 3 ekran değişimiipad mini 3 ekran tamiri

  iPad Mini 3 Ekran Değişimi

  0 out of 5

  iPad Mini 3 ekranı kırıldı, dokunmatiği çalışmıyor, ekrana hiç görüntü gelmiyor ya da ön cam çatladı ise değişim işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Ancak bu noktada sadece dokunmatik ön cam değişimi mi yapılmalı yoksa komple ekran değişimi mi gerekiyor bilinmesi gerekir. Çünkü komple ekran değişimi fiyatı 350 TL iken, dokunmatik ön cam değişimi fiyatı 260 TL‘dir. Tabletinizin ekranı kırıldıktan sonra hiç görüntü gelmiyorsa, iç ekranda kırılma ya da renk değişimleri yaşanmışsa komple ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Ancak ekran kırıldıktan sonra görüntüde herhangi bir sıkıntı yoksa sadece dokunmatik ön cam değişimi yapılması yeterlidir. Bu noktada dokunmatik alanın çalışıp çalışmaması da önemli değildir.

  iPad Mini 3 ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 45 dakika ile 2 saat arasında, iki taraflı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanan kargo gönderimi hizmetimizden faydalanıldığı taktirde ise 3 (üç) iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir. Ekran değişimi aşamalarında kesinlikle bilgileriniz silinmemekte, tablet performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmamaktadır. Ekran tamiri sonrasında, cihazınız, 6 ay imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

  500.00TL 350.00TL
 • -33%
  iPhone 5 Batarya Değişimi

  iPhone 5 Batarya Değişimi

  0 out of 5

  iPhone 5 batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 80 TL‘dir. Orjinal 1440 mAh ürün kullanılmaktadır. Batarya değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

  iPhone 5 batarya değişimi sonrasında telefonunuzun şarj dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner. Cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki bu sayede batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  120.00TL 80.00TL
 • -35%
  iPhone 5 Kasa Değişimi

  iPhone 5 Kasa Değişimi

  0 out of 5

  iPhone 5 kasa değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 130 TL‘dir. Kasa değişiminde orjinal alüminyum ürün kullanılmaktadır. Değişim süresi teknik servisimize gelindiğinde 45 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Değişim işlemi tamamlandıktan sonra telefon içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez.

  iPhone 5 kasa değişiminin hemen ardından 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanır. Garanti kartınız sayesinde kasa ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  200.00TL 130.00TL
 • -29%
  iPhone 5c Ekran Değişimi Fiyatı

  iPhone 5c Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  iPhone 5c ekran değişimi fiyatı 100 TL‘dir. Alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından komple yani ön cam dokunmatik alan iç ekran ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılarak onarım yapılır. Ekran değişimi sonrasında telefon içerisinde bulunan bilgileriniz silinmez, ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz ve ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner. Ekran değişimi süresi teknik servisimizde ortalama 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  iPhone 5c ekran değişimi sonrasında telefonunuz sizlere teslim edilirken 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartınız hazırlanır. Bu sayede ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında yaşanılan sorunlar ücretsiz olarak teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur. Ekran güvenliği için ise ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu hediye olarak takılır.

  140.00TL 100.00TL
 • -43%
  iPhone 5s Batarya Değişimi

  iPhone 5s Batarya Değişimi

  0 out of 5

  iPhone 5s batarya değişimi fiyatı 80 TL‘dir. Orjinal 1570 mAh ürün kullanılmaktadır. Değişim süresi teknik servisimize gelirseniz 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanılır ise eğer 3 (üç) iş günüdür. Batarya değişiminin ardından şarj süresi ilk günkü performansına geri dönmektedir.

  iPhone 5s batarya değişimi sonrasında cihaz içerisindeki bulunan bilgileriniz silinmez. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  140.00TL 80.00TL
 • -35%
  iPhone 5s Kasa Değişimi

  iPhone 5s Kasa Değişimi

  5.00 out of 5

  iPhone 5s kasa değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 130 TL‘dir. Kasa değişim işlemleri uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından orjinal alüminyum kasa ve özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Kasa değişimi süresi teknik servisimizde 45 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığı taktirde ise sadece 3 (üç) iş günüdür. Değişim yapıldıktan sonra telefon içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez.

  iPhone 5s kasa değişimi bittikten sonra tüm testleri yapılır. Testlerden başarılı bir şekilde cihazınız geçtikten sonra 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanarak cihazınız sizlere teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde ise kasa ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun herhangi bir ücret alınmadan çözüme kavuşturulur.

  200.00TL 130.00TL
 • -33%
  iPhone 6 Batarya Değişimi

  iPhone 6 Batarya Değişimi

  0 out of 5

  iPhone 6 batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 100 TL olup orjinal 1810 mAh batarya kullanılmaktadır. Değişim işlemi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından sadece 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Batarya değişimi sonrasında telefonunuzda bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez ve şarj dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner.

  iPhone 6 batarya değişiminin hemen ardından 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız ile birlikte telefonunuz sizlere teslim edilir ki bu sayede batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  150.00TL 100.00TL