Asus Zenfone 2 Batarya Değişimi Fiyatı

Asus Zenfone 2 Batarya Değişimi Fiyatı

ASUS Zenfone 2 batarya değişimi fiyatı 100 TL‘dir. Batarya değişimi uzman ve tecrübeli ASUS teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. ASUS Zenfone 2 batarya değişimi süresi 30 dakika olup tamir işlemi gerçekleştirildikten sonra 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garanti kartı ile birlikte cihazınız sizlere sunulmaktadır.

ASUS ZENFONE 2 BATARYA DEĞİŞİMİ

Bütün cep telefonlarında olduğu gibi ASUS Zenfone 2’de de zamanla batarya kullanım ömrünü tüketebilmektedir. Teknik servisimize ASUS Zenfone 2 batarya sorunu ile gelen kullanıcılarımızın bu sorun ile karşı karşıya kaldıklarını gözlemlemekteyiz. Telefonun çok geç sürede şarj olması, bataryanın kısa bir sürede bitmesi, batarya şişmesi ve benzeri gibi. Peki hangi durumlarda ASUS Zenfone 2 batarya değişimi yapılması gerekir ?

 1. Telefonunuzun bataryası hızlı – sürekli bir şekilde bitiyor ve günde birden fazla şarja takıyorsanız,
 2. Şarjınız %80 – %90 civarında iken birden %10 ve daha altına düşüyorsa,
 3. Telefon ile konuşuyorken birden telefonunuz kapanıyorsa,
 4. Bataryanız şişmiş ise (ekranın biraz üste doğru çıkması ile anlaşılır),
 5. Cihazınız şarjda olmasına rağmen bir türlü dolmuyorsa,
 6. Telefonunuz şarjda iken birden kapanıp açılıyorsa,
 7. Konuşurken, bir uygulama kullanırken ya da durduk yere telefonunuz kapanıyor ve bir daha

Teknik servisimizde yapılan ASUS Zenfone 2 batarya değişimi sonrasında cihazınızı ilk günkü performansında olduğu gibi kullanabilirsiniz. Yukarıda yaşamış olduğunuz 7 sorunun önüne geçebilirsiniz.

ASUS ZENFONE 2 ‘DE YAŞANAN DİĞER SORUNLAR

ASUS Zenfone 2 cep telefonu sahiplerinin yaşamış oldukları diğer sorunlar arka kapak zedelenmeleri/kırılmaları, telefonun sim kartında yaşanan sorunlardan dolayı çekmemesi, kameranın kalitesinin bozulması, kulaklıktan/hoparlörden ses gelmemesi, cihazın şarj almaması olarak sıralayabiliriz. Hemen aşağıda bulunan alandan yaşamış olduğunu bu sorunların teknik servis ücretlerini öğrenebilirsiniz.

ASUS Zenfone 2 arka kapak değişimi: 60 TL

ASUS Zenfone 2 sim kart sorunu tamiri: 80 TL

ASUS Zenfone 2 kamera değişimi: 80 TL

ASUS Zenfone 2 kulaklık/hoparlör değişimi: 60 TL

ASUS Zenfone 2 şarj soketi değişimi: 70 TL

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Teknik servisimize SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs durağından sadece 45 saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de bulunan ve en son durak olan Söğütleşme durağının kapısından çıktıktan sonra sağa dönünüz. 30 metre gittikten sonra sola döndüğünüzde Mavi – Beyaz GSM İLETİŞİM tabelasını tam karşınızda göreceksiniz. Hemen aşağıda adres bilgilerimiz ve teknik servisimizi kolaylıkla bulabilmeniz için görsellerimiz paylaşılmıştır.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 298026731 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Yorum (28)

 • Yusuf Keskin Reply

  Merhaba. Benim telefonum en az 3 yıllık, pil %20deyken kapanıyor. Zannedersem pil ölmüş. Acaba sizden (İnternet üzerinden) orijinal pil satın almam mümkün mü? Eğer mümkünse fiyatını da öğrenebilir miyim? Teşekkürler..

  21 Mart 2018 at 23:36
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Yusuf Bey merhaba
   Servisimizde maalesef parça satış hizmetimiz bulunmamaktadır. Sadece parça değişimi yapılabilmektedir.
   Selamlar.

   22 Mart 2018 at 00:44
 • S.Bozkurt Reply

  ZenFone 2 batarya değişimi yaptıracak arkadaşlar için teknik servisle ilgili deneyimlerimi yazıyorum. Ürünümü 2 Mart 2018’de batarya değişimi için gönderdim ve 8 Mart’ta, 6 gün sonra batarya değişimi yapılmış şekilde geri aldım. Giderken cihazım nasılsa, geri aldığımda da aynıydı. Kırık çıkık yoktu. Gelelim bataryaya… Batarya denildiği gibi orijinal batarya arkadaşlar. N11’de, yan dükkânlarda satılan bataryalar gibi değil. Buraya göndermeden önce birkaç tane “%100 orijinal” diye belirtilen bataryalardan aldım. Hepsi de aynıydı, çakma. Sıcaklık sensörü çalışmıyordu. Verimsizdi. Daha sonra buraya göndermeye karar verdim. 6 günde değiştirilip tarafıma ulaştırıldı. Bataryayı bir kez daha belirtiyorum, orijinal, sıcaklık sensörü çalışıyor, verimli, neredeyse 6 saat ekran süresi alıyorum. GSM İletişim’e teşekkürlerimi sunuyorum.

  21 Mart 2018 at 18:25
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar;
   Asus Zenfone 2 batarya değişiminde teknik servisimizi tercih ederek bu değerli yorumlarınızı bizlerle paylaştığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Telefonunuzu iyi günlerde kullanmanızı dileriz.
   Selamlar.

   21 Mart 2018 at 21:05
 • Samet Bozkurt Reply

  Şu an kullanmakta olduğum ZenFone 2 cihazımın bataryasının değişimi için teknik servisinize göndermeyi düşünüyorum. Ancak aklımda bir soru var, şöyle: Batarya ASUS’un ürettiği orjinal batarya mı yoksa yan sanayi bir batarya mı?

  28 Şubat 2018 at 22:56
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar;
   Servisimizde kullanılan ürünler orjinaldir ki bu sayede cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
   Selamlar.

   28 Şubat 2018 at 23:02
 • Ramazan Reply

  Merhaba bende asus zengine 2 kullanicisiyim benim sarhoş alakalı hic bir problemim yok bataryamda 1 gün gidiyor tek problemim gün içinde birden fazla kendi kendine açılıp kapanıyor neyle alakalı olabilir batarya mı buda

  6 Şubat 2018 at 09:13
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ramazan Bey merhaba;
   Bataryadan kaynaklı değilde anakart ya da yazılımsal bir sorun olabilir. Tabii sizlere net bir şekilde bilgi verilebilmesi için cihazın test edilmesi gerekir.
   Selamlar.

   6 Şubat 2018 at 09:27
 • Ahmet Faruk Reply

  Asus zenfone 2 kullanıcısıyım.Cihazın şarjı çok çabuk bitmektedir.. ayrıca cihazı sarjdan % 100 deyken çekip hıc kullanmadığım halde bi kaç saat sonra % 90 a düşüyor.. Ne yapmam gerekir,?? Saygılar

  12 Ocak 2018 at 00:03
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ahmet Bey merhaba;
   Sorun bataryadan kaynaklı olabilir cihazın test edilmesi gerekir. Bu hizmetimiz servisimizde ücretsizdir dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   12 Ocak 2018 at 10:29
 • ercan Reply

  Asus Zenfone 2 32 GB telefonun hızlı şarj desteği vardır. Kendi adaptörü kullanıldığında hızlı şarj aktif oluyor ve ekranda bilgi veriyor. Peki değiştirdiğiniz batarya %100 orjinalmı ve hızlı şarj desteği varmı . teşekkürler

  13 Kasım 2017 at 13:53
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Ercan Bey;
   Tabii ki kullanılan ürünler orjinal olduğu için hızlı şarj özelliğini de destekler.
   Selamlar.

   13 Kasım 2017 at 13:57
 • Serhat Reply

  Kıbrıstan kargo gönderimi yapabiliyor muyuz? En geç ne kadar sürede telefonu geri alabilirim?

  20 Eylül 2017 at 10:46
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Serhat Bey merhaba;
   Maalesef şu anda Kıbrıs’tan kargo gönderimi yapılamamaktadır.
   Selamlar.

   20 Eylül 2017 at 11:16
 • Ahmet Sadık Reply

  Bu belirttiğiniz problemlerin 5 tanesi benim telefonda da harfi harfine oluyor.Pil göstergesi doğruyu yansıtmıyor.Demekki telefon daha 0 iken ölü batarya yollamışlar.

  29 Ağustos 2017 at 16:17
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ahmet Bey merhaba;
   Telefonu incelemeden maalesef net bir bilgi vermek mümkün değildir. Bazen sorun kullanılan şarj aletinden bile kaynaklanabilir.
   Selamlar.

   3 Eylül 2017 at 23:53
 • Brky Reply

  Merhaba Asus zenfone2 32 gb ürün kullanmaktayım batarya değişimi orjinal batarya ile firmanızda yapıla bilirmi? Ve hızlı şarj destekli asus usb kablosu sizden temin edebilirmiyim ? Firma ile görüştüm fakat iç acıcı bir cevap veremediler.
  Teşekkürler.

  8 Ağustos 2017 at 22:16
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Berkay Bey;
   Tabii ki yapılmaktadır. Parça satışımız (hızlı şarj destekli usb kablsosu) bulunmamaktadır.
   Selamlar.

   9 Ağustos 2017 at 05:58
 • Yusuf Reply

  Zenfone 2 şarja takınca güç adaptörü sorunu alıyorum sebebi nedir

  6 Ağustos 2017 at 13:35
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Yusuf Bey merhaba;
   Şarj soketinde kısa devre yaşanıyor olabilir.
   Selamlar.

   6 Ağustos 2017 at 20:05
 • harun Reply

  asus zenfone2 düğme bozuldu

  4 Temmuz 2017 at 02:40
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Harun Bey merhaba;
   Dilediğiniz zaman teknik servisimize gelerek ya da kargo gönderimi yaparak değişim işleminin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

   4 Temmuz 2017 at 09:17
 • gülcan Reply

  iyi günler benim telefonum durduk yere kendini yeniden başlatıyor. bazen uygulama esnasında bazen hiç dokunmazken. alalı 10 ay falan oldu. internette cok guzel çekiyordu ama artık sorun yaşıyorum hiç çekmiyor. bi de nadir de olsa arada donuyor ne yapmalıyım. garantiye vereyim mi. problem neden olabilir?

  29 Haziran 2017 at 17:43
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Gülcan Hanım merhaba;
   Telefonunuz herhangi bir darbe almadıysa garanti servisine göndermenizi tavsiye ederiz.
   Selamlar.

   29 Haziran 2017 at 19:07
 • Aykut Reply

  İyi günler bu telefonun asus ze551ml zenfone 2 orijinal hızlı şarj aletini asus firmasindan bile temin edemiyorum nereden temin edebilirim

  6 Nisan 2017 at 03:21
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Aykut Bey merhaba;
   Teknik servisimizi arayarak ASUS teknisyenlerimiz ile iletişime geçtiğinizde sizlere yardımcı olacaklardır.
   Selamlar.

   6 Nisan 2017 at 09:01
 • hande Reply

  Merhabalar benim telefonum zenfone2 . Sarja taktim yuzde 13 ten birden yuzde 50 ye firladi ve kapandi bir daha açılmadı. Sorun ne olabilir ve tamiri icin hangi saat aralığında telefonumu size birakmaliyim o gun icinde halledilebilmesi icin

  4 Nisan 2017 at 22:34
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Hande Hanım merhaba;
   Sorun büyük ihtimal bataryadan kaynaklanmaktadır ama öncelikle arıza tespiti yapılması gerekebilir. Hangi gün dilerseniz telefonunuzu getirebilir ve sorunun sizlere hızlı bir şekilde söylenerek tamir işlemine geçilmesini sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

   5 Nisan 2017 at 07:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama Yok)
Loading...