Asus Zenfone 2 Batarya Değişimi Fiyatı

Asus Zenfone 2 Batarya Değişimi Fiyatı

ASUS Zenfone 2 batarya değişimi fiyatı 100 TL‘dir. Batarya değişimi uzman ve tecrübeli ASUS teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. ASUS Zenfone 2 batarya değişimi süresi 30 dakika olup tamir işlemi gerçekleştirildikten sonra 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garanti kartı ile birlikte cihazınız sizlere sunulmaktadır.

ASUS ZENFONE 2 BATARYA DEĞİŞİMİ

Bütün cep telefonlarında olduğu gibi ASUS Zenfone 2’de de zamanla batarya kullanım ömrünü tüketebilmektedir. Teknik servisimize ASUS Zenfone 2 batarya sorunu ile gelen kullanıcılarımızın bu sorun ile karşı karşıya kaldıklarını gözlemlemekteyiz. Telefonun çok geç sürede şarj olması, bataryanın kısa bir sürede bitmesi, batarya şişmesi ve benzeri gibi. Peki hangi durumlarda ASUS Zenfone 2 batarya değişimi yapılması gerekir ?

  1. Telefonunuzun bataryası hızlı – sürekli bir şekilde bitiyor ve günde birden fazla şarja takıyorsanız,
  2. Şarjınız %80 – %90 civarında iken birden %10 ve daha altına düşüyorsa,
  3. Telefon ile konuşuyorken birden telefonunuz kapanıyorsa,
  4. Bataryanız şişmiş ise (ekranın biraz üste doğru çıkması ile anlaşılır),
  5. Cihazınız şarjda olmasına rağmen bir türlü dolmuyorsa,
  6. Telefonunuz şarjda iken birden kapanıp açılıyorsa,
  7. Konuşurken, bir uygulama kullanırken ya da durduk yere telefonunuz kapanıyor ve bir daha

Teknik servisimizde yapılan ASUS Zenfone 2 batarya değişimi sonrasında cihazınızı ilk günkü performansında olduğu gibi kullanabilirsiniz. Yukarıda yaşamış olduğunuz 7 sorunun önüne geçebilirsiniz.

ASUS ZENFONE 2 ‘DE YAŞANAN DİĞER SORUNLAR

ASUS Zenfone 2 cep telefonu sahiplerinin yaşamış oldukları diğer sorunlar arka kapak zedelenmeleri/kırılmaları, telefonun sim kartında yaşanan sorunlardan dolayı çekmemesi, kameranın kalitesinin bozulması, kulaklıktan/hoparlörden ses gelmemesi, cihazın şarj almaması olarak sıralayabiliriz. Hemen aşağıda bulunan alandan yaşamış olduğunu bu sorunların teknik servis ücretlerini öğrenebilirsiniz.

ASUS Zenfone 2 arka kapak değişimi: 60 TL

ASUS Zenfone 2 sim kart sorunu tamiri: 80 TL

ASUS Zenfone 2 kamera değişimi: 80 TL

ASUS Zenfone 2 kulaklık/hoparlör değişimi: 60 TL

ASUS Zenfone 2 şarj soketi değişimi: 70 TL

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Teknik servisimize SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs durağından sadece 45 saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de bulunan ve en son durak olan Söğütleşme durağının kapısından çıktıktan sonra sağa dönünüz. 30 metre gittikten sonra sola döndüğünüzde Mavi – Beyaz GSM İLETİŞİM tabelasını tam karşınızda göreceksiniz. Hemen aşağıda adres bilgilerimiz ve teknik servisimizi kolaylıkla bulabilmeniz için görsellerimiz paylaşılmıştır.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 298026731 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Oylamak ister misiniz?
Loading...