İphone 5 Batarya Değişimi Fiyatı

İphone 5 Batarya Değişimi Fiyatı

İPHONE 5 BATARYA DEĞİŞİMİ ÜCRETİ 80 TL‘DİR. BATARYA DEĞİŞİMİ UZMAN APPLE TEKNİSYENLERİMİZ TARAFINDAN GARANTİ VERİLEREK 30 DAKİKA İÇERİSİNDE GERÇEKLEŞTİRİLİR.

İPHONE 5 BATARYA DEĞİŞİMİ

İPHONE 5 BATARYA DEĞİŞİMİ

Makalemizin devamını dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Hangi durumlarda batarya değişimi yapılması gerekiyor, kullanıcıların karşılaşmış olduğu problemler neler ve batarya sorunlarının sebep olduğu problemlerin neler olduğu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İphone 5 kullanıcılarının şikayetlerinin arasında bataryada yaşanan problemler başı çekmektedir. Apple teknisyenlerimiz ile yapmış olduğumuz görüşmenin ardından bizlerde hangi durumlarda iphone 5 batarya değişimi yapılması ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini bu makale aracılığı ile bir araya getirdik. 

Gerek sorunlu olan bataryanın telefonunuza daha ciddi zararlar vererek daha fazla masraf çıkarmasının önüne geçebilmek için gerekse de yaşadığınız sorunların tamamını ortadan kaldırabilmek için aşağıdaki maddeleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İPHONE 5 BATARYA DEĞİŞİMİ HANGİ DURUMLARDA YAPILIR

İphone 5 batarya değişimi öncesi teknik servisimize gelen müşterilerimizin farklı sorunları olduğunu gözlemledik. Bu sorunlardan ve teknisyenlerimizin tecrübelerinden yola çıkarak sizler için batarya değişimi yapılması gereken durumları bir araya getirdik.

 1. Telefonunuzun bataryası hızlı – sürekli bir şekilde bitiyor ve günde birden fazla şarja takıyorsanız,
 2. Şarjınız %80 – %90 civarında iken birden %10 ve daha altına düşüyorsa,
 3. Telefon ile konuşuyorken birden telefonunuz kapanıyorsa,
 4. Bataryanız şişmiş ise (ekranın biraz üste doğru çıkması ile anlaşılır),
 5. Cihazınız şarjda olmasına rağmen bir türlü dolmuyorsa,
 6. Telefonunuz şarjda iken birden kapanıp açılıyorsa,
 7. Konuşurken, bir uygulama kullanırken ya da durduk yere telefonunuz kapanıyor ve bir daha açılmıyorsa

iphone 5 batarya değişimi yapılması gerekmektedir. Batarya değişiminin ardından cihazınız ilk günkü performansına kavuşarak aynı sorunların yaşanmasının önüne geçilecektir.

İPHONE 5 BATARYA ŞİŞMESİ

İPHONE 5 BATARYA ŞİŞMESİ VE EKRAN

İPHONE 5 BATARYA ŞİŞMESİ SORUNUNA DİKKAT EDİNİZ

Bataryada yaşanan bazı sorunlar telefonunuzun daha hasarlı veya kimi zaman dönüşü olmayacak olan sorunlar ile karşı karşıya kalmasına sebep olabilmektedir. Bu sorunların başında ise batarya şişmesi sorunu gelmektedir. Şişen iphone 5 bataryası ekrana baskı yaparak kasadan ayrılmasına sebebiyet verebilmekte ve bunun sonucu ekranınızın kırılmasına sebep olabilmektedir. İphone 5 ekran değişimi ücreti 250 TL’dir ve eğer batarya şişmesini önceden anlayabilirseniz ya da anladığınızda değişim yaptırırsanız eğer 250 TL ekstra masraftan kurtulabilirsiniz.

NASIL ANLARSINIZ: İphone 5 batarya şişmesini arka kapağının çıkarılması oldukça zor olduğu için anlamanızın başka bir yolu bulunmaktadır. Ekrana dikkatli bir şekilde baktığınızda sağ kısmının ya da tamamının kasadan ayrılmaya başladığını veya bir kısmında çıkıntı yaşandığını görebilirsiniz. Böyle bir durumda direk olarak orjinal batarya değişimi yapılmasını gerektiğini hatırlatırız. Batarya şişmesi bazı durumlarda sadece ekranınıza değil aynı zamanda ana kart ve iç aksamında zarar görmesine sebep olabilmektedir.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Teknik servisimize SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs durağından sadece 45 saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de bulunan ve en son durak olan Söğütleşme durağının kapısından çıktıktan sonra sağa dönünüz. 30 metre gittikten sonra sola döndüğünüzde Mavi – Beyaz GSM İLETİŞİM tabelasını tam karşınızda göreceksiniz. Hemen aşağıda adres bilgilerimiz ve teknik servisimizi kolaylıkla bulabilmeniz için görsellerimiz paylaşılmıştır.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 298026731 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Yorum (117)

 • Hüsnü Reply

  Merhaba 5s batarya değişimi yaptırmak istiyorum. Cihazı sıfırlamaya gerek varmı? Sıfırlarsak daha önce icloud acılmış bir cihazda yeni farklı bir hesap açmak mümkün oluyor mu.

  12 Şubat 2018 at 15:12
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Hüsnü Bey merhaba;
   Cihazınızı sıfırlamanıza gerek yok. Herhangi bir sorun olmayacaktır.
   Selamlar.

   12 Şubat 2018 at 15:25
 • Hwshehhehd Reply

  Merhaba iPhone 5s batarya degişimi yapmak istiyorum . Kaç saat içinde batarya degişimi yapıyosunuz ?

  14 Aralık 2017 at 20:41
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar;
   iPhone 5 batarya değişimi süresi 30 dakikadır.
   Selamlar.

   14 Aralık 2017 at 21:37
 • Tarık DEMİR Reply

  iyi günler 5s telefonumun ekranında sararıp titreme yapıyor bazen sonra ekran donuyor tuş kilidini kapatıp açınca düzeliyor pil bir gün gitmiyor büyük ihtimal pil ömrü bitti bunları pil ekrana yeterli enerjiyi veremediği için olabilir mi ? birde pil değiştikten sonra sarj süresi gün içinde yetecek kadar oluyor mu ?

  16 Kasım 2017 at 11:35
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Tarık Bey merhaba;
   Batarya yeterli gücü vermediği içinde olabilir ekranda da sorun olabilir. Sizlere net bir şekilde bilgi verilebilmesi için cihazınızın test edilmesi gerekmektedir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   16 Kasım 2017 at 11:42
 • kadir Reply

  Selamlar, iphone 5 batarya değiştirmek istiyorum sizde ifixit marka batarya var mı? yada siz hangisini kullanıyorsunuz?

  24 Ekim 2017 at 11:25
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Kadir Bey merhaba;
   Kullanılan ürünlerimiz orjinaldir. Yan sanayi ürün kullanılmamaktadır. BU sayede cihazınız sizlere 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile teslim edilmektedir.
   Selamlar.

   24 Ekim 2017 at 13:36
 • deter Reply

  İphone 5S bataryanın orjinal olduğu nasıl anlaşılıyor?

  20 Ekim 2017 at 06:46
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba;
   Değişim sonrasında cihazınız 6 ay imzalı ve kaşeli teknik servis garantisi ile birlikte sizlere veriliyorsa ürün orjinaldir. Bununka birlikte teknisyenler dışında maalesef anlamanız zordur.
   Selamlar.

   20 Ekim 2017 at 10:33
 • gamzeelif Reply

  İphon 5s’imde batarya şişmesi var değişimi ne kadardır başka herhangi bi masraf çıkmaz değil mi ?

  17 Eylül 2017 at 23:20
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Gamze Hanım merhaba;
   iPhone 5s batarya değişimi fiyatı 80 TL’dir. Cihazın herhangi bir aksamına zarar gelmemiş ise şişmeden dolayı ekstra bir masraf çıkmaz.
   Selamlar.

   18 Eylül 2017 at 08:34
 • Ersel Reply

  Merhabalar. Telefonumda (iPhone 5S) batarya şişmesinden kaynaklı olduğunu düşündüğüm ekranda açılma var. Ekranım hala sağlam ve kırık yok. Ekran değişimi gerekir mi yoksa batarya değişiminden sonra kendi ekranı sabitlenir mi? İyi çalışmalar dilerim.

  5 Temmuz 2017 at 15:32
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ersel Bey merhaba;
   Evet genelde batarya şişmesi sonucu ekran kasadan ayrılabilmektedir. Büyük ihtimal batarya değişimi yapılarak sorununuz çözülebilir. Ancak bu açılma sonucu ekran herhangi bir zarar görmüş mü görmemiş mi bilinmesi gerekir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   5 Temmuz 2017 at 15:41
 • Harun Reply

  merhabalar, yaklaşık 2 yıl önce aldığım 5s son birkaç aydır sürekli kapanıp açılıyor, çabuk sarjı bitiyor, tam dolu sarj 30-40 dakika içinde bitiyor, bazen sarjı varken çeşitli uygulamalarda cihaz kapanıyor ve açılmyor sarja takın uyarısı veriyor. ve cihaz çabuk ısınıyor. sorun neden kaynaklanıyor olabilir, teşekkürler.

  13 Haziran 2017 at 03:36
  • Harun Reply

   ve eğer batarya kaynaklıysa batarya değişimi aynı gün biter mi? bir kaç saat içinde alınabilir mi?

   13 Haziran 2017 at 03:38
   • GSM İLETİŞİM Reply

    Merhaba Harun Bey;
    Sorununuz batarya kaynaklı ise 40 dakika içerisinde değişim işlemi yapılır.
    Selamlar.

    13 Haziran 2017 at 06:15
 • Azad Akansu Reply

  Merhabalar, ben telefonum ile arkadaşımla mesajlanırken aniden ekran karardı ve telefonum kapandı. Baya ısınmıştı. Bir kaç saat bekleyip tekrar denedim ama olmadı. Ana ekran ve kilit tuşlarını da denedim olmadı. Nasıl düzeltebilirim veya sizce bataryada mı sorun var ? Tez zamanda cevap verirseniz sevinirim, iyi günler.

  9 Mayıs 2017 at 21:42
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Azad Bey merhaba;
   Sorun bataryadan da kaynaklı olabilir, ekran soketinden de anakarttan da. Net bir bilgi verilebilmesi için cihazınızın kontrol edilmesi gerekmektedir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   10 Mayıs 2017 at 16:17
 • Kerim Reply

  iPhone 5s batarya değişimi ne kadar peki şarjım sadece 1 saat gidiyor

  27 Nisan 2017 at 18:01
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Kerim Bey merhaba;
   iPhone 5’de olduğu gibi iPhone 5s ekran değişimi fiyatı da 80 TL’dir.
   Selamlar.

   27 Nisan 2017 at 18:40
   • Meltem Reply

    Merhaba , 5s için ekran değişimi fiyatı da 80 demişsiniz . Pil değişimi 80 , ekran değişimi 250 yazmıştınız? hangisi doğru? pil değiişimi de ekrna değişimi de 80 tl mi ?

    6 Mart 2018 at 02:34
    • GSM İLETİŞİM Reply

     Meltem Hanım merhaba;
     iPhone 5s güncel batarya değişimi fiyatı 80 TL, ekran değişimi fiyatı ise 100 TL’dir.
     Selamlar.

     6 Mart 2018 at 05:33
 • Leyla Reply

  1 yıldır kullandığım iPhone 5 bataryası artık çabuk bitiyor değişim yapılsa sorun düzelir mi şöyle söyleyeyim maksimum 1 saat gidiyor

  13 Mart 2017 at 01:42
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Leyla Hanım merhaba;
   iPhone 5 batarya değişimi sonrasında telefonunuzun şarjı ilk günkü olduğu gibi uzun süre gidecektir.
   Selamlar.

   13 Mart 2017 at 02:44
 • deniz Reply

  ABD den 4 yıl önce aldığım IPHONE 5S telefonumun şarjı %40-50 iken birden bitiyor ve kapanıyor, şarja koyduğumda tekrar 40-50 gösteriyor. Özellikle fotoğraf çekimlerinde telefon kapanıyor. kısa devre yada Batarya problemi olabileceğini düşünüyorum. Eğer batarya değişecekse ürünleriniz orjinal mi, garanti süresi veriyormusunuz. daha önce samsung A5 ekran değişiminizden memnun kalmıştım. teşekkürler

  12 Ocak 2017 at 13:34
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Deniz Bey;
   Sorun büyük ihtimal ile bataryadan kaynaklanmaktadır ve batarya değişimi yapılınca sorunsuz bir şekilde cihazınızı kullanabilirsiniz. Ekranlarımızda olduğu gibi teknik servisimizde kullanılan bataryalarda orjinaldir ve 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garanti kartı ile birlikte telefonunuz sizlere sunulur. Bu yorum aracılığı ile belirtmek isteri ki daha önce de teknik servisimizi tercih ettiğiniz için batarya değişimi sonrasında telefonunuza hediye olarak bir de iPhone 5 kırılmaz cam koruyucu hediyesi takılacaktır.
   Selamlar.

   12 Ocak 2017 at 17:40
 • Ayşe Reply

  Merhaba,

  Ekranımın sol üst köşesi açıldı bir süredir, batarya şişmesinden olduğunu düşünüyorum. Ancak ekran bir süredir açıklık olduğundan biraz tozlanma söz konusu. Bataryayı değiştirmem durumunda ekranın için temizlenebilir mi? Ek bir maliyeti var mıdır? Ekranım kırık değil bu arada, yalnızca batarya şişmesinden dolayı oluşan açıklıktan toz girmiştir.

  11 Ocak 2017 at 10:08
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ayşe Hanım merhaba;
   Ekranda açılma yaşandığı için değişim yapılması gerekebilir. Batarya değişimi ücreti 80 TL’dir. Ekranın değiştirilmesi gerekir ise ekstra 120 TL masrafı çıkacaktır.
   Selamlar.

   11 Ocak 2017 at 11:00
 • Furkan Reply

  merhaba
  birazcık açıldı ekran ama yeni taktırdım ben ekranı batarya şismiş birazcık açılma yaptı bataryayı değiştikten sonra ekran düzelirmi düzelmesse onu başka yöntemle yapılabilirmi daha yeni değişti ekran çünkü

  7 Ocak 2017 at 18:11
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Furkan Bey merhaba;
   Cihazınızın teknisyenlerimizin tarafından görülmesi gerekmektedir. Ama şunu belirtelim biran önce batarya değişimi yapılsın.
   Selamlar.

   8 Ocak 2017 at 00:13
 • Sultan Reply

  iPhone 5s batarya değişimi ücreti nedir acaba

  22 Aralık 2016 at 04:17
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Sultan Hanım merhaba;
   iPhone 5s batarya değişimi ücreti 80 TL’dir.
   Selamlar.

   22 Aralık 2016 at 04:39
 • Mehmet Reply

  Abi aynen dediğin gibi şu serinletmek için olanlardan taktım ama sadece bir kere taktım üç saniyelik çalıştı sonra çıkardım tekrar taktım çalışmadı ve artık takmadım yani anlayacağın toplamda 5 saniye taktım. Ama telefon onu taktığımdan beri aşırı derece ısınıyor patlamasından korkuyorum ve şarj full iken akşam masanın üzerine bırakıyorum bir şey yapmadığım halde sabah telefon kapanmış şarjım bitmiş durumda ayrıca 10 dakika boyunca sadece yüzde bir şarj oluyor

  4 Aralık 2016 at 09:12
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Mehmet Bey merhaba;
   İlgili cihazı taktıktan sonra büyük ihtimal ile kısa devre yaşanmış ve bu sorun devam ediyor. Şarj soketinizin ve bataryanızın kontrol edilmesi, hangisinde gerekiyorsa değişim yapılması gerekmektedir.
   Selamlar.

   4 Aralık 2016 at 09:20
 • Mehmet Reply

  Abi iPhone 5s küçük pervanelerden taktım taktığım andan sonra telefon aşırı ısınıyor ve şarjım full iken 4 saat içinde bitiyor kullanmadığım halde ne yapabilirim

  3 Aralık 2016 at 20:41
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Mehmet Bey merhaba;
   Sorunuz tam olarak anlaşılamamıştır. Bahsetmiş olduğunuz pervane serinlemek amacı ile kullanılan ve şarj girişinden takılanlarda ise bataryanızın hızlı bitmesi normaldir.
   Selamlar.

   4 Aralık 2016 at 01:16
 • Nusret yasir şahin Reply

  Merhabalar ben telefonumun bataryasını değiştirmek istiyorum ve arka kameram tozlanıyor bunların maliyeti ne kadar tutar

  1 Aralık 2016 at 20:14
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Nusret Bey merhaba;
   iPhone 5 batarya değişimi fiyatı 80 TL’dir. Arka kameranızın dış kısmında bir tozlanma var ise ücretsiz bir şekilde temizleme işlemi gerçekleştirilir. Ancak iç kısımda yani iç lenste bir zarar meydana gelmiş ise değişimi yapılması gerekmektedir ve ücreti 70 TL’dir.
   Selamlar.

   1 Aralık 2016 at 21:59
 • Murat E Reply

  Merhaba,
  İphone 5 im batarya değişimi sonrası
  support/apple/iphone/restore hatası veriyor güncellesede normala dönmüyor ne olabilir?
  Tamiri nakadar tutar ?

  İyi çalışmalar

  18 Kasım 2016 at 14:27
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Murat Bey merhaba;
   Sorunun tam olarak anlaşılabilmesi için teknisyenlerimiz tarafından cihazınızın incelenmesi gerekmektedir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Bu hizmetten faydalanarak net bir şekilde sorunun ne olduğunun sizlere söylenmesini sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

   18 Kasım 2016 at 16:07
 • ahmet akın Reply

  merhabalar;
  İphone 5s wifi entegresi değişim fiyatınız nedir acaba ?

  9 Kasım 2016 at 03:20
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ahmet Bey merhaba;
   Stoklarımıza baktığımızda iPhone 5s wifi entegresi değişimi fiyatı 100 TL olarak görünmektedir. Ancak lütfen güncel fiyat bilgisi ve stok durumu için teknik servisimizi arayarak bilgi alınız.
   Selamlar.

   9 Kasım 2016 at 04:36
 • ahmet akın Reply

  merhabalar;
  iphone 5s cihazımı benden önceki sahibi bataryayı değiştirmiş wifi sorunu yaşıyorum cihaz soğukken wifi çalışıyor fakat cihaz normal oda sıcaklığında veya ısındığında soluk renkli ve wifi çalışmıyor wifiye girildiğinde donuyor onun dışında hiçbir sorunu yok sizce sorunun nedeni ve çözümü nedir yanıtlarsanız çok sevinirim…

  3 Kasım 2016 at 00:17
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ahmet Bey merhaba;
   Batarya değişimi yapılırken wifi entegresine zarar verilmiş olabilir. Ancak arıza tespiti hizmetimizden sonra net sonucu sizlere söyleyebilir teknisyenlerimiz. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir dilediğiniz zaman gelebilirsiniz.
   Selamlar.

   3 Kasım 2016 at 04:37
 • sami Reply

  Merhaba,

  İphone 5 açma/kapatma tuşu değişimi ve İphone 4 açma/kapatma tuşu+orta tuş değişimi yaptırmak istiyorum. Toplam ücreti ne kadar olur? Servisinize getirdiğim takdirde ne kadar sürede teslim alabilirim?

  1 Kasım 2016 at 16:17
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Sami Bey merhaba;
   iPhone 5 üst tuş değişimi ücreti 70 TL, iPhone 4 üst duş değişimi ücreti ise 50 TL’dir. Her iki değişim 120 TL karşılığında yapılır. 1 saat içerisinde telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.
   Selamlar.

   1 Kasım 2016 at 19:32
 • Ömer Reply

  Merhaba iPhone 5 cihazımın bataryası şiştiği için ekran kasadan ayrılmıs durumda ekran ve bataryayı degisimi ne kadara mâl olur

  21 Ekim 2016 at 22:40
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ömer Bey merhaba;
   iPhone 5 ekran değişimi fiyatı şu anda kampanyalı bir şekilde 120 TL, batarya değişimi fiyatı ise 80 TL’dir.
   Selamlar.

   22 Ekim 2016 at 07:13
 • Tolga Reply

  Selamlar, iPhone 5 için batarya ve power tuşu değişimi yapmayı düşünüyorum. İkisini bir arada yaptırırsam indirim yapmanız mümkün müdür? Ve toplam ne kadar sürede değişir ikisi?

  14 Ekim 2016 at 09:11
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Tolga Bey merhaba;
   iPhone 5 batarya değişimi fiyatı 80 TL, power tulu değişimi fiyatı ise 70 TL’dir. Her iki işlem bir arada yapılacağı için 20 TL indirim uygulanabilmektedir.
   Selamlar.

   14 Ekim 2016 at 21:28
 • Mert Reply

  Selamunaleykum kolay gelsin iphone 5 ekran ve batarya degisimi ne kadar ve garantilimidir

  11 Ekim 2016 at 10:13
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Mert Bey merhaba;
   iPhone 5 ekran değişimi fiyatı şu anda kampanyalı bir şekilde 120 TL, batarya değişimi fiyatı ise 80 TL’dir. Değişim hizmetlerimiz garantilidir ve cihazınız sizlere garanti kartınız ile birlikte sunulmaktadır.
   Selamlar.

   11 Ekim 2016 at 18:47
 • Durukan Mert Kara Reply

  Merhaba;

  Telefonumun şarjı kaçta olursa olsun bir süre sonra kapanıyor ve açtığımda kaldığı şarj yüzdesinden devam ediyor.
  Sürekli kapanıyor ve açıyorum. Bataryadan kaynaklı mıdır sizce?

  7 Ekim 2016 at 16:36
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Durukan Bey;
   Sorun bataryanızdan da kaynaklı olabilir batarya entegre ve çevresinde yaşanmakta olan herhangi bir kısa devrende de. Net bir cevap verilebilmesi için cihazınızın kontrol edilmesi gerekmektedir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmeti ücretsizdir. Dilediğiniz zaman telefonunuz ile birlikte gelerek teknisyenlerimizin tam olarak sorununuzun ne olduğunu sizlere bildirmelerini sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

   8 Ekim 2016 at 13:42
 • Onur Biçer Reply

  İyi günler. İphone 5 3G açınca şarjım %60 olduğunda bir anda kapanıyor ve şarj yok işareti vermeye başlıyor. Bir kere batarya değişimi yaptım ama sonuç yine aynı size getirsem bu sorun düzelir mi? Telefonu şarja takmaktan sıkıldım 3G açmaya korkuyorum şarjım %80 civarı iken bir anda %40 olabiliyor 3G açınca direk kapanıyor.

  4 Ekim 2016 at 02:11
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Onur Bey merhaba;
   Sorununuz büyük ihtimal ile bir kısa devreden kaynaklanmaktadır. Bu kısa devrenin sebebinin bulunması gerekir. Wifi anteninde de sorun olabilir, anakartta da, bataryanın tam olarak takılamamasından veya herhangi bir filmine zarar gelmesinden dolayı da. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir dilediğiniz zaman gelebilir ve bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   4 Ekim 2016 at 08:02
   • Onur Biçer Reply

    Teşekkür ederim. En kısa zamanda geleceğim.

    5 Ekim 2016 at 18:04
    • GSM İLETİŞİM Reply

     Onur Bey merhaba;
     Rica eder, iyi günler dileriz.
     Selamlar.

     6 Ekim 2016 at 03:43
     • Onur Biçer

      İphone 5 ana kart ve batarya değişimi toplam fiyat nedir?

      6 Ekim 2016 at 20:32
     • GSM İLETİŞİM

      Onur Bey merhaba;
      iPhone 5 anakartı stoklarımızda mevcut olmadığı için değişimi yapılamamaktadır. Ancak batarya değişimi hizmetimiz mevcuttur ve ücreti 80 TL’dir.
      Selamlar.

      6 Ekim 2016 at 20:42
 • Metehan Reply

  Merhabalar telefonum iphone 6 , ekranı şişmiş yan tarafta biraz açık var ve ışık gözüküyor . acaba bunun batarya ile alakasıvar mı eğer varsa bataryayı değiştirirsem ekran düzelir mi yoksa ekranı mı düzeltmeliyim?
  Fiyatı ne kadara olur

  30 Eylül 2016 at 02:31
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Metehan Bey merhaba;
   Büyük ihtimal ile batarya şişmesinden kaynaklı olarak bu sorun ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Daha fazla şişme yaşanırsa ekranınızda kullanılamaz hale gelebilir. Tabi net olarak cevabı ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden sonra verebiliriz. iPhone 6 batarya değişimi ücreti 150 TL’dir.
   Selamlar.

   30 Eylül 2016 at 07:36
   • Metehan Reply

    Batarya değişimi yaparsam ekran yerine oturur mu ?

    30 Eylül 2016 at 13:03
    • GSM İLETİŞİM Reply

     Metahan Bey merhaba;
     Batarya şişmesinden dolayı telefonunuzun ekran panelinde bulunan metal geçirme kısımları zarar görmemiş ise eğer tabi ki ekran yerine oturacaktır.
     Selamlar.

     30 Eylül 2016 at 18:46
 • Can Atılgan Reply

  Merhaba,
  Bataryam şişmiş ve ekranım dışarı doğru açılmıştı. Başka bir yerde orjinal ekran ve pil değiştirdim fakat şu an pil performansım eskiye göre kötüleşti 3 saatlik kullanım süresinde bitiyor. Eskiden çok daha iyidi Kullanılan pilin kalitesinden midir? Sizde değiştirsem 5 saatleri görebilir miyim sizce?

  28 Eylül 2016 at 23:17
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Can Bey merhaba;
   Batarya değişimi sonrası size garanti vermediler mi ? Verdiler ise tekrar değişim yapılmasını sağlayabilirsiniz. Vermediler ise teknik servisimizde garantili bir şekilde eski performansına cihazınızın dönmesini sağlayarak değişim yaptırabilirsiniz.
   Selamlar.

   29 Eylül 2016 at 07:17
 • Harun Reply

  Merhaba iphone 5s batarya değişimi yapacağim ama bir sorun var batarya değişiminde acaba telefonun icinde her hangi bi uygulamamda silinme sistemi yeniden yükleme gibi bisey olur mu ?

  22 Eylül 2016 at 12:20
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Harun Bey merhaba;
   Teknik servisimizde iPhone 5 batarya değişimi yapıldıktan sonra kesinlikle bilgileriniz, uygulamalarınız silinmez, herhangi bir yeniden yükleme yapılmaz.
   Selamlar.

   22 Eylül 2016 at 18:51
 • VAHAP Reply

  Bataryam zaten gıtmıştı açılıp kapanıyodu yanı sonra dun akşam kapandı açıldı elma logosu çıktı bende ı tunnese bağlım guncellım dedım sızce sorunu ne bu arada telefon ı phon 5

  9 Eylül 2016 at 15:22
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Vahap Bey merhaba;
   Cihazınız elma logosunda takılı kalıyor ise bu sorun donanımsal olabilir ve anakarttan kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte yazılımsal bir sorunla da karşı karşıya olabilirsiniz.
   Selamlar.

   9 Eylül 2016 at 20:49
  • Ömer Reply

   Methabalar benim sıkıntım bataryadan sürekli şarjım bitiyo ve şar %20nin altında hızla bitiyo bataryayı değiştirsem çözürlür mü.ayrıca iphone 5s batarya değişimi ne kadar??

   14 Eylül 2016 at 00:49
   • GSM İLETİŞİM Reply

    Ömer Bey merhaba;
    Batarya değişimi ile sorununuz çözülecektir. iPhone 5s batarya değişimi fiyatı 80 TL’dir.
    Selamlar.

    19 Eylül 2016 at 02:09
 • VAHAP Reply

  merhaba ben bataryam şışmıştı açılıp kapanıyodu elma logosu çıkıyodu tekrar aılıp kapanıyodu bende ı tunnese bağladım sıstemı guncelle yaptım ama olmadı 9 hatası çıktı yaptırsam ne kadar tutar veya bataryayı tek değıtırsem olur mu

  8 Eylül 2016 at 19:04
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Vahap Bey merhaba;
   Bu sorunun sebebi yazılımsal da olabilir, anakarttan da kaynaklanabilir, bataryadan da. Bataryanız şiştiği için ilk olarak batarya değişimi yapılır ve telefonunuzun test edilir. Sorun devam ediyor ise yazılımsal iyileştirmelerin ya da donanımsal (anakart tamiri) tamirlerin de yapılması gerekebilir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmeti ücretsizdir. Bu sebeple tam olarak sorunun ne olduğunu teknik servisimize gelerek APPLE teknisyenlerimizin sizlere iletmelerini sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

   8 Eylül 2016 at 22:33
 • Mehmet Reply

  merhaba iyi günler
  iphone 5s ön ekranı yere düşmeden dolayı kırıldı değişim ne kadara olur acaba ben hataydan kargoyla göndermeyi düşünüyorum o konuda da bilgi verirseniz

  24 Ağustos 2016 at 11:05
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Mehmet Bey merhaba;
   iPhone 5s ekran değişimi ücreti 120 TL’dir. Karo gönderimleri hakkında bütün detaylı bilgiler için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
   Selamlar.

   24 Ağustos 2016 at 22:45
 • Cengiz Reply

  Merhaba
  I phone 5 s telefonumun sarjı cok cabuk bitiyor batarya degisimi yaptrmak istiyorum.Ekrandaki orta tusa da biraz sert basmak gerek degisimi yapilirsa batarya + tus ne kadara olur ?

  20 Ağustos 2016 at 09:55
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Cengiz Bey merhaba;
   iPhone 5 batarya değişimi + orta tuş değişimi ücreti 100 TL’dir.
   Selamlar.

   20 Ağustos 2016 at 20:27
 • Kadir Reply

  Merhaba iPhone 5 telefonun yere düşmesinden dolayı ekran kenarlardan çıkık gözüküyor ve batarya şişmiş artı orta tuş home adlı tuş işlevini yitirmek üzere bunları ne kadara değiştiririm kaç tl masraf olur ??

  12 Ağustos 2016 at 22:46
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Kadir Bey merhaba;
   iPhone 5 batarya değişimi, ekran değişimi + orta tuş değişimi ücreti 250 TL’dir.
   Selamlar.

   13 Ağustos 2016 at 05:54
 • osman Reply

  Benim iPhone 5’te de batarya şişmesi ve ekran çıkması var. Ancak benimkinde ekran camının da bir kısmı çerçeveden çıkmış gibi gözüküyor. Bu durumun düzeltilmesi işi de batarya değişimine dahil mi?

  12 Ağustos 2016 at 13:14
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Osman Bey merhaba;
   Batarya şişmesi sonucu ekranınız zarar gördü ise yani ekranı kasaya bağlayan alanlarda çatlama, kırılma ve benzeri sorunlar yaşandı ise ekran değişimi de yapılması gerekebilir. Böyle bir durum yok ise sadece batarya değişimi yapılması yeterlidir.
   Selamlar.

   12 Ağustos 2016 at 19:31
 • Kübra Reply

  Merhaba iyi çalışmalar iphone 6 batarya değişimi ne kadar acaba

  4 Ağustos 2016 at 13:34
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar Kübra Hanım;
   iPhone 6 batarya değişimi ücreti 150 TL’dir.
   Selamlar.

   4 Ağustos 2016 at 18:54
 • Buket Reply

  İphone 5 telefonumun şarjı bi anda 58 den 69 a çıkıyor bazende bi anda düşüyor yeni bir batarya taktırmayı düşünüyorum fiyatı ne kadardır acaba ?

  31 Temmuz 2016 at 01:47
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Buket Hanım Merhaba;
   iPhone 5 batarya değişimi ücreti 80 TL’dir.
   Selamlar.

   31 Temmuz 2016 at 02:02
 • Burak Reply

  Merhaba benim iPhone 5 çok hızlı ısınıyor ve günde en az 3-4 kere şarja takmam gerekiyor şarjı çok. Hızlı bitiyor bunun sorunu ne olabilir ve batarya değişimi fiyatı ne kadardır ??

  28 Temmuz 2016 at 11:22
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Burak Bey merhaba;
   Bu sorun bataryanızdan da kaynaklanabilir cihazınızda yaşanan bir kısa devrenden dolayı da. iPhone 5 batarya değişimi fiyatı 80 TL’dir.
   Selamlar.

   28 Temmuz 2016 at 11:58
 • Duygu Reply

  Merhaba iphone 5 sarj sorunum var bataryayi degistirmek istiyorum. Takacaginiz batarya orjinal mi? Birde home tusu dustu onuda degistirmek istiyorum bana verebileceginiz fiyat nedir?

  25 Temmuz 2016 at 13:05
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Duygu Hanım merhaba;
   Kullanılan bataryalar orjinaldir. Batarya ve home tuşu değişimi ücreti kampanyalı bir şekilde 100 TL karşılığında değiştirilir.
   Selamlar.

   25 Temmuz 2016 at 16:54
 • Emre Reply

  merhaba iphone 4s batarya değişimi ne kadardırteşekkürler 🙂

  15 Temmuz 2016 at 15:39
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Emre Bey merhaba;
   iPhone 4s batarya değişimi fiyatı şu anda kampanyalı bir şekilde 50 TL’dir.
   Selamlar.

   15 Temmuz 2016 at 20:32
 • Fatih fth Reply

  5s batarya değişim fiyatı ne kadardır?
  Birde normal kullanım da batarya ömrü Ne kadar gidiyor?

  14 Temmuz 2016 at 17:57
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Fatih Bey;
   iPhone 5 batarya değişimi ücreti şu anda kampanyalı bir şekilde 150 TL’dir. Kullanım süresi ise sizlerin telefon davranışlarınıza göre değişir. 24 – 54 saat arası diyebiliriz.
   Selamlar.

   15 Temmuz 2016 at 06:19
 • Emre Reply

  Selam iphone 5 telefon ısınıyor ve şarj az gidiyor ne yapmaliyim

  10 Temmuz 2016 at 14:30
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Emre Bey merhaba;
   Isınma bataryadan ya da herhangi bir parçada bulunan kısa devreden dolayı bu sorun ile karşı karşıya olabilirsiniz. Batarya değişimi ya da soruna neden olan entegrenin tamir edilmesi gerekmektedir.
   Selamlar.

   10 Temmuz 2016 at 21:40
 • Osman Reply

  Yeni bataryanın garanti süresi ne kadar???
  I phone 5 inin bir arkadaş 3 ay önce pilini değiştirdi…
  Garanti süresi 1 ay denmiş…;-(
  !!!Sıkıntı!!!

  2 Temmuz 2016 at 20:33
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Osman Bey merhaba;
   GSM İletişim LTD. ŞTİ. batarya değişimlerinde garanti süresi 6 aydır. Yanlış bir numara ile iletişim kurulmuş olabilir ya da o anda teknisyenlerimiz dışında yeni kadromuz ile görüşülmüş olabilir. Lütfe 0(216) 550 40 60’ı arayarak bu sorunun çözülmesini Apple teknisyenlerimize bağlanarak isteyiniz. Dilediğiniz zaman teknik servisimize de gelebilir ve sorununuzun çözülmesini sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

   3 Temmuz 2016 at 14:23
 • Muhittin Reply

  Benim telefonumun jarjı hemen bittiği için bataryayı değiştirmiştim ama değiştirdiğim halde hemen bitiyor günde 2 kere şarj ediyorum

  27 Haziran 2016 at 13:46
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Muhittin Bey merhaba;
   Teknik servisimize gelebilirseniz eğer Apple teknisyenlerimiz cihazınız için ücretsiz arıza tespiti yapacaklardır. Sorun bataryadan kaynaklı olmayabilir. Cihazınızda kısa devreler yaşanıyor olabilir.
   Selamlar.

   27 Haziran 2016 at 22:19
 • Züleyha Reply

  Merhabalar ben İstanbul Ataşehirde oturuyorum telefonumun yakın zamanda ekranı 150 tlye değiştirildi yere düşmüş ve arka kapaktan ayrılmıştı. Şimdi ise telefonumun şarjı aniden bitiyor hatta şarja takılıyken şarjı düşüyor. Üstelik tamirden döndüğünde flaşı ve ön-arka kameraları çalışmıyor halde geldi. Ne yapacağım bilemiyorum yeterince masraf oldu. Kameraların tamiri de mümkün olur mu

  12 Haziran 2016 at 23:48
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Züleyha Hanım merhaba;
   Ekran değişimi GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından yapıldı ise garanti kartınız mevcut olduğu için flaş ve kamera sorunu teknik servisimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür. GSM İletişim LTD. ŞTİ. dışında ekran değişimi yapıldı ise ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanarak sorunun tam olarak ne olduğunu sizlere söylememizi sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

   13 Haziran 2016 at 01:48
 • Merve Reply

  Merhabalar

  Benim telefonumda sağ üst köşede bir ayrılma var. Ve telefon deliriyor.O çıkmış bölgeye hafif bastırdığımda kendi kendine bir şeyler yapıyor. Birilerini arıyor, farklı farklı uygulamalar açıyor. Mesaj yazarken kendi kendine tuşlara basıyor. Ekranı kapatıp açında düzeliyor fakat aynı şeyleri sonradan tekrar ediyor. Bir de bir sorunum daha var. Telefonumun arka kamerası artık çalışmıyor. Bazen kendine geliyor.

  12 Haziran 2016 at 18:58
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merve Hanım merhaba;
   Bütün bu sorunlar çözüme kavuşturulabilir ancak tam olarak sebeplerinin ne olduğunu anlayabilmemiz için teknisyenlerimizin arıza tespiti yapmaları gerekmektedir. Teknik servisimizde arıza tespiti ücretsizdir. Dilediğiniz zaman gelerek ya da kargo gönderimi yaparak tam olarak cihazınızda bulunan sorunların sizlerle paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

   13 Haziran 2016 at 01:43
 • Mustafa Azat ALAYDIN Reply

  Merhaba ben İstanbul Gaziosmanpaşa’da oturuyorum benim telefonum sürekli olarak şarj %30 civarındayken kapanıyor bunun sorunu bataryadanmıdır ve İstanbul içi olduğundan kargoyla göndersem erken gelir mi? Telefonum iPhone 5

  5 Haziran 2016 at 01:16
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Mustafa Bey merhaba;
   Tabi telefonunuzdaki sorun bataryanızdan kaynaklıdır. İstanbul içi kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Eğer sabah erken saatte kargoya verirseniz aynı gün içerisinde cihazınız teknik servisimizde olur ve batarya değişimi yapılarak geri kargoya verilir. 1 gün sonra ise sizlere teslim edilmiş olur. Ama şunu da belirtmek isteriz ki kargoya cihazınızı verdiğinizde direk teslim edilmesini isteyiniz. Bazı durumlarda kargolar akşama bırakabilmektedir paketleri.
   Selamlar.

   6 Haziran 2016 at 02:01
 • Emrah Reply

  Selamlar.
  İphone 5s var.Ekranın sağ üst Köşesi hafif dışarı doğru çıkmış ve içeri göçüyor.Batarya ömrü olarak gayet iyi performans sergilemekte.kapanma falan da söz konusu değil.Batarya değişince ekran göçme sorunu çözülücekmi Hocam.Sancaktepe’den yazıyorum.

  3 Haziran 2016 at 09:42
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Emrah Bey merhaba;
   Tam olarak sorununuzu anlayamadık. Ön cam ekrandan ayrılmış durumdamı şu anda yoksa kasada yaşanan ezilmeden dolayı içeri mi göçme var. Bununla birlikte bataryanızın şişmiş olduğunu mu düşünüyorsunuz ? Son olarak cihazınızın görselini bizlerle paylaşabilirseniz eğer sizlere daha sağlıklı yardımcı olabiliriz.
   Selamlar.

   3 Haziran 2016 at 22:49
 • şükrü güroğlu Reply

  ıphone 5 pili orjinalmi acaba.

  26 Mayıs 2016 at 20:00
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Şükrü Bey;
   Teknik servisimizde kullanılmakta olan iPhone 5 bataryası orjinaldir.
   Selamlar.

   27 Mayıs 2016 at 00:45
 • fatih Reply

  Selamlar asus zenfone 2 batarya değişim ücreti ne kadar acaba

  21 Mayıs 2016 at 08:43
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Fatih Bey merhaba;
   Asus Zenfone 2 batarya değişimi ücreti 100 TL’dir. Ancak şu anda stoklarımızda mevcut değildir. Batarya değişimi için teknik servisimize gelmeden ya da kargo gönderimi yapmadan önce arayabilirseniz eğer sizler için özel stok açılır.
   Selamlar.

   21 Mayıs 2016 at 14:14
 • Erkan Yıldız Reply

  selamın aleyküm 5s cihazımın şarjı çok çabuk bitiyor ve bu bataryadan kaynaklı diye düşünüyorum batarya değişim ücretiniz ıphone 5 ile aynı mıdır ? Ve telefonu kaç gün içerisinde teslim ediyorsunuz teşekkürler

  24 Nisan 2016 at 23:55
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Erkan Bey;
   iPhone 5s batarya değişimi ücreti iPhone 5 ile aynıdır. Teknik servisimize gelirseniz yarım saat içerisinde, kargo gönderimi yaparsanız eğer 2 iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz.
   Selamlar.

   25 Nisan 2016 at 00:27
 • Erhan Reply

  Selamümaleyküm hayırlı işlriniz olsun
  Ben yurt dışında kalıyorum bir tamirci bulma şansımızyok araba şarjı bozukmuş pataryamı Ateş yaptı sanki sonra şarj tutuyor ama üç saatse yarıya kendiliğinden iniyor birdahaki çabuk bitiyordu bataryayı değiştirmeyi başardık ama yeni bataryadaysa aynı yapıyor ıpone 5s yardımcı olursanız sevinirim

  5 Nisan 2016 at 11:41
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Erhan Bey merhaba;
   Eski bataryadaki sorun ömrünün tükenmesi, yeni bataryadaki sorun ise tam olarak değişimin sağlanamamasından kaynaklı olabilir. Bununla birlikte maalesef anakartta da sorun yaşanmış olabilir araba şarjınızdan dolayı. Henüz uluslararası kargo anlaşmamız bulunmamaktadır ancak başlatıldığı zaman sizlere haber verileceğini belirtmek isteriz. iPhone 5 batarya değişimi için teknik servisimizi arayabilirseniz eğer teknisyenlerimiz detaylı bir şekilde yardımcı olmaya çalışacaklar ve bütün sorularınızı cevaplayacaklardır.
   Selamlar.

   7 Nisan 2016 at 07:35

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama Yok)
Loading...