iPhone 6 Plus Orjinal Kasa Değişimi Fiyatı

iPhone 6 Plus Orjinal Kasa Değişimi Fiyatı

iPhone 6 Plus orjinal kasa değişimi fiyatı 300 TL‘dir. Kasa değişimi ücretine teknisyen montajı dahildir. Uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından değiştirilen telefon kasanız özel olarak teknik servisimiz tarafından 24 ay boyunca garantilenmekte ve sizlere garanti kartınız ile birlikte sunulmaktadır. Kullanılmakta olan ekranımız orjinal ve seri numaralı üründür. Kesinlikle yan sanayi ürünler teknik servisimizde kullanılmamakta ve kullanılması da tavsiye edilmemektedir.

iPHONE 6 PLUS KASA DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR

iPhone 6 Plus kasa değişimi yapılmadan önce kasası çizilmiş, zedelenmiş, darbe almış ya da çatlamış olan telefonunuzu uzman APPLE teknisyenlerimiz tarafından incelenir. Telefonunuzun herhangi bir aksamına zarar verip vermediğine bakılır. Ardından cihazınız statik elektrikten tamamen arındırılmış ve sterilize edilmiş olan teknik servis odamıza alınır. Özel ekipmanlar kullanılarak hassa olan cihazınızın kasası, uzman teknisyenimiz tarafından itina ile çıkartılır. Ardından orjinal ekran değişimi yine itina ile yapılır. Bu aşamalar kesinlikle uzman teknisyenlerce yapılmalıdır. Çünkü kasa değişimi oldukça zor ve dikkat edilmesi gereken bir prosestir.

GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknisyenlerini iPhone 6 Plus ekran değişimi, iPhone 6 Plus kasa değişimi ve bu cihazın bütün tamir, onarımi yedek parça ve aksesuar hizmetlerini bir arada sunmaktadır. Binlerce referansa sahip olan şirketimizde kullanılan ürünler orjinal ve garantili bir şekilde sizlere sunulur. Kasa değişimi yapıldıktan sonra herhangi bir tereddüt ya da beğenmeme durumunda sorgusuz sualsiz ücretiniz geri iade edilmektedir.

1. ADIM: ALT KISIMDA BULUNAN VİDALAR ÇIKARTILIR

İlk aşama olarak cihazın hemen altında bulunan iki vida alyans tornavida ile çıkartılmaktadır. Bir çok teknisyen tarafından unutulan bu vidaların çıkartılmadan kasa değişimi yapılmaya çalışılması cihazınızın kullanılamaz hale gelmesine sebep olmaktadır.

iPhone 6 Plus Alt Vida Kısmı

iPhone 6 Plus Alt Vida Kısmı

2. ADIM: EKRAN CİHAZDAN İTİNA İLE AYRILIR

Kasa değişimi için öncelikle ekranın cihazdan ayrılması gerekir. iPhone 6 Plus kasası direk olarak çıkartılabilen bir parça değildir. Başta sona doğru gidilir ve kasa kemik haline gelesiye kadar parçaların itina ile sökülmesine devam edilir.

iPhone 6 Plus Ekranının Ayrılması

iPhone 6 Plus Ekranının Ayrılması

3. ADIM: İÇ AKSAMDA BULUNAN BÜTÜN PARÇALAR CİHAZDAN AYRILIR

Ekran sökülme işlemleri tamamlandıktan sonra ise sırası ile batarya ve diğer bütün aksamlar tek tek sökülür. Bu aşamalarda hangi parçanın nereden çıkarıldığını, hangi vidanın nereye takılması gerektiğini uzman teknisyenlerimiz özel olarak hazırlamış oldukları parça sıralama tekniği ve tecrübeleri ile bilmektedirler. Bir çok kasa değişiminde maalesef eksik vidalar olması ya da cihazın iç aksamındaki parçaların takılmasının unutulmasından dolayı kalıcı hasarlar meydana gelebilmektedir. Bu sebeple kesinlikle uzman APPLE teknisyenleri tarafından değişim sağlanmalıdır.

iPhone 6 Plus İç Aksamının Sökülmesi

iPhone 6 Plus İç Aksamının Sökülmesi

4. ADIM: ORJİNAL KASAYA BÜTÜN PARÇALAR ENTEGRE EDİLİR

Kırılan, çatlayan, rengi solmuş ya da zedelenmiş iPhone 6 Plus kasası cihazdan ayrıldıktan sonra, orjinal kasaya tüm parçalar tek tek itina ve özel ekipmanlar kullanılarak takılmalıdır. Bu aşamada en ufak bir hatayı dahi cihazınız kabul etmez. Bu sebeple özel teknik servis gözlükleri ve ekipmanları kullanılmaktadır. Tüm parçalar cihazınıza entegre edildikten sonra ekranınız da dikkatli bir şekilde cihazınıza takılır ve bütün testleri yapılmaya başlanır.

iPhone 6 Plus Orjinal Kasaya Parça Entegresi

iPhone 6 Plus Orjinal Kasaya Parça Entegresi

5. ADIM: EKRANIN YERİNE GERİ TAKILMASI VE İŞLEMİN SONLANDIRILMASI

Tüm parçaların eksiksiz bir şekilde cihaza takıldığı kontrol edildikten sonra ekranınız monte edilir. Bu aşamada ekran soketi takılarak cihaz açılır ve tüm kontrolleri sağlanır. Artık telefonunuz yenilenmiş orjinal kasası ile birlikte kullanıma hazır hale gelmişti ve incelemeniz amacı ile sizlere sunulur.

iPhone 6 Plus Ekranının Takılması

iPhone 6 Plus Ekranının Takılması

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ

GSM İletişim Teknolojileri İstanbul’un Kadıköy semtinde bulunan teknik servisinde iPhone 6 kasa değişimi yapmaktadır. 14 yılın vermiş olduğu tecrübe ve uzman APPLE teknisyenleri ile birlikte kırılmış ya da çatlamış olan ekranlarınız ilk günkü hallerine geri döndürülür. Yurtiçi Kargo ile yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde Türkiye’nin 81 iline iki taraflı ücretsiz ve güvenli kargo hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul’da ikamet ediyorsanız eğer direk olarak aşağıda bulunan adres bilgilerimiz sayesinde teknik servisimize gelerek, İstanbul dışında yaşıyorsanız ise yine birazdan paylaşacağımız kargo gönderim sayfamıza girerek bizlere cihazınızı gönderebilir ve orjinal kasa değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Teknik servisimize SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs durağından sadece 45 saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de bulunan ve en son durak olan Söğütleşme durağının kapısından çıktıktan sonra sağa dönünüz. 30 metre gittikten sonra sola döndüğünüzde Mavi – Beyaz GSM İLETİŞİM tabelasını tam karşınızda göreceksiniz. Hemen aşağıda adres bilgilerimiz ve teknik servisimizi kolaylıkla bulabilmeniz için görsellerimiz paylaşılmıştır.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 298026731 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Yorum (2)

 • Hediye Reply

  İphone 6s plus üst kasa değişimi yapılıyor mu? Veya törpüleme işlemi yapılır mı ? Yapılırsa özgünlüğü veya rengi değşir mi? Üst kasada bir adet eziklik var.

  8 Mart 2017 at 11:13
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Hediye Hanım merhaba;
   iPhone 6s Plus kasası tek parça halindedir. Bununla birlikte törpüleme ve benzeri onarımlar cihazınıza zarar verir. Komple değişim yapılması gerekmektedir, ücreti ise 400 TL’dir. Özgünlük ve renkte herhangi bir değişim yaşanmaz.
   Selamlar.

   8 Mart 2017 at 16:09

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,14. Oylamak ister misiniz?
Loading...