iPhone 6s Plus Batarya Değişimi Fiyatı

iPhone 6s Plus Batarya Değişimi

iPhone 6s Plus Batarya Değişimi Fiyatı

iPhone 6s Plus batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 200 TL’dir. Batarya tamiri yapıldıktan sonra şarj süresi ilk günkü kullanım süresine geri dönmektedir. Batarya değişimi, uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından sadece 40 dakika içerisinde gerçekleştirilmektedir. Kargo gönderiminde ise bu süre 3 (üç) iş günüdür.

iPhone 6s Plus batarya değişimi tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda gerçekleştirilir. Cihaz içerisinde bulunan verileriniz yani dosya, fotoğraf, uygulama, rehber ve benzeri kesinlikle silinmez. Değişim işlemi sonrasında ise telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

iPhone 6s Plus Batarya Değişimi Hangi Durumlarda Yapılmalıdır

iPhone 6s Plus batarya değişimi genellikle batarya kullanım ömrünün sona ermesinden kaynaklanmaktadır. Her batarya da olduğu gibi iPhone 6s Plus bataryasının da bir kullanım süresi (ömrü) bulunmaktadır.İlk zamanlarda kullanıma göre bir kaç gün gidebilen şarj bir süre sonra sadece bir kaç saate inebilmektedir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalındığında batarya değişimi yapılması gerekir.

İkinci bir sorun ise bataryanın şişmesidir. Orjinal olmayan şarj aletinin kullanılması, yaşanan kısa devreler, telefonun aşırı bir şekilde ısınması ya da cihazın şarj aletinde bırakılması batarya şişmesine sebebiyet verebilmektedir. Böyle bir durum yaşandığında ise acil bir şekilde batarya değişimi yapılması gerekir.

iPhone 6s Plus Batarya Değişiminde Nelere Dikkat Edilmelidir

iPhone 6s Plus batarya değişimi yaptırmadan ve yaptırdıktan sonra nelere dikkat edilmesi gerektiğini teknisyenlerimiz ile yapmış olduğumuz kısa görüşmelerin ardından hemen aşağıda maddeler halinde paylaşıyoruz.

 1. Batarya değişimi uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile donatılmış teknik servis odasında gerçekleştirilmelidir.
 2. iPhone 6s batarya değişimi yapıldıktan sonra cihazınızı dilediğiniz kadar incelemenize izin verilmelidir.
 3. Cihazınız sizlere 6 ay imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte teslim edilmelidir.
 4. Batarya kullanım ömrü yapmış olduğunuz testler sonrası ilk günkü haline geri dönmelidir.
 5. Sizler için değerli olan bilgileriniz silinmemelidir.

iPhone 6s Plus batarya değişimi ve aklınıza takılan herhangi bir sorunu hemen aşağıda bulunan yorum alanından ya da teknik servisimizi arayarak sorabilir, uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından detaylı bir şekilde cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Yorum (2)

 • zeki Yılmaz. Reply

  Yazıyı başatan sona kadar okudum. Çok açıklayıcı ve faydalı bir paylaşım olmuş. benim iphone 6s plus bataryası,da %70 iken bir anda batarya %20 ye düşüyor. sanırım iphone 6s plus telefonda batarya sorunu kronik bir sorun.

  12 Mayıs 2017 at 05:47
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Zeki Bey merhaba;
   iPhone 6s Plus batarya değişimi makalemiz için yazmış olduğunuz bu değerli yorum için teşekkür ederiz.
   Selamlar.

   12 Mayıs 2017 at 08:53

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...