iPhone 7 Plus Batarya Değişimi

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi

iPhone 7 Plus batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 250 TL‘dir. Batarya değişimi yapıldıktan sonra şarj süresi ilk günkü haline geri dönmektedir. Tamir işleminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır ve aynı zamanda 7/24 güvenlik kameralarıyla denetim altında tutulmaktadır.

iPhone 7 Plus batarya tamiri uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Değişim işlemi sonrasında kesinlikle bilgileriniz silinmez. Teknik servisimize geldiğinizde değişim süresi 40 dakika, 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığı taktirde ise 3 (üç) iş günüdür.

Hangi Durumlarda iPhone 7 Plus Batarya Değişimi Yapılmalı

Her bataryada olduğu gibi iPhone 7 Plus cep telefonlarının bataryalarının da bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Örnek olarak 1000 defa şarj edilen bir batarya zamanla ilk günkü performansından uzaklaşır. İlk zamanlarda günlerce gide şarj, belirli bir sürenin ardından saat bazına kadar inebilir. Hemen aşağıda maddeler halinde hangi durumlarda iPhone 7 Plus batarya değişimi yapılması gerekir detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

  1. Şarjın %100 doldurulmasına zaman bataryanın sadece bir kaç saat gitmesi
  2. Şarj yüzdesinin %90’larda iken birden %10’lara düşmesi
  3. Telefonla konuşurken birden cihazın kapanması
  4. Herhangi bir uygulama kullanırken ya da oyun oynarken hızlı bir şekilde şarjın tükenmesi
  5. Yaşanan kısa devreler sonucunda bataryanın şişmesi

gibi durumlarda iPhone 7 Plus batarya değişimi yapılması gerekir. Bu noktada en çok dikkat edilmesi gereken konu değişim yapılırken kullanılan bataryanın orjinal olması ve garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmesidir.

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

Batarya sorunu ile teknik servisimize getirilen ya da kargo ile gönderimi yapılan cihazınız teknik servis odamıza alınır. Telefonunuza özgü ekipmanlar kullanılarak kullanım ömrü sona ermiş ya da zarar görmüş olan batarya cihazdan ayrılır. Ardından yerine orjinal iPhone 7 Plus bataryası takılır. Tüm testler uzman teknisyenlerimiz tarafından yapıldıktan sonra ise cihazınız incelemeniz amacı ile sizlerin beğenisine sunulur.

Telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır. Onay verdiğiniz taktirde ise 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanır. Garanti kartınız sayesinde batarya ile ilgili yaşanan en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulur.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Gsm İletişim
Gsm İletişim Teknik Servis

iPhone 7 Plus batarya değişimi hakkında aklınıza takılan tüm soruları hemen aşağıda bulunan yorum alanından ya da teknik servisimizi arayarak sorabilirsiniz. Her sorunuz tüm detayları ile birlikte, uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Teknik servisimizde sadece iPhone 7 Plus batarya değişimi yapılmamaktadır. Cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz tüm sorunlar çözüme kavuşturulur. Örnek olarak iPhone 7 Plus ekran değişimi nasıl yapılır videolu bir şekilde izleyebilmek için iPhone 7 Plus ekran değişimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama Yok)
Loading...