iPhone 7 Plus batarya değişimi

iPhone 7 Plus batarya değişimi nasıl yapılır

iPhone 7 Plus batarya değişimi

iPhone 7 Plus şarj dayanıklılık süresi kullanım ömrünün sona ermeye başlamasından dolayı ya da batarya şişmesi sebebi ile zamanla azabilir. Telefonunuzun şarjı çabuk bitmeye başladı ise yaşanılan bu sorunun çözüm yolu batarya değişimidir.

“iPhone 7 Plus batarya değişimi” yapılırken nelere dikkat edilmeli, batarya değişimi fiyatının ne olduğu ve GSM İletişim‘de onarım süreçleri tüm detayları ile birlikte anlatılmıştır.

iPhone 7 Plus batarya değişimi fiyatı

iPhone 7 Plus batarya değişimi fiyatı 200 TL‘dir. Batarya değişimi alanında ileri derece tecrübeye sahip uzman APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

iPhone 7 Plus pil değişimi yapılan servis odası periyodik bir şekilde sterilize edildiği gibi tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.

  1. Batarya değişiminde orjinal 2900 mAh ürün kullanılır.
  2. Onarım süreçlerinde telefon sıfırlanmaz. Bu sebeple bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.
  4. Telefonunuz sizlere teslim edilirken 6 ay GSM İletişim onaylı batarya garanti kartı hazırlanır.

Garanti süreci içerisinde, batarya ile ilgili, kullanıcı hatası dışında (orjinal olmayan şarj aleti kullanılması, telefonun şarjda bırakılması gibi) yaşanılan teknik sorunlar ücretsiz olarak APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

iPhone 7 Plus batarya çabuk bitiyor

iPhone 7 Plus bataryasının hızlı bir şekilde bitmesi sorunu GSM İletişim teknik servis odasında nasıl çözüme kavuşturulur APPLE teknisyenlerimiz batarya değiştirirken çekilmiş olan hemen aşağıdaki video aracılığı ile detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

GSM İletişim resmi Youtube Kanalı‘mızı ziyaret ederek de iPhone 7 Plus akıllı telefonlarında ekran, şarj soketi gibi diğer parçaların değişimleri nasıl yapılıyor detaylıca inceleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Gsm İletişim
Gsm İletişim Teknik Servis

Kargo gönderimi nasıl yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPhone 7 Plus batarya şişmesi

iPhone 7 Plus telefonunuzun çabuk bitmesinin sebebi batarya şişmesi olabilir. Batarya şişmesi şarj dayanıklılık süresini etkilediği gibi kasaya ve ekrana baskı yapar. Ekran kırılması, ekranın kasadan ayrılması ya da anakartın hasar görmesine sebebiyet verebilir. Maalesef ki istenmeyen batarya yanması (patlaması) olayı da yaşanabilir. Batarya şiştiğinde içerisinde kimyasal en ufak bir yırtılmada havada bulunan oksijen ile tepkimeye girerek yanar.

Telefonun aşırı ısınmasından, ekranın kasadan ayrılmaya başlamasından, ya da kasada fark edilebilir bir tümsek yaşanmasından bataryanın şiştiğini anlayabilirsiniz. Böyle bir durumda biran önce uzman bir APPLE teknisyeni tarafından bataryanın değiştirilmesini tavsiye ediyoruz.

iPhone 7 Plus batarya değişimi ve aklınıza takılan diğer bütün soruları GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

GSM İletişim WhatsApp
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.