Samsung Galaxy Note 2 Batarya Değişimi

Samsung Galaxy Note 2 Batarya Değişimi

Samsung Galaxy Note 2 Batarya Değişimi

Samsung Galaxy Note 2 batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 100 TL‘dir. Batarya değişimi uzman ve tecrübeli Samsung teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise bu süre 3 (üç) iş günüdür.

  1. Batarya değişiminde kullanılan ürün orjinaldir.
  2. Değişim sonrasında şarj süresi ilk günkü haline geri döner.
  3. Tamir işleminin ardından cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslime edilir.
  4. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.

Samsung Galaxy Note 2 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

GSM İletişim Samsung ekran değişimi ve tamirinde Türkiye rekorunu elinde bulundurmaktadır. Bu rekor gerek videolarımız gerekse de fotoğraflarımız ile tescillenmiştir. Teknik servisimiz tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Teknik servisimizde tamir işlemleri nasıl yapılmaktadır örnek olarak aşağıda bulunan videomuz aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Gsm İletişim
Gsm İletişim Teknik Servis

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 298026731 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuzun bataryası uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 2 batarya değişimi, şarjın çabuk bitmesi, cihazın şarj olmaması ve aklınıza takılan bütün benzer soruları servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilir uzman ve tecrübeli teknisyen kadromuz tarafından bu soruların cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...