WhatApp Destek Telefon ile Ara

WhatsApp’ta Numarayı Kaydetmeden Mesaj Nasıl Gönderilir?

WhatsApp’ta Numarayı Kaydetmeden Mesaj Nasıl Gönderilir?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (138 Müşteri Yorumu)
Loading...

Numara Kaydetmeden WhatsApp’dan Mesaj Göndermek

Whatsapp kullanıcılarının en büyük derdi numarayı kaydetmeden whatsapp uygulamasından mesaj göndermektedir. Bizde bu sorunu çözecek 3 farklı yöntem bulduk.

WhatsApp’ın Kendi WA.ME Bağlantıları

Rehberde kayıtlı olmayan numaralarla mesajlaşmak için WhatsApp’ın bir sitesi bulunmaktadır. WA.ME adlı bu site sayesinde rehberinize kayıtlı olmayan herhangi bir numara ile WhatsApp üzerinden mesajlaşmanız mümkündür. Dilerseniz bunu nasıl yapacağınızı açıklayalım. Telefonunuzun tarayıcısına girerek adres çubuğuna wa.me/kayıtlı olmayan telefon numarası yazıp enter dediğinizde karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkıyor. Bu ekrandaki “message” butonuna bastığınızda mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama Yardımı ile Mesajlaşma

Kafanız karıştı değil mi? Şimdi kim uğraşacak bununla diyorsanız merak etmeyin whatsapp numara kaydetmeden mesaj atmak için daha hızlı bir yöntemimiz var. Bunun için bir uygulamadan yardım almanız gerekir. Bazı Android uygulamalar wa.me bağlantılarını kullanır. Uygulamayı aramanıza gerek yok, biz sizin için uygulamanın ismini vereceğiz. Siz sadece uygulamayı kullanarak WhatsApp üzerinden mesajlaşmayı hızlı bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Uygulamamızın adı “Click to chat”. Bahsettiğimiz uygulamaların içinde kullanımı en kolay ve reklam içermeyen bir uygulamadır. Uygulamayı cihazınıza indirin ve açın. Rehberinizde olmayan numarayı ve göndereceğiniz mesajı yazdıktan sonra gönder diyorsunuz ve mesajınızı kısa bir süre içinde göndermiş oluyorsunuz.

Metin Seçerek Mesaj Gönderme

Cihazınıza numara kaydetmeden WhatsApp’tan mesaj gönderme yöntemlerinin üçüncüsü metin seçerek mesaj gönderme yöntemidir. Bu yöntemde herhangi bir uygulamanın metin yazma kısmındayken mesaj göndermek istediğiniz kayıtlı olmayan numarayı yazın. Daha sonra numarayı seçerek işaretleyin. Numarayı seçtikten sonra aşağıdaki gibi seçenekler çıkmaktadır. Bu seçeneklerin yan tarafındaki üç noktaya tıkladığınızda bir menü açılır ve bu menüden WhatsApp seçeneğini seçerek mesajınızı gönderebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.