WhatApp Destek Telefon ile Ara

Google, Huawei ile Olan İşbirliğini Askıya Aldığını Duyurdu

Google, ABD tarafından kara listeye alınan Çinli telefon ve ekipmanları üreticisi Huawei ile ekipman ve yazılım konularındaki işlerini askıya aldığını duyurdu. Bunun üzerine Huawei telefon sahipleri süreci yakından takip etmeye başlamışlardır. Bu süreçte Huawei telefonların nasıl etkileneceği ve güncelleme alıp almayacağı merak konusu olmuştur.

Lithium polymer (li-po) ve Lithium ion (li-ion) farkları

Akıllı telefon kullanıcıları olarak son zamanlarda li-po ve li-ion batarya kavramlarını sıkça duyar olduk. mAh değerinin yanı sıra bataryanın çeşidi de telefon alımı yaparken bizler için bir kriter olmaya başladı. Bu makalemizde Lityum Polimer ve Lityum İyon bataryalar arasında hangi farklar vardır karşılaştırılması bir şekilde sizlere paylaşacağız. Gözünüzde canlandırabilmeniz için ise 2 farklı batarya çeşidini […]

Lenovo Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Lenovo akıllı telefon ekran değişimi 2019 güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Lenovo ekran değişimi fiyatları ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur. Aşağıdaki ekran onarımı fiyatları aşağıdaki gibidir.

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.