WhatApp Destek Telefon ile Ara

Kargo Gönderimi

Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 (Süleyman Demir) veya MNG Kargo şubesine giderek 500892456 (Süleyman Demir) ya da numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Not: Kargo gönderilen cihazlarda 150 TL ücret farkı yansıtılmaktadır.

Ödeme Nasıl Yapılır?

Kargo gönderiminde 2 (iki) farklı ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

  • 1. Kargoya kapıda nakit ödeme
  • 2. Havale/EFT yöntemi ile ödeme

Kargo Gönderiminde Ekran Değişimi Aşamaları

Kargonuz 1 (bir) iş günü içerisinde teknik servisimize ulaştırılır. Aynı gün ekran/parça değişimi yapıldıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizlerle iletişime geçerler. Hangi ödeme yöntemini kullanmak istediğinizi sorarlar. Havale/EFT ile ödeme seçeneğini seçtiğinizde hesap numaralarımız sizle paylaşılır. Ödeme yapılır yapılmaz kargonuz çıkartılır ve gönderim bilgileri sizlerle paylaşılır.

Kapıda nakit ödemeyi seçtiğinizde yine kargonuz çıkartılır ve 1 (bir) iş günü içerisinde telefonunuz sizlere teslim edilir. Ekran/parça değişimi ücretini nakit olarak kargo görevlisine ödeyebilirsiniz.

Kargomu Nasıl Takip Ederim?

Müşteri temsilcilerimiz kargo gönderi numaranızı sizlerle paylaşırlar. Bu sayede Yurtiçi Kargo gönderi sorgulama sayfası üzerinden kargonuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Gsm İletişim’e Sorun

Kargo gönderimleri hakkında aklınıza takılan bütün soruları aşağıda bulunan iletişim adreslerinden bizleri arayarak sorabilirsiniz. 
Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul 
TEL : 0216 550 40 60 GSM : 0532 772 48 72

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.