iPhone 7 Plus Kasa Değişimi

iPhone 7 Plus Kasa Değişimi

iPhone 7 Plus Kasa Değişimi

iPhone 7 Plus kasa değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte 350 TL‘dir. Kasa değişimi, uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş ve yanı zamanda statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis odamız 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.

iPhone 7 Plus kasa değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 45 dakika, 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Kasa değişim işlemleri tamamlandıktan sonra telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

iPhone 7 Plus Kasa Değişimi Ne Zaman Yapılır

iPhone 7 Plus cep telefonu kullanıcılarının hangi durumlarda kasa değişimi yaptırdığı veya yaptırması gerektiği müşteri temsilcilerimiz ve teknisyenlerimizden almış olduğumuz bilgiler doğrultusunda hemen aşağıda maddeler halinde paylaşılmıştır.

 1. iPhone 7 Plus kasası zedenlenmiş ise,
 2. İstemsiz baskı ya yere düşme sonucu zarar görmüşse,
 3. Alınan darbeler sonucunda yamulmuş (eğrileşmiş) ise,
 4. Renk değişimleri ve aşınmalar yaşanmışsa,

iPhone 7 Plus kasa değişimi yapılması gerekebilir. Yukarıda maddelerde belirtmiş olduğumuz sorunlar çözüme kavuşturulmadığı taktirde telefonunuzun ekranı da zarar görebilir. Böyle bir durumda ise iPhone 7 Plus ekran değişimi de yapılması gerekecektir. Ekstra olarak 700 TL masraf çıkacaktır. Bakınız: iPhone 7 Plus Ekran Değişimi

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

Hemen aşağıda adres bilgilerimiz ve teknik servis görsellerimiz paylaşılmıştır. Bununla birlikte adres kısmının hemen sonunda bulunan tıklayınız alanı ile direk olarak yol tarifi almanız mümkündür. Kargo gönderimi ya da yol tarifi hakkında teknik servisimizi arayarak müşteri temsilcilerimizden ilgi alabilirsiniz.

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Gsm İletişim
Gsm İletişim Teknik Servis

iPhone 7 Plus Kasa Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 7 Plus kasa değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından gerekli koşulların (statik elektrikten arındırılmış ve sterilize edilmiş ortam) sağlandığı teknik servis odamızda cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Örnek olarak hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile iPhone 7 Plus ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

iPhone 7 Plus kasa değişimi videosu da yoğun istek üzerine en kısa sürede bu sayfaya eklenecektir. Hemen hemen ekran değişimindeki aşamalarla birebir tamir işlemleri gerçekleştirildiği için bilgi sahibi olabilmeniz amacıyla ekran değişimi videosu eklenmiştir.

iPhone 7 Plus Kasa Değişimi Yapılırken Dikkat

iPhone 7 Plus kasa değişimi öncesinde ve sonrasında nelere dikkat edilmesi gerektiği teknisyenlerimiz ile yapmış olduğumuz görüşmelerin ardından hemen aşağıda maddeler halinde sizlerle paylaşılmıştır. Her maddeyi dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.

 • iPhone 7 Plus kasa değişiminde uzman ve tecrübeli bir teknisyen yer almalı, teknik servis odası tamamen statik elektrikten arındırılmış ve sterilize edilmiş olmalıdır. Güvenliğiniz için ise 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmalıdır.
 • Kasa değişimi yapıldıktan sonra telefonunuzu dilediğiniz kadar incelemenize izin verilmelidir. Herhangi bir beğenmeme durumu olduğunda ya da tereddüt yaşandığında ücret iadesi hakkınız bulunmalıdır.
 • iPhone 7 Plus kasa değişiminin sonrasında sizler için değerli olan bilgileriniz (rehber, notlar, uygulamalar, görseller, fotoğraflar ve benzeri) silinmemeli, cihaz performansında herhangi bir değişim yaşanmamalıdır.
 • Kasa değişimi sonrasında cihazınız kesinlikle 6 ay imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere sunulmalıdır.

Teknik servisimizde sadece iPhone 7 Plus kasa değişimi değil aynı zamanda diğer aksamların tamir işlemleri de yapılmaktadır. Hemen aşağıda bulunan yorum alanı aracılığı ile ya da teknik servisimizi arayarak yaşamış olduğunuz sorunu anlatabilir, teknisyenlerimiz tarafından çözüm yollarının detaylı bir şekilde anlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Yorum (4)

 • salih Reply

  iphone 7 plus kasa değişimi sonrası su geçirmezliğinde bir problem olur mu

  8 Ocak 2018 at 15:24
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Salih Bey merhaba;
   Şu anda su geçirmemezlik özelliği tam olarak ne durumda olduğu belli olmadığı için maalesef bu sorunuza net bir şekilde cevap verilemez. Alınan herhangi bir darbe sonucunda bu özellik kaybolmuş olabilir.
   Selamlar.

   8 Ocak 2018 at 15:28
 • Nedim e Reply

  7 plus ta kasa değiliminde telefon un vayfı ve şebekesi çekiş gücü zayıflıyormuş internet hızı düşüyor muş doğru mu

  9 Temmuz 2017 at 20:25
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Nedi Bey merhaba;
   Tabii zamanla bu tarz bir sorun ile karşılaşmanız olasıdır.
   Selamlar.

   9 Temmuz 2017 at 22:43

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir