Kargo Gönderimi

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR ?

Yurtiçi Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek ya da arayarak 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

ÖDEME NASIL YAPILIR ?

Kargo gönderiminde 2 (iki) farklı ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

1. Kargoya kapıda nakit ödeme

2. Havale/EFT yöntemi ile ödeme

KARGO GÖNDERİMİNDE EKRAN DEĞİŞİMİ AŞAMALARI

Kargonuz 1 (bir) iş günü içerisinde teknik servisimize ulaştırılır. Aynı gün ekran/parça değişimi yapıldıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizlerle iletişime geçerler. Hangi ödeme yöntemini kullanmak istediğinizi sorarlar. Havale/EFT ile ödeme seçeneğini seçtiğinizde hesap numaralarımız sizle paylaşılır. Ödeme yapılır yapılmaz kargonuz çıkartılır ve gönderim bilgileri sizlerle paylaşılır.

Kapıda nakit ödemeyi seçtiğinizde yine kargonuz çıkartılır ve 1 (bir) iş günü içerisinde telefonunuz sizlere teslim edilir. Ekran/parça değişimi ücretini nakit olarak kargo görevlisine ödeyebilirsiniz.

KARGOMU NASIL TAKİP EDERİM

Müşteri temsilcilerimiz kargo gönderi numaranızı sizlerle paylaşırlar. Bu sayede Yurtiçi Kargo gönderi sorgulama sayfası üzerinden kargonuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

GSM İLETİŞİM‘E SORUN

Kargo gönderimleri hakkında aklınıza takılan bütün soruları aşağıda bulunan iletişim adreslerinden bizleri arayarak sorabilirsiniz.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72