WhatApp Destek Telefon ile Ara

Apple Watch ekranı kırıldı, değişim fiyatı ne kadar ?

Apple Watch ekranı kırıldı, değişim fiyatı ne kadar ?

Bu makalemizi okumaya başladı iseniz APPLE Watch marka akıllı saatinizin ekranı kırılmıştır demektir. Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. İstenmeden de olsa maalesef bu tarz aksilikler başımıza gelebiliyor. Ama üzülmeyin. Çözümü var.

Yazımızda APPLE Watch akıllı saat ekran değişimi nasıl yapılır, değişim fiyatları modellerine göre nedir ve teknik servisimizde onarım süreçlerinde nelere dikkat edilir gibi tüm konulara değinilecektir.

APPLE Watch ekran değişimi nasıl yapılır

APPLE Watch ekran değişimi, alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, son teknoloji teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır. Hemen örnek olarak teknik servisimizde ekran değişimi nasıl yapılıyor aşağıdaki video ile izleyelim.

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi

APPLE Watch ekran değişimi fiyat listesi

APPLE Watch ekran değişimi fiyatları telefon modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz tablonun sol kısmında telefon modelleri, sağ kısmında ise değişim fiyatları paylaşılmıştır.

Eğer sorunuz ibaresi mevcut ise teknik servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak stok ve ekran değişimi fiyat listesini öğrenebilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
Apple Watch Seri 5 ekran değişimiSorunuz TL
Apple Watch Seri 4 ekran değişimi Sorunuz TL
Apple Watch Seri 3 ekran değişimi Sorunuz TL
Apple Watch Seri 2 ekran değişimi Sorunuz TL
Apple Watch Seri 1 ekran değişimi Sorunuz TL

APPLE Watch ekran onarımında nelere dikkat edilir

APPLE Watch akıllı saat ekran değişimi yapılırken nelere dikkat edilir, GSM İletişim tarafından sunulan ayrıcalıklar nelerdir hemen aşağıda maddeler halinde paylaşılmıştır.

  1. Bilgileriniz silinmez. Ekran değişimi öncesi telefon sıfırlanmaz. Yani ekran değişimi sonrasında her şey olduğu gibi kalır.
  2. Akıllı saatin ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  3. Ekran kırılmasının önüne geçebilmek için ekrana kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak takılır.
  4. Akıllı saatiniz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

GSM İletişim

GSM İletişim teknik servis ortamı özel olarak dizayn edilmiştir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. Periyodik olarak sterilize edilmektedir. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur ve cihaz güvenliği için sigortalanmıştır.

Teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik ve aynı zamanda sterilize edilmiş eldiven takarlar.

Adres bilgileri

Genel Merkez Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 0216 550 40 60

Fransa Şubesi Adres: 127 Rue de la liberation 38300 Bourgoin Jallieu / Fransa

Kargo gönderimi

Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Apple Watch ekran değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları teknik servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (14 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.