WhatApp Destek Telefon ile Ara

Huawei P20 Lite arka cam kapak kırıldı

Huawei P20 Lite arka cam kapak kırıldı

Huawei P20 Lite akıllı telefonunun arka kapağı camdan üretilmiştir. Bu sebeple alınan bir darbe sonucu kırılabilir, çatlayabilir. Tabii bununla birlikte zamanla arka kapakta çizilme ya da renk solması da yaşanabilir.

Yaşanılan sorunun çözüm yolu ise arka cam kapağın değiştirilmesidir. Ancak çıkarılabilir bir parça değildir. Bu sebeple cihaza zarar verilmemesi için profesyonel bir HUAWEI teknisyeni tarafından müdahale edilmelidir.

Huawei P20 Lite arka cam kapak değişimi

Huawei P20 Lite arka cam kapak değişimi alanında uzman ve tecrübeli HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından ortalama 1 saat içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Arka cam kapak değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez.
  2. Arka kısım ilk günkü görünümüne geri kavuşur.
  3. Tüm işlemler periyodik olarak sterilize edilen, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan ve aynı zamanda tamamen statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda gerçekleştirilir.

Huawei P20 Lite arka kapak değişim videosu

Teknik servisimizde Huawei P20 Lite arka cam kapak değişimi nasıl yapılıyor, nelere dikkat ediliyor hemen aşağıda paylaştığımız ve GSM İletişim resmi Youtube kanalımıza yüklediğimiz video aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Huawei P20 Lite ekran ve arka cam kapak değişimi videosu

Huawei P20 Lite arka cam kapak değişimi fiyatı

Huawei P20 Lite arka cam kapak kırıldı ya da çatladı ise değişim fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 100 TL‘dir.

GSM İletişim adres bilgileri

Teknik servisimizin müşteri temsilcisi hattı ve adres bilgileri hemen aşağıda paylaşılmıştır. Kargo ile gönderim sağlanacak ise de kargo gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Müşteri temsilcisi: 02165504060

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy/İSTANBUL

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (14 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.