WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone 6 ahizeden ses gelmiyor

iPhone 6 ahizeden ses gelmiyor

iPhone 6 telefonunuz ile konuşurken karşı tarafın sesi gelmiyorsa, kısıksa ya da cızırtılı ses alınıyor ise yaşanılan sorunun sebebi iç kulaklık hoparlörünün arızalanması ya da bu parçayı koruyan ızgaranın tıkanmasından kaynaklanır.

Ahize ızgarasının tıkanması

Telefon ile konuşurken karşı tarafın sesi kısık geliyor ise yaşanılan bu sorunun sebebi büyük ihtimal ile ahize ızgarasının tıkanmasından kaynaklıdır. Çözüm yolu ise oldukça basittir. Aşağıdaki videomuzu izlemeniz ve sizlere anlatılanları yapmanız yeterlidir.

Telefon hoparlörü nasıl temizlenir

Ahizenin oksitlenmesi

Sıvı ve nem teması sonrasında ahize oksitlenmiş olabilir. Bu durumda tek çözüm yolu profesyonel bir APPLE teknisyeni tarafından iç kulaklık hoparlörü değişiminin yapılmasıdır.

Alınan darbeler ise ahizede yaşanan arızalar

Alınan darbeler ile ahizeden hiç ses gelmeyebilir. Ya da cızırtılı ses alınabilir. Bu sorunda da çözüm yolu ahize değişiminin yapılmasıdır.

iPhone 6 ahize değişimi nasıl yapılır

iPhone 6 ahize değişimi GSM İletişim teknik servis odasında nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaştığımız ve Youtube kanalımıza yüklediğimiz videoyu izleyebilirsiniz.

iPhone 6 ahize değişimi

iPhone 6 ahize değişimi ile ilgili aklınıza takılan bütün soruları müşteri temsilcisi hattımızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (22 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.