WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone 7 arka kamera camı çatladı

iPhone 7 arka kamera camı çatladı

iPhone 7 arka kamera camı kasadan biraz çıkıntılı olarak dizayn edilmiştir. Bu sebeple alınan darbe ile çatlaması – kırılması kolay olmaktadır. Bununla birlikte masaya konulması, cepte anahtarlıklar ile beraber olması ve benzeri sebeplerden dolayı da çizilebilir.

iPhone 7 arka kamera camında yaşanan bu sorundan dolayı maalesef ki kötü kalitede fotoğraf – video çekilmektedir. Bununla birlikte kamera camı değiştirilmez ise kamera ile cam arasına kaçan tozlar kamera lensinin de zarar görmesine sebep olmaktadır.

iPhone 7 arka kamera camı değişimi

iPhone 7 arka kamera camı kırıldığında kısa bir süre içerisinde değiştirilmesini tavsiye ederiz. Çünkü arka kamera da hasar alır ise ekstra ücret çıkacaktır onarımı için. iPhone 7 arka kamera camı değişimi fiyatı 100 TL iken, iPhone 7 arka kamera değişimi fiyatı 250 TL‘dir.

iPhone 7 arka kamera camı değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim APPLE teknisyenleri tarafından ortalama 1 saat içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Telefon sıfırlanmadan yani bilgileriniz silinmeden değişim yapılır.
  2. Orjinal iPhone 7 arka kamera camı kullanılır.
  3. Kamera camı değişimi sonrası kamera hasar almadı ise fotoğraf ve video çekim kalitesi ilk günkü performansına geri döner.

iPhone 7 arka kamera camı değişiminin yapıldığı teknik servis odamız periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.

iPhone 7 arka kamera değişimi

iPhone 7 arka kamera değişimi nasıl yapılıyor yani teknik servisimizde onarım işlemleri nasıl gerçekleştiriliyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videoyu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim resmi Youtube kanalımızı ziyaret ederek de diğer bütün parça değişimi videolarını inceleyebilirsiniz.

iPhone 7 Arka Kamera Değişimi

iPhone kamera camı değişimi videosu

Teknik servisimizde iPhone akıllı telefonlarının kamera camı değişimi nasıl yapılıyor incelemek isterseniz eğer yine aşağıda paylaşmış olduğumuz iPhone X arka kamera camı değişimi videosunu izleyebilirsiniz.

iPhone X Arka Kamera Camı Değişimi

iPhone 7 akıllı telefonunuzun arka kamera camı hasar aldı ise yani çatladı, kırıldı veya çizildi ise profesyonel APPLE teknisyenlerimizin bu sorunu çözmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan herhangi bir sorun olursa müşteri temsilcisi hattımızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.