WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone 7 şarjı çabuk bitiyor

iPhone 7 şarjı çabuk bitiyor

iPhone 7 şarjı çabuk bitmeye başladı

iPhone 7 akıllı telefonunuzun şarjı çabuk bitmeye başladı ise yaşanılan sorunun 1 sebebi olabilir. İlki batarya ömrünün sona ermeye başlaması, ikincisi ise maalesef ki batarya şişmesi problemi ile karşılaşılmasıdır.

iPhone 7 batarya ömrünün sona ermeye başlaması

Her batarya da olduğu gibi iPhone 7 bataryasının da bir kullanım ömrü bulunmaktadır. İlk zamanlar 1 doldurma ile 24 saat yeterli olabilen batarya zamanla bir kaç saate kadar düşebilir. Mesela 300 defa telefonun şarj edilmesinden sonra.

iPhone cihazlarında pil sağlığını gösteren bir alan bulunmaktadır. İlk başlarda %100 gösteren bu alan zamanla düşmeye başlar. %80’in altına indiğinde ise servis uyarısı verir. İşte o zaman batarya değişimi yapılması gerektiği anlaşılır.

iPhone 7 batarya şişmesi problemi

iPhone 7 şarjı çabuk bitiyor ise bunun bir diğer sebebi batarya şişmesi problemi yaşanmasıdır. Batarya şiştiğinde şarj süresi etkilenir. Genellikle kasada oluşan bir tümsek ya da yapılan baskı sebebi ile ekranın kasadan ayrılması ile anlaşılmaktadır.

Batarya şişmesinin yaşanma sebebi ise orjinal olmayan şarj aletlerinin kullanılması, telefonun şarjda iken kullanılmaya devam edilmesi ya da aşırı ısınma yaşanmasına rağmen yine cihazda işlem yapılmasıdır.

iPhone 7 batarya değişimi

Yukarıdaki iki sorunun da çözüm yolu profesyonel bir teknisyen tarafından batarya değişimi yapılmasıdır. Teknik servisimizde iPhone 7 batarya değişimi alanında uzman APPLE teknisyenlerimiz tarafından, telefon sağlığı için gerekli tüm koşulların sağlandığı alanda, özel üretim son teknoloji teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır.

iPhone 7 batarya değişimi süresi teknik servis adresimize geldiğiniz taktirde ortalama 1 saat, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

 1. Bilgileriniz silinmez. Telefon sıfırlanmaz.
 2. Orjinal 1960 mAh değerinde ürün kullanılır.
 3. Batarya şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.
 4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

iPhone 7 batarya değişimi videosu

iPhone 7 batarya değişimi GSM İletişim teknik servis odasında nasıl yapılıyor ve onarım süreçlerinde nelere dikkat ediliyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz ve Youtube kanalımıza yüklenen videoyu izleyebilirsiniz.

iPhone 7 batarya değişimi

GSM İletişim müşteri yorumları

Teknik servisimize gelen değerli müşterilerimiz bizler hakkında neler düşünüyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaştığımız listeyi oynatabilirsiniz.

GSM İletişim müşteri yorumları

GSM İletişim adres bilgileri

Teknik servisimizin adres, telefon ve diğer bütün destek hatlarını hemen aşağıda paylaşıyoruz.

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

İstanbul’da yaşamıyor ya da gelemeyecek iseniz Kargo Gönderimi sayfası aracılığı ile nasıl kargo gönderebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (8 Yorum)

 • Emir Aşık - 3 yıl önce

  Merhaba kolay gelsin, iphone 7 telefonumu orjinal adaptör ve kabloyla şarj etmeme rağmen kablonun sadece 1 tarafını taktığımda şarj ediyor diğer tarafında temassızlık yapıyor, pil düzeyi %79’a kadar geriledi şarj soketi değişimi gerekir mi yoksa sadece batarya değişimi yeterli olur mu ?

 • Zubeyr muhtar - 4 yıl önce

  Merhabalar iphone 7 şarj olurken arka tarafı normalden daha fazla ısınıyor ve kullanmadığım durumlarda bile şarjı kendi kendine bitiyor. Size götürmeden önce bi danişmak istedim bu durum nedir ve ekran kamera köşesinde az kalkma var

 • Ali Arda Tükenmez - 4 yıl önce

  Öncelikle merhaba.Cihazı kargoda gönderirken bir sıkıntı olur mu? (Kırılma vs.)nasıl paketleniyor ve cihazın size ulaşılp tamir edilip teslim edilmesi toplam kaç gün sürer?

 • Safiye - 4 yıl önce

  Selamün aleyküm telefonun iphone 7 ama şarj çok hızlı azalıyor pil sağlığı 100 telefonu aldığıma bir sene oldu ama hiç düşmedi pil sağlığı o zmn niye hızlı azalıyor birde şarjdayken telefonu kullanıyorum ve çok fazla ısınmasına rağmende kullanıyorum bunları yapmayı bırakırsam telefonunda kendi kendine kapanmayacakmı

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.