WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone 8 arka kamera camı kırıldı

iPhone 8 arka kamera camı kırıldı

iPhone 8 arka kamera camı alınan darbeler ile kırılabilir. Üzerine baskı uygulanmasından dolayı çatlayabilir. Ya da cebimizdeki anahtar, bozuk paranın teması etmesi veya masa üstüne konulmasından dolayı çizilebilir. Böyle biri durumda arka kamera çekim kalitesi düşer. Bu sorunlar ile birlikte buğulanma ya da kamera camının arasından toz, kir ve benzeri partiküller cihazın içerisine girebilir.

Yukarıdaki sorunların çözüm yolu ise kamera camı değişiminin yapılmasıdır. Bu yazımızda iPhone 8 arka kamera koruma camı değişimi GSM İletişim‘de nasıl yapılır, nelere dikkat edilir detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

iPhone 8 arka kamera camı değişimi

iPhone 8 arka kamera koruyu cam değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, cihaz sağlığı için gerekli tüm koşulların sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

  1. iPhone 8 arka kamera cam değişimi süresi teknik servisimize gelindiğinde ortalama 1 saattir.
  2. Ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında onarım süresi 3 (üç) iş günüdür.
  3. Telefon sıfırlanmadan yani bilgileriniz silinmeden işlemler yapılır.
  4. Orjinal iPhone 8 arka kamera camı kullanılır.
  5. Yapılan tüm işlemler garantilidir.
  6. Teknik servis odamız 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.
  7. Teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir.

Teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik ve sterilize edilmiş eldiven takarlar. Son teknoloji ekipmanlar kullanılır.

iPhone kamera camı değişimi nasıl yapılır

Teknik servis odamızda iPhone kamera camı değişimi nasıl yapılıyor, nelere dikkat ediliyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaştığımız ve GSM İletişim resmi Youtube kanalımıza yüklediğimiz iPhone X arka kamera camı değişimi videosu aracılığı ile izleyebilirsiniz.

iPhone X arka kamera camı değişimi

Ücretlendirme

iPhone 8 arka kamera camı değişim fiyatı 150 TL‘dir. Bu ücrete teknisyen müdahalesi dahildir. Aynı şekilde kargo ile gönderim yapılıyorsa ekstra herhangi bir ücret alınmaz.

iPhone 8 arka kamera camı çizildi, garanti kapsamına girer mi ?

Telefon üreticileri tarafından arka kamera çatlaması, çizilmesi, kırılması ve benzeri sorunlar tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

iPhone 8 arka kamera değişimi

Maalesef ki bazı durumlarda iPhone 8 arka kamera lensinin yanı sıra kamera da hasar alabilmektedir. Bu durumda arka kameranın da değişiminin yapılması gerekir.

iPhone 8 arka kamera değişimi fiyatı ise 300 TL‘dir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.