WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone XR arka cam kırıldı

iPhone XR arka cam kırıldı

iPhone Xr arka cam kapağı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir, çatlayabilir. Böyle bir sorun yaşandığında ise çözüm yolu profesyonel bir APPLE teknisyeni tarafından değişiminin yapılmasıdır.

Bu yazımızda iPhone XR arka cam kapak değişimi nasıl yapılır, ücretlendirmesi nedir ve diğer tüm detaylar paylaşılmıştır.

iPhone Xr arka cam değişimi nasıl yapılır

iPhone Xr arka cam değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır. Örnek olarak hemen aşağıda paylaştığımız ve GSM İletişim resmi Youtube kanalına yüklenen videoyu izleyebilirsiniz.

iPhone arka cam değişimi vdieosu

iPhone Xr arka cam değişimi

iPhone Xr arka cam değişimi süresi teknik servis adresimize geldiğiniz taktirde ortalama 1 saat, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Orjinal arka kapak kullanılır. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim arka cam garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

iPhone Xr arka cam değişimi fiyatı

iPhone Xr arka cam kapak değişimi fiyatı 400 TL‘dir. Bu ücrete teknisyen müdahalesi ve kargo ile gönderim yapılıyorsa lojistik ücretleri dahildir.

Teknik servisimizde yapılan işlemler sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul 

Müşteri temsilcisi: 02165504060

Kargo gönderimi: Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.