WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone Xs Max şarjı çabuk bitiyor

iPhone Xs Max şarjı çabuk bitiyor

iPhone Xs Max şarjı çabuk bitmeye başladı

iPhone Xs max şarjı çabuk bitmeye başladı ise yaşanılan sorunun sebebi batarya şişmesi ya da pil ömrünün sonra ermeye başlamasından kaynaklı olabilir. Batarya ömrünün azaldığını ise pil sağlığı yüzdesinden öğrenebilirsiniz.

Yaşanılan sorunun çözüme kavuşturulması için ise profesyonel bir APPLE teknisyeni tarafından batarya değişimi yapılması gerekir.

iPhone Xs Max batarya değişimi nasıl yapılır

iPhone Xs Max batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır. Teknik servis ortamında telefon sağlığı için gerekli tüm güvenlik önlemleri alınmıştır.

iPhone Xs Max batarya değişimi süresi teknik servis adresimize geldiğiniz taktirde ortalama 1 saat, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

 1. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 2. Orijinal iPhone Xs Max 3174 Mah pil kullanılır.
 3. Şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.
 4. Pil sağlığı %100 olur.

iPhone Xs Max batarya değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede garanti süresi içerisinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

iPhone Xs Max batarya değişimi videosu

iPhone Xs Max batarya değişimi GSM İletişim teknik servis odasında nasıl yapılır hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video aracılığı ile izleyebilirsiniz.

iPhone Xs Max batarya değişimi

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (2 Yorum)

 • Cihat - 3 yıl önce

  İşini en iyi şekilde yapan insanlar teşekkür ediyorum sıkıntı çıkınca çok iyi ilgileniyorlar müşteri memnuniyeti çok çok iyi

  • GSM İLETİŞİM - 3 yıl önce

   Cihat Bey merhaba;
   Teknik servisimizi tercih ederek bu değerli yorumunuzu bizlerle paylaştığınız için sizlere çok teşekkür ederiz.
   Selamlar.

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.