WhatApp Destek Telefon ile Ara

LG G6 arka cam kapak kırıldı

LG G6 arka cam kapak kırıldı

LG G6 arka kapağı camdan üretilmiştir. Bu sebeple alınan bir darbe ile kırılabilir. Üzerine baskı uygulanmasından dolayı çatlayabilir. Ya da zamanla sert cisimler ile temasından dolayı çizilebilir.

LG G6 arka cam kapağı değiştirilebilir olmadığı için yukarıdaki sorunlar yaşandığında çözüm yolu uzman bir LG teknisyeni tarafından değişim yapılmasıdır.

LG G6 arka cam kapak değişimi nasıl yapılır

LG G6 arka cam kapak değişimi alanında uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından, cihaz sağlığı için gerekli tüm koşulların sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

LG G6 arka kapak değişim süresi teknik servis adresimize geldiğiniz taktirde ortalama 1 saat, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Bilgileriniz silinmez.
  2. Orjinal arka cam kapak kullanılır.
  3. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim arka cam kapak garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Yapılan onarım işlemlerinden sonra telefon ilk günkü estetik görünümüne geri kavuşur.

LG G6 arka kapak değişim fiyatı

LG G6 arka cam kapak değişimi fiyatı 100 TL’dir. Bu ücrete teknisyen müdahalesi ve kargo ile gönderim yapılıyorsa lojistik masrafları dahildir. Ancak döviz kuru ve üretici firmalara göre ücretler değişiklik gösterebilir. Bu sebeple güncel değişim fiyatı için yorum alanından yazabilir ya da aşağıda paylaşmış olduğumuz müşteri temsilcisi hattımızı arayabilirsiniz.

LG G6 arka kapak nasıl açılı (sökümü)

LG G6 arka cam kapak nasıl açılıyor ve teknik servisimizde LG G6 arka kapak değişimi yapılırken nelere dikkat ediliyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz ve GSM İletişim resmi Youtube kanalına yüklenen videoyu izleyebilirsiniz.

LG G6 ekran ve arka kapak değişimi

GSM İletişim adres bilgileri

GSM İletişim adres ve kargo gönderim bilgilerimizi hemen aşağıda paylaşıyoruz. Aklınıza takılan herhangi bir soru olur ise müşteri temsilcisi hattımızı arayabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul 

Müşteri temsilcisi: 02165504060

Kargo gönderimi: Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (2 Yorum)

  • osman uzun - 2 yıl önce

    öncelikle selamlar benim sorunum lg g6 hızlı şarz olmuyor hafıza kartını okumuyor arka kapak değişcek camın altındaki renkli kağıt koptu sım ve hafıza kartın takılı olduğu parça da değişcek rengi farklı servise verdim yapamadılar renginide farklı renk takmışlar bunların toplamı üçret olarak ne kadar tutar hayırlı işler

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.