WhatApp Destek Telefon ile Ara

LG G6 kulaklık sorunu

LG G6 kulaklık sorunu

LG G6 akıllı telefonların karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de kulaklığın çalışmamasıdır. Kulaklık farklı bir cihazda sorunsuz bir şekilde çalışmasına rağmen telefonda çalışmıyor ise kulaklık girişi arızası yaşıyorsunuz denebilir. Yaşanılan sorunun çözüm yolu ise profesyonel bir LG teknisyeni tarafından kulaklık soketi değişiminin yapılmasıdır.

LG G6 kulaklık girişinde yaşanan problemler

Telefonunuzun kulaklığını taktığınızda çalışmıyor ise ya da kulaklığı takmamanıza rağmen ekranın sağ üst köşesinde kulaklık işareti çıkıyor ise yaşanan bu sorunların sebebi aşağıdakilerden herhangi bir tanesi olabilir.

  1. Zamanla kulaklık soketi sıvı / nem teması sonrasında oksitlenmiş olabilir.
  2. Telefonun kulaklığını takıp çıkartırken aşırı bastırma sebebi ile kulaklık girişi dişlilerine hasar verilmiş olabilir.
  3. Alınan darbeler sebebi ile kulaklık soketi kırılmış/çatlamış olabilir.
  4. Kulaklık soketi yuvasının içerisinde toz, kir, elbise pamuğu ve benzeri partiküller birikmiş olabilir.

4. madde sizler tarafından herhangi bir kürdan yardımı ile ya da teknisyen cımbızıyla kolaylıkla çözüme kavuşturulabilir. Ama diğer maddelerdeki sorunlar yaşanıyor ise kulaklık soketi değiştirilmelidir.

LG G6 kulaklık soketi değişimi nasıl yapılır

LG G6 kulaklık soketi değişimi alanında uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, son teknoloji teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

LG G6 kulaklık girişi değişimi süresi teknik servis adresimize geldiğiniz taktirde ortalama 1 saat iken, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Değişim yapılmadan önce telefon sıfırlanmaz. Bu sayede bilgileriniz silinmez.
  2. Orjinal LG G6 kulaklık soketi kullanılır.
  3. Telefonunuz GSM İletişim kulaklık soketi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Teknik servis odamız periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/34 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

LG G6 kulaklık soketi değişim fiyatı

LG G6 kulaklık soketi değişim fiyatı 200 TL‘dir. Bu fiyata teknisyen müdahalesi, kargo ve benzeri tüm ücretler dahildir.

Şimdi dilerseniz GSM İletişim teknik servis odasında onarım süreçleri nasıl işliyor detaylı bir şekilde anlatalım.

LG parça değişimi videosu

Teknik servisimizde yapılan onarım işlemlerinin videosu çekilerek GSM İletişim resmi Youtube kanalımıza yüklenmektedir. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile örnek olarak LG G6 ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

LG G6 ekran değişimi videosu

LG G6 kulaklık sorunu ve çözümü ile ilgili aklınıza takılan bütün soruları teknik servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.