WhatApp Destek Telefon ile Ara

Samsung Galaxy A51 hoparlör sorunu

Samsung Galaxy A51 hoparlör sorunu

Samsung Galaxy A51 akıllı telefon hoparlör sorunu ile karşı karşıya kaldı iseniz yaşanılan bu problemin sebepleri ve çözüm yolları bu sayfada paylaşılmıştır.

Samsung Galaxy A51 hoparlörleri

Samsung Galaxy A51 akıllı telefonların iki tane hoparlör bulunmaktadır. İlki kulağınızı telefona dayadığınızda sesin karşı taraftan gelmesini sağlayan kısım. Halk dilinde ahize olarak bilinir. Bizler tarafından ise iç kulaklık hoparlörü olarak adlandırılır.

İkinci hoparlör ise telefonun alt kısmında bulunan ve herhangi bir müzik açıldığında, video oynatıldığında veya telefonla konuşurken hoparlör modu açıldığında çalışan parçadır.

Samsung Galaxy A51 hoparlör sorunu

Samsung Galaxy A51 hoparlörünün soketi alınan darbeler sebebi ile kırılabilir. Sıvı ve nem teması sonrasında oksitlenebilir. Bazı durumlarda ise kısa devre yaşanabilmekte ya da hoparlörde halk tabiri ile patlama yaşandığı için cızırtılı sesler gelebilir. Bütün bu sorunlarda çözüm yolu ise hoparlör değişimidir.

Samsung Galaxy A51 hoparlör sorunu çözümü

İç kulaklık hoparlörü yani ahizeden gelen ses çok kısık ise bunun sebebi toz ve kir sebebi ile hoparlör deliklerinin tıkanmasından dolayı olabilir. Bu durumda yapmanız gereken şey kullanılmayan bir diş fırçası ile (kuru olacak) ilgili alanın üzerinde fırçanın ucunu sürtmektir. Karşı tarafından sesinin daha iyi geldiğini göreceksiniz.

Yukarıdaki durumların dışında ise profesyonel bir SAMSUNG teknisyeni tarafından hoparlör değişimi yapılması gerekir. Ama buna devam etmeden önce de %1 ihtimal olsa da yazılım kaynaklı ya da kullanılan ses uygulamaları hoparlörün çalışmamasına sebep olabilir. Bilmediğini uygulamaları silebilir ve yeni bir güncelleme var ise alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A51 onarım videosu

Samsung Galaxy A51 onarımı teknik servisimizde nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz ekran değişimi videosu aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy A51 ekran değişimi

Samsung Galaxy A51 hoparlör değişimi nasıl yapılır

Samsung Galaxy A51 hoparlör değişimi alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, son teknoloji özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır.

Samsung Galaxy A51 hoparlör değişimi süresi teknik servis adresimize geldiğiniz taktirde ortalama 1 saat, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

 1. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 2. Samsung Galaxy A51 SM-A515F orjinal hoparlör kullanılır.
 3. Hoparlör ses kalitesi ilk günkü performansına geri döner.
 4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı hoparlör garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde hoparlör ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

GSM İletişim müşteri yorumları

Teknik servisimize gelen değerli müşterilerimiz bizler hakkında neler düşünüyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaştığımız listeyi oynatabilirsiniz.

GSM İletişim müşteri yorumları

GSM İletişim adres bilgileri

Teknik servisimizin adres, telefon ve diğer bütün destek hatlarını hemen aşağıda paylaşıyoruz.

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

İstanbul’da yaşamıyor ya da gelemeyecek iseniz Kargo Gönderimi sayfası aracılığı ile nasıl kargo gönderebileceğinizi öğrenebilirsiniz. LG K61 ekran değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları müşteri temsilcisi hattımızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (10 Yorum)

 • Cemil aksakal - 2 yıl önce

  Samsung a51 karşı tarafın sesi çok az geliyor sebebi ne olabilir

 • Osman - 3 yıl önce

  A51 hoparlör değişim fiyatı ve huawei mate 10 lite ekran değişim ücreti ne kadar

 • BAHATTIN - 3 yıl önce

  Yeni m51 aldım yüksek seste müzik dinleyince hoparlörun olduğu kısım ısınıyor eski telefonum a70 dede öyleydi sebebi nedir acaba teşekkür ederim

 • Derya - 3 yıl önce

  Merhaba Iphone 5s batarya ve satj giris kisminin degisimi kac lira

 • Orhan şirin - 3 yıl önce

  iphone 6s telefonum durduk yere kapandı açıldı açıldıktan 3 4 dakika sonra ekrana renki çizgiler kareler geldi ve kapandı daha açılmıyor

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.