WhatApp Destek Telefon ile Ara

Samsung Galaxy A8 şarj olmuyor

Samsung Galaxy A8 şarj olmuyor

Samsung Galaxy A8 akıllı telefonlarında yaşanan sorunlardan bir tanesi de cihazın şarj olmaması yani telefona şarja taktığınızda herhangi bir tepki alınmayarak bataryanın dolmaması problemi olarak verilebilir.

Bu yazımızda Samsung Galaxy A8 şarj sorunu neden yaşanır ve çözüm yolları ile ilgili tüm detaylar verilmiştir.

Samsung Galaxy A8 şarj sorunu

Samsung Galaxy A8 şarj sorunu yaşanması, telefonu şarja taktığınızda temassızlık yaşanması, şarj aletinin ucunu aşağı – yukarı veya sağa – sola hareketler ettirdiğinizde şarj almasının sebeplerini maddeler halinde paylaşalım.

 1. Şarj aleti ya da şarj kablosu arızalı olabilir.
 2. Şarj aleti ucunun girdiği şarj yuvası kir, toz, elbise pamuğu ve benzeri partiküller ile tıkanmış olabilir.
 3. Şarj soketi sıvı – nem teması sonrasında oksitlenmiş olabilir.
 4. Alınan darbeler ya da telefonu şarja takarken aşırı bastırılması sebebi ile şarj soketi kopmuş, kırılmış, çatlamış, yerinden oynamış olabilir.

İlk 2 maddede yaşanan sorun sizler tarafından çözüme kavuşturulabilir. Ancak 2. ve 3. maddede paylaştığımız sorunlar mevcut ise profesyonel bir SAMSUNG teknisyeni tarafından şarj soketi değişimi yapılması gerekir.

Samsung Galaxy A8 şarj soketi değişimi

Teknik servisimiz GSM İletişim‘de şarj soketi değişimi, alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, telefonunuzun güvenliği gerekli tüm teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda yapılmaktadır.

 1. Teknik servisimiz periyodik olarak sterilize edilir.
 2. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir.
 3. 11 farklı güvenlik kamerası ile 7/24 denetim altında tutulmaktadır.
 4. Son teknoloji teknisyen ekipmanları kullanılmaktadır.

Samsung Galaxy A8 şarj soketi değişimi fiyatı ise 250 TL‘dir. Tüm riskler (ekran kırılma, arka kapak çatlama ve benzeri) GSM İletişim’e aittir.

Samsung Galaxy A8 şarj yuvası değişimi nasıl yapılır

Samsung Galaxy A8 şarj soketi değişimi süresi teknik servis adresimize geldiğiniz taktirde ortalama 45 dakika ile 1 saat arasında yapılır. GSM İletişim’e gelemeyecek durumda iseniz Türkiye’nin neresinde olursanız olun 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak şarj soketi değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Kargo gönderiminde ise onarım süreci ortalama 3 (üç) iş günüdür.

 1. Soket değişimi yapılırken bilgileriniz silinmez.
 2. Orjinal Samsung Galaxy A8 şarj soketi kullanılır.
 3. Onarım sonrası telefonunuz sorunsuz bir şekilde şarj almaya devam eder.
 4. Telefonunuz GSM İletişim şarj soketi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Teknik servisimizde yapılan onarım süreçleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz Samsung Galaxy S8 şarj soketi değişimi videosu ile izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S8 Şarj Olmuyor Sorunu Çözümü

Samsung Galaxy A8 akıllı telefonunuzda şarj problemi yaşıyorsunuz ve aklınıza takılan sorular mevcut ise 02165504060 müşteri temsilcisi hattımızı arayabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (2 Yorum)

 • Alikayhan - 9 ay önce

  Samsung galaxy A8 android cep telefonum tam şarz olmuyor sürekli dolum seviyesi düşüyor hâlbuki bataryası yeni değiştirildi ne yapmalıyım

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.