WhatApp Destek Telefon ile Ara

Samsung Galaxy Note 8 mikrofon sorunu ve çözüm yolu

Samsung Galaxy Note 8 mikrofon sorunu ve çözüm yolu

Samsung Galaxy Note 8 mikrofon sorunu

Samsung Galaxy Note 8 akıllı telefonlarında yaşanan sorunlardan bir tanesi de telefon ile konuşurken ya da görüntülü konuşma yaparken sesin karşı tarafa gitmemesidir. Bazı durumlarda ise kısık olarak gitmesi.

Yaşanılan bu 2 sorunun da sebebi telefon üzerinde bulunan mikrofonlardan kaynaklanmaktadır.

Samsung Galaxy Note 8 mikrofonları nerede

Telefonda 2 adet mikrofon bulunmaktadır. Bunlardan ilki alt kısımdadır. Bu mikrofon telefon ile konuşurken ya da ses kaydı yapar iken devreye girer.

İkinci mikrofon ise video çekimi sırasında ve whatsapp, facebook gibi platformlardan görüntülü konuşma yaparken devreye girmektedir.

Samsung Galaxy Note 8 mikrofon problemi çözümü

Eğer telefonunuzdan hiç ses gitmiyor ise bu sorun tamamen donanımsaldır. Yani sorun yaşanılan mikrofon parçasının bir uzman tarafından değiştirilmesi gerekmektedir.

Bazı durumlarda ise mikrofon tıkanmış olabiliyor. O zaman ise yaşanılan sorunun çözümü sadece temizliğinin yani delikteki toz ve benzeri partiküllerin çıkarılması olabiliyor.

Samsung Galaxy Note 8 mikrofon değişimi

Samsung Galaxy Note 8 mikrofon değişimi alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Mikrofon değişimi süresi teknik servis adresimize gelindiği taktirde ortalama 1 saat, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Mikrofon değişimi sonrası bilgileriniz silinmez.
  2. Orjinal Samsung Galaxy Noet 8 mikrofonu kullanılır.
  3. Sesiniz sorunsuz bir şekilde ilk günkü kalitesinde karşı tarafa gitmeye başlar.
  4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı mikrofon garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde mikrofon ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Samsung Galaxy Note 8 mikrofon değişimi fiyatı

Samsung Galaxy Note 8 mikrofon değişimi fiyatı 200 TL’dir. Bu ücrete teknisyen müdahalesi ve kargo ile gönderim yapılıyor ise 2 taraflı kargo ücretleri dahildir.

Samsung Galaxy Note 8 onarım videosu

Teknik servisimizde Samsung Galaxy Note 8 parça değişimi nasıl yapılıyor ve nelere dikkate diliyor hemen aşağıda paylaştığımız ve Youtube kanalına yüklenen video aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 8 mikrofon değişimi

GSM İletişim

GSM İletişim teknik servis ortamı özel olarak dizayn edilmiştir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. Periyodik olarak sterilize edilmektedir. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur ve cihaz güvenliği için sigortalanmıştır.

Teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik ve aynı zamanda sterilize edilmiş eldiven takarlar.

Adres bilgileri

Genel Merkez Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 0216 550 40 60

Fransa Şubesi Adres: 127 Rue de la liberation 38300 Bourgoin Jallieu / Fransa

Kargo gönderimi

Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.