WhatApp Destek Telefon ile Ara

Samsung Galaxy Note 9 kamera sorunu

Samsung Galaxy Note 9 kamera sorunu

Samsung Galaxy Note 9 akıllı telefon sahiplerinin yaşadığı donanımsal sorunlardan bir tanesi de ön ve arka kamerada karşılaşılan problemlerdir. Bu yazımızda kameralarda karşılaşılan sorunlar neler, çözüm yolları ve fiyatlandırması detaylı bir şekilde paylaşılmıştır.

Samsung Galaxy Note 9 arka kamera sorunu

Samsung Galaxy Note 9 arka kamerası alınan darbeler sebebi ile hasar alabilir. Böyle bir durumda kamera açıldığında siyah ekran çıkar. Bununla birlikte belirli bir zaman sonra yapılan çekimlerin ardından kamera fotoğraf – video çekim kalitesi düşebilir. Yaşanılan sorunun çözüm yolu kamera değişimidir.

Samsung Galaxy Note 9 arka kamera değişimi, alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Samsung Galaxy Note 9 arka kamera değişimi fiyatı 250 TL‘dir.

Samsung Galaxy Note 9 Arka Kamera Değişimi

Samsung Galaxy Note 9 ön kamera sorunu

Samsung Galaxy Note 9 ön kamerası alınan darbeler sebebi ile hasar alabilir. Böyle bir durumda kamera açıldığında siyah ekran çıkar. Bununla birlikte belirli bir zaman sonra yapılan çekimlerin ardından kamera fotoğraf – video çekim kalitesi düşebilir. Yaşanılan sorunun çözüm yolu kamera değişimidir.

Samsung Galaxy Note 9 ön kamera değişimi, alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Samsung Galaxy Note 9 ön kamera değişimi fiyatı 180 TL‘dir.

Samsung Galaxy Note 9 Ön Kamera Değişimi

Samsung Galaxy Note 9 kamera camı sorunu

Samsung Galaxy Note 9’un arka kamerası, arka kapak üzerinde bulunan bir cam ile koruma altındadır. Bu cam zamanla çizilebilir. Kırılabilir ya da çatlayabilir. Böyle bir durumda arka kamera değişimi yerine kamera camı değişimi yapılması yeterli olmaktadır.

Samsung Galaxy Note 9 arka kamera camı değişimi fiyatı ise 150 TL’dir. Bazı durumlarda kamera camı hasar aldığında aynı zamanda arka kamera lensi de bozulabilir. Böyle bir sorunda her ikisinin de değiştirilmesi gerekir.

Samsung Galaxy Note 9 kamera sorunları

Samsung Galaxy Note akıllı telefonlarında yaşanan kamera sorunları profesyonel SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, periyodik olarak sterilize edilen, tamamen statik elektrikten arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürünler kullanılarak yapılmaktadır.

Samsung Galaxy Note 9 kamera değişimi süresi teknik servis adresimize geldiğiniz taktirde ortalama 1 saat, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Bilgileriniz silinmez.
  2. Orjinal arka – ön kamera ve kamera camı kullanılır.
  3. Kamera video – fotoğraf çekim kalitesi ilk günkü performansına geri döner.

Kamera değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı kamera garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.