WhatApp Destek Telefon ile Ara

Samsung Galaxy S8 Plus mikrofon sorunu

Samsung Galaxy S8 Plus mikrofon sorunu

Samsung Galaxy S8 Plus akıllı telefonlarında yaşanan sorunlardan bir tanesi de konuşurken karşı tarafa sesin gitmemesi ya da çok kısık bir şekilde iletilmesidir.

Yaşanılan bu problemin sebepleri ve çözüm yolunu bu yazımızda tüm detayları ile birlikte anlatıyoruz. İyi okumalar dileriz.

Samsung Galaxy S8+ mikrofon problemi

Samsung Galaxy S8+ mikrofon sorunu yaşanmasının 3 büyük sebebi bulunmaktadır. Hatta teknik servisimize getirilen cihazların %90’nın üzeri bu sorunlara odaklıdır. Ama önce mikrofon çalışmıyor ise telefonunuz bir kapatıp açmanızı tavsiye ederiz. Bazı durumlarda telefon ayarlarından mikrofon sesi kapalı olarak işaretlenebiliyor ya da kullandığınız herhangi bir uygulama sesin gitmesini engelleyebiliyor.

  1. Mikrofon soketinin sıvı – nem teması sonrası oksitlenmesi,
  2. Telefonun darbe alması sebebi ile mikrofon soketinin arızalanması (kırılma, çatlama gibi),
  3. Mikrofon girişinin toz, kir ve benzeri partiküller sebebi ile tıkanması.

Her üç sorunun da çözüm yolu profesyonel bir SAMSUNG teknisyeni tarafından mikrofon soketi değişimi yapılmasıdır.

Samsung Galaxy S8 Plus mikrofon soketi değişimi

Samsung Galaxy S8 Plus mikrofon soketi değişimi alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, cihaz sağlığı için gerekli tüm teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal soket kullanılarak yapılmaktadır.

Samsung Galaxy S8+ mikrofon sorunu çözüm süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde ortalama 1 saat iken 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Yapılan işlemler sonrası bilgileriniz gitmez.
  2. Telefonla konuşurken, sesiniz karşı tarafa ilk günkü performansında gider.
  3. Telefonunuz GSM İletişim mikrofon soketi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Fiyat

Samsung Galaxy S8 Plus mikrofon soketi değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 200 TL‘dir. Güncel stok ve fiyat bilgisi için ise hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz müşteri temsilcisi hattımızı aramanız yeterlidir.

Müşteri temsilcisi: 02165504060

GSM İletişim’de onarım süreçleri

GSM İletişim’de Samsung Galaxy S8 Plus onarımı nasıl yapılıyor daha yakından inceleyebilmeniz için teknisyenlerimiz tarafından yapılan tamir süreçleri video kaydına alınmakta ve resmi Youtube kanalımıza yüklenmektedir.

Örnek olarak hemen aşağıda bulunan video ile Samsung Galaxy S9 Plus ekran değişimi nasıl bir ortamda yapılmıştır detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S9 Plus Ekran Değişimi Videosu

Telefon ile konuşurken karşı tarafa sesinizin gitmemesi ile ilgili aklınıza takılan sorular olursa teknik servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.