WhatApp Destek Telefon ile Ara

Xiaomi Mi 6 arka cam kapak kırıldı

Xiaomi Mi 6 arka cam kapak kırıldı

Xiaomi Mi 6 arka cam kapağı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir. Zamanla sert parçalara temas etmesi sebebi ile çizilebilir. Çatlamalar yaşanabilir.

Yaşanılan bu sorunların çözüm yolu ise arka kapak değişiminin profesyonel bir teknisyen tarafından yapılmasıdır.

Neden teknisyen tarafından yapılmalı

Xiaomi Mi 6 arka cam kapağı çıkarılabilir bir özelliğe sahip değildir. kasaya yapışıktır. Isıtılarak ve özel teknisyen ekipmanları yardımı ile açılır.

Bireysel olarak arka cam kapak açılmaya çalışıldığında ise maalesef cihaza geri dönüşü olmayan hasarlar verilmektedir.

Xiaomi Mi 6 arka cam kapak değişimi

Xiaomi Mi 6 arka cam kapak değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim XIAOMI teknisyenleri tarafından yapılmaktadır. Teknik servisimizde nasıl bir ortamda onarım yapıldığını incelemek isterseniz eğer hemen aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

Xiaomi Mi 6 ekran değişimi

Teknik servis odamız periyodik olarak sterilize edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. 7/24 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulur. Son teknoloji özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılır.

Xiaomi Mi 6 arka cam kapak değişimi nasıl yapılır

Xiaomi Mi 6 arka cam kapak değişimi süresi teknik servis adresimize geldiğiniz taktirde ortalama 1 saat, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Arka cam kapak ilk günkü görünümüne geri kavuşur.
  3. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim arka kapak garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde arka kapak ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak XIAOMI teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Fiyat

Xiaomi Mi 6 arka cam kapak değişimi fiyatı 100 TL’dir. Bu ücrete teknisyen müdahalesi ve kargo ile gönderim yapılıyor ise 2 taraflı kargo gönderim ücretleri dahildir.

Döviz kuru ve üretici firmalara göre arka cam kapak değişimi ücretleri değişiklik gösterebilir. Bu sebeple güncel değişim fiyatları için aşağıda paylaştığımız müşteri temsilcisi hattımızı arayabilirsiniz.

Xiaomi Mi 6 arka cam kapak nasıl açılır

Yukarıda paylaşmış olduğumuz video ile Xiaomi Mi 6 arka cam kapak değişimi nasıl açılır detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz. Maddeler halinde ise şu şekilde açıklayabiliriz.

  1. Sıcak hava makinesi üzerinde telefon 15 dakika bekletilir.
  2. Sıcak hava tabancasının ayarı 200 santigrat derece olarak şekilde arka kapağın yapışkanlı köşeleri ısıtılır.
  3. Bir vakum ve pena yardımı ile arka kapak kasadan sökülür.

Yani çıkarılabilir bir özelliğe sahip değildir. Bu sebeple bireysel olarak kesinlikle çıkarmaya çalışmayınız.

GSM İletişim

Teknik servisimizin adres, telefon ve kargo bilgileri hemen aşağıda paylaşılmıştır. Aklınıza takılan bütün soruları yorum alanından ya da müşteri temsilcisi hattımız üzerinden arayabilirsiniz.

Adres bilgileri

Genel Merkez Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 0216 550 40 60

Fransa Şubesi Adres: 127 Rue de la liberation 38300 Bourgoin Jallieu / Fransa

Kargo gönderimi

Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Xiaomi Mi 6 arka kapak cam mı seramik mi plastik mi

Xiaomi Mi 6 akıllı telefonlarında cam, plastik ve seramik olarak arka kapak mevcuttur. Daha detaylı bilgi için ise servisimizi aramanız yeterlidir.

Xiaomi Mi 6 arka cam kapak değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları müşteri temsilcisi hattımızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.