WhatApp Destek Telefon ile Ara

Xiaomi Mi 8 SE şarjı çabuk bitiyor

Xiaomi Mi 8 SE şarjı çabuk bitiyor

Xiaomi Mi 8 SE şarjı çabuk bitiyor ise yaşanılan sorunun sebebi batarya kullanım ömrünün sona ermeye başlamasından ya da batarya şişmesi probleminden kaynaklanır.

İlk sorunda batarya değişimini yaptırmak sizlerin performans artış isteğinize bağlı iken ikinci durumda biran önce batarya değişimi yapılmalıdır. Aksi taktirde cihaza ve sağlığınıza zarar verebilir.

Xiaomi Mi 8 SE şarjı çabuk bitmeye başladı

Xiaomi Mi 8 SE şarjı çabuk bitmeye başladı ise çözüm yolu batarya değişiminin yapılmasıdır. Ancak çıkarılamayan bir yapıya sahiptir. Bu sebeple sağlıklı bir şekilde değişimin yapılabilmesi işçin profesyonel bir teknisyen tarafından müdahale edilmelidir.

Bu yazımızda Xiaomi Mi 8 SE batarya değişimi GSM İletişim teknik servis odasında nasıl yapılmaktadır ve nelere dikkat edilmektedir detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Xiaomi Mi 8 SE batarya değişimi

Xiaomi Mi 8 SE batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli XIAOMI teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır. Batarya (pil) değişimi yapılan teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. 7/24 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulur.

Xiaomi Mi 8 SE batarya değişimi süresi teknik servis adresimize geldiğiniz taktirde ortalama 1 saat, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Batarya değişimi sonrasında bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Orjinal 3120 mAh Xiaomi Mi 8 SE bataryası kullanılır.
  3. Şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.
  4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak XIAOMI teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Xiaomi Mi 8 SE batarya kaç mAh

Xiaomi Mi 8 SE akıllı telefonunda 3120 mAh (miliamper) batarya kullanılmıştır. Batarya teknolojisi ise lityum polimerdir (Lithium Polymer Li-Po).

Değişir batarya değildir. Qualcomm Quick Charge 3.0 teknolojisi ile hızlı şarj olma özelliği mevcuttur. Ancak NFC ile kablosuz şarj olma özelliği bulunmamaktadır.

Xiaomi Mi 8 SE onarım videosu

Teknik servisimizde Xiaomi Mi 8 SE onarımı ve parça değişimi nasıl yapılıyor hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video aracılığı ile detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

GSM İletişim resmi Youtube kanalımızı ziyaret ederek de diğer bütün parça değişimi videolarımızı izleyebilirsiniz.

Xiaomi Mi 8 SE ekran değişimi

GSM İletişim

Teknik servisimizin adres, telefon ve kargo bilgileri hemen aşağıda paylaşılmıştır. Aklınıza takılan bütün soruları yorum alanından ya da müşteri temsilcisi hattımız üzerinden arayabilirsiniz.

Adres bilgileri

Genel Merkez Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 0216 550 40 60

Fransa Şubesi Adres: 127 Rue de la liberation 38300 Bourgoin Jallieu / Fransa

Kargo gönderimi

Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.