WhatApp Destek Telefon ile Ara

ZTE Ekranı Kırıldı, Değişim Fiyatı Ne Kadar?

ZTE Ekranı Kırıldı, Değişim Fiyatı Ne Kadar?

Akıllı telefonlar hassas cihazlardır. Düşme, çarpma gibi çeşitli sebeplerle alınan sert darbeler sonucu istemeden de olsa telefonunuzun ekranı kırılabilir. Bu durumda endişe etmenize gerek yok. Yılların tecrübesi ile GSM İletişim servisi olarak ZTE marka akıllı telefonların tüm modellerinde için kırılan ekranlarını, uzman teknisyenlerimiz hızlı ve güvenilir bir şekilde değiştirmektedir. ZTE ekran değişimi servisimizde büyük bir hassasiyetle gerçekleştirilmektedir.

ZTE Ekran Değişimi

GSM İletişim teknik servisimize getireceğiniz ZTE markalı akıllı telefonunuzun ekran değişimi, ZTE sertifikalı uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak gerçekleştirilmektedir. ZTE ekran değişimi işlemi, gerekli servis koşullarının sağlandığı servis odamızda yapılmaktadır. ZTE ekran tamiri için akıllı telefonunuza uygun olarak üretilmiş olan teknik donanımlar vasıtasıyla değiştirilmektedir.

ZTE Ekran Değişimi Fiyatı

ZTE markalı akıllı telefonların ekran değişimi fiyatları telefonunuzun modeline göre değişkenlik göstermektedir. ZTE ekran değişimi fiyatı için GSM İletişim teknik servisimizi arayıp, akıllı telefonunuzun modelini belirterek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

ZTE Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

ZTE ekran değişimi için sevişimize getireceğiniz akıllı telefonunuz uygun şartların sağlandığı servis odamıza alınır. Servis adamız, 7/24 güvenlik kameraları ile düzenli olarak denetlenmektedir. Bunun yanı sıra akıllı telefonunuzun kirden ve tozdan etkilenmemesi için servis odasının sterilizasyonu periyodik olarak yapılmaktadır. ZTE ekran tamiri sırasında akıllı telefonunuzdaki bilgiler silinmez ve ekran değişimi sonrasında telefonunuzdaki tüm bilgiler olduğu gibi kalır.

Akıllı telefonunuzun ekran değişimi, uzman teknisyenlerimiz tarafından büyük bir titizlikle yapılmaktadır. ZTE ekran değişimi orijinal ekran kullanılarak gerçekleştirildiği için, değişim sonrası ekranınızda çözünürlük, ekran parlaklığı ve dokunmatik hızı gibi performanslarında herhangi bir değişiklik olmaz. ZTE ekran tamiri yapıldıktan sonra, akıllı telefonunuzun ekranının bir daha zarar görmemesi için ekranınıza ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu takılır. Akıllı telefonunuzun ekran değişimi yapıldıktan sonra teknisyenimiz tarafından gerekli olan tüm testler yapılır ve telefonunuz size teslim edilir. ZTE ekran değişimi GSM İletişim sevisinde ekran değişim garantisi altındadır. Telefonunuzla birlikte GSM İletişim kaşe ve imzalı 6 aylık garanti kartınız hazırlanarak tarafınıza teslim edilir.

ZTE Ekran Değişimi Videosu

Servisimizde tüm marka ve modellerin onarımı ve parça değişimi işlemleri sırasında teknisyenlerimiz tarafından videolar hazırlanmaktadır. Bu videolar firmamızın Youtube kanalında yayınlanmaktadır. ZTE ekran tamiri ile ilgili çekilen videomuzu aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Adres bilgileri

Genel Merkez Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 0216 550 40 60

Fransa Şubesi Adres: 127 Rue de la liberation 38300 Bourgoin Jallieu / Fransa

Ücretsiz Kargo Hizmeti

İstanbul, Kadıköy’de bulunan GSM İletişim teknik servisimize akıllı telefonlarınızı elden getirebileceğiniz gibi, kargo ile de gönderebilirsiniz. ZTE ekran değişimi için servisimize kargo ile göndereceğiniz akıllı telefonunuzu Yurtiçi Kargo şubesine götürerek 653528441 gönderim kodu ile MNG kargo şubesine götürerek de 500892456 gönderim kodu ile ücretsiz olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. GSM İletişim olarak iki taraflı kargo ücretini biz karşılamaktayız. Siz kesinlikle herhangi bir ücret ödemezsiniz. Kargo ile göndereceğiniz akıllı telefonlarınızın onarımı tamamlandıktan sonra 3 iç iş günü içinde tarafınıza gönderilmektedir.

Etiketler: ,
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.