WhatApp Destek Telefon ile Ara

Asus Zenfone Açma Kapama Tuşu Değişimi

Asus Zenfone Açma Kapama Tuşu Değişimi

Asus Zenfone power tuşu (açma kapama tuşu) zamanla basmayıp işlevini yerine getiremeyebilir. Bu sorunun yaşanmasının sebepleri arasında sıvı ve nem teması sonrasında tuş soketinde oksitlenme, alınan darbeler sebebi ile on/off tuşu soketinin kırılması/çatlaması, aşırı bastırma sebebiyle tuşu içeriye kaçması, tuş arasından kaçan toz ve benzeri partiküllerin soketi yırtması yer almaktadır.

Asus Zenfone açma kapama tuşunun çalışmama sorununun tek çözüm yolu güç tuşu değişiminin yapılmasıdır. Power tuşu değişimi yapılırken dikkat edilmesi gerekenler hemen aşağıda maddeler halinde paylaşılmıştır.

  1. Alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler görev almalı,
  2. Cihaz modeline uygun orjinal ürün kullanılmalı,
  3. Teknik servis odası gerekli tüm koşulları sağlamalı,
  4. Telefonunuz açma kapama tuşu garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

Şimdi dilerseniz GSM İletişim’de Asus Zenfone on/off tuşu değişimi nasıl yapılır anlatalım. Not: Bu tuşta 4 farklı terim kullanıldığı için cümlelerde her biri kullanılmıştır. Terimler: Açma/kapanma tuşu, on/off tuşu, power tuşu ve güç tuşu.

Asus Zenfone Power Tuşu Değişimi

Asus Zenfone güç tuşu değişimi alanında uzman ve tecrübeli ASUS teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Değişim aşamalarında orjinal ürün ve özel ekipmanlar kullanılır. Açma kapama tuşu değişim süresi servisimize geldiğiniz taktirde ortalama 30 dakika, GSM İletişim’e gelemeyecek durumda iseniz de 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

  1. Asus Zenfone on/off tuşu değişiminde orjinal ürün kullanılır.
  2. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Power tuşu sorunsuz bir şekilde basmaya devam eder.

Değişim gerçekleştirildikten sonra cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli power tuşu garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti süresi içerisinde de bu tuş ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Asus Zenfone Açma Kapama Tuşu Değişimi Fiyat Listesi

Hemen aşağıda bulunan tabloda açma kapama tuşu değişimi fiyatları telefon modellerine göre ayrı ayrı paylaşılmıştır. Sol kısımdan telefon modelini, sağ kısımdan ise power tuşu değişim ücretini öğrenebilirsiniz.

Tabloda fiyat ya da telefon modeliniz mevcut değil ise firmamızı arayarak ya da yorum alanından yazarak stok açılıp açılamayacağını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

YAPILAN DEĞİŞİM İŞLEMİDEĞİŞİM FİYATI
Asus Zenfone Selfie Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 2 Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 2 Laser Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 3 Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 3 Laser Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 3 Max Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 4 Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 5 Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 6 Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone Max Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone Go Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone Live Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 4 Max Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone 5 Lite Şarj Soketi Değişimi200 TL
Asus Zenfone Zoom S Şarj Soketi Değişimi200 TL

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.