WhatApp Destek Telefon ile Ara

Asus Zenfone Batarya Değişimi

Asus Zenfone Batarya Değişimi

Asus Zenfone marka akıllı telefonlarında en çok sorunla karşılaşılan parçalardan bir tanesi bataryadır. Gerek kullanıcı hatasından kaynaklı gerekse de istenmeyen sebeplerden dolayı batarya da sorunlar çıkabilmektedir. En çok karşılaşılan problemler ise sırası ile;

  1. Bataryanın hızlı bir şekilde tükenmesi,
  2. Telefonla konuşurken ya da uygulama kullanırken telefonun kapanması,
  3. Telefon şarj yüzdesinin %90 seviyelerinden %20’lere ve daha altına hızla düşmesi,
  4. Batarya şişmesi (bu konuya dikkat edilmeli) olarak verilebilir.

Her bataryada olduğu gibi Asus Zenfone telefonlarında da bir kullanım sayısı (süresi) bulunmaktadır. Zamanla batarya kullanıldıkça dayanıklılık süresi kısalır. Yukarıdaki sorunlar ile bu sorunun çözüm yolu ise batarya değişiminin yapılmasıdır.

Asus Zenfone Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

Asus Zenfone batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli ASUS teknisyen kadromuz tarafından, gerekli teknik servis odası koşullarının sağlandığı ortamda, telefonunuza özel olarak üretilmiş ekipmanlar ve orjinal ürün kullanılarak ortalama 45 dakika içerisinde yapılmaktadır. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz de 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde batarya değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

  1. Batarya değişiminde orjinal ürün kullanılmaktadır.
  2. Değişim sonrası batarya dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri dönmektedir.
  3. Telefonunuza batarya değişimi süreçlerinde kesinlikle format atılmaz ve bilgileriniz silinmez.
  4. Cihazınız istediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Asus Zenfone batarya değişiminin ardından ise telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanarak sizlere teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde, 6 aylık garanti süreci içerisinde batarya ile ilgili yaşanan kullanıcı hatası her türlü teknik sorun ücretsiz olarak ASUS teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Asus Zenfone Parça Değişimi Nasıl Yapılır

GSM İletişim’de ASUS Zenfone akıllı telefonlarının parça değişimi nasıl yapılmaktadır daha yakından inceleyebilmenizi ve teknik servis ortamımızı görmeniz amacıyla teknisyenlerimiz tarafından çekilen parça değişim videoları GSM İletişim resmi Youtube kanalına yüklenmektedir. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile Asus Zenfone 2 ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

Asus Zenfone Batarya Değişimi Fiyat Listesi

Asu Zenfone batarya değişimi ücretlendirmesi hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile paylaşılmıştır. Sol kısımda bulunan sütundan telefon modelinizi bulabilir, sağ tarafta bulunan sütundan ise batarya değişimi ücretini öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte tabloda ücretlendirme alanı boş ise ya da telefon modeliniz tabloda mevcut değil ise servisimizi arayarak veya yorum alanından yazarak kullanmakta olduğunuz cihaz modelinin batarya stoğunun açılıp açılamayacağını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

YAPILAN DEĞİŞİM İŞLEMİDEĞİŞİM FİYATI
Asus Zenfone Selfie Batarya Değişimi250 TL
Asus Zenfone 2 Batarya Değişimi250 TL
Asus Zenfone 2 Laser Batarya Değişimi250 TL
Asus Zenfone 3 Batarya Değişimi250 TL
Asus Zenfone 3 Laser Batarya Değişimi250 TL
Asus Zenfone 3 Max Batarya Değişimi250 TL
Asus Zenfone 4 Batarya Değişimi250 TL
Asus Zenfone 5 Batarya Değişimi250 TL
Asus Zenfone 6 Batarya Değişimi250 TL
Asus Zenfone Max Batarya Değişimi250 TL
Asus Zenfone Go Batarya Değişimi250 TL
Asus Zenfone Live Batarya DeğişimiSorunuz
Asus Zenfone 4 Max Batarya DeğişimiSorunuz
Asus Zenfone 5 Lite Batarya DeğişimiSorunuz
Asus Zenfone Zoom S Batarya DeğişimiSorunuz

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.