Casper Cep Telefonu Tamiri Teknik Servisi

Casper Cep Telefonu Tamiri Teknik Servisi

Ekran değişimi ve cep telefonu tamirinde Türkiye rekorunu elinde bulunduran GSM İletişim LTD. ŞTİ. CASPER marka cep telefonlarının bakım, onarım, tamir ve ekran değişimi hizmetlerini bir arada sunmaktadır. Uzman ve tecrübeli CASPER teknisyenlerimiz tarafından telefonlarınızda yaşamış olduğunuz bütün sorunlar çözüme kavuşturulmaktadır. Hemen aşağıda teknik servisimizin adresi paylaşılmıştır. Dilerseniz teknik servisimize gelerek dilerseniz de çift taraflı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanarak yaşamış olduğunuz sorunun çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

CASPER CEP TELEFONU TAMİRİ

Diğer cep telefonlarına nazaran CASPER cep telefonlarının tamir, parça ve ekran değişimlerinde oldukça büyük hassaslık gösterilmesi gerekmektedir. Ekran değişimi ve tamir işlemleri kesinlikle uzman ve tecrübeli CASPER teknisyenleri tarafından, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında özel ekipmanlar kullanılarak yapılmalıdır. Aksi taktirde cihazınızda dönüşü olmayan sorunlar ile karşılaşılabilmektedir.

GSM İletişim LTD. ŞTİ. CASPER cep telefonu tamiri ve ekran değişiminde Türkiye rekoruna sahip olan bir teknik servistir. Verilen her hizmet sonrasında 24 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. garanti kartınız hazırlanmaktadır. Bu sayede yaşamış olduğunuz herhangi bir sorun anında çözüme kavuşturulmaktadır.

CASPER CEP TELEFONU TAMİRİ EKRAN DEĞİŞİMİ

CASPER marka cep telefonlarının ekran değişimleri uzman ve tecrübeli CASPER teknisyenlerimiz tarafından 40 dakika içerisinde yapılmaktadır. Ekran değişiminde kullanılmakta olan ürünler full tek parça yani iç ekran + dokunmatik alan + ön cam + dış panelden oluşan orjinal ve seri numaralı ürünlerdir. Ekran değişimi aşamalarında kesinlikle bilgileriniz silinmemekte, telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmamaktadır.

CASPER marka cep telefonunuzun ekran değişimi yapıldıktan sonra uzman CASPER teknisyenlerimiz tarafından cihazınızın bütün testleri gerçekleştirilir. Ardından incelemeniz amacı ile sizlerin beğenisine sunulur. Telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücretiniz geri iade edilmektedir. Onay verdiğiniz taktirde ise öncelikle 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyu hediyeniz takılmaktadır. Ardından 24 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garanti kartınız hazırlanmakta ve cihazınız sizlere teslim edilmektedir.

Stoklarımızda bulunan CASPER ekranları CASPER Via M1, CASPER Via V3, CASPER Via V5, CASPER Via V6, CASPER Via V8, CASPER Via V9, CASPER Via V10’dur. Güncel stok bilgileri için teknik servisimizi arayabilirsiniz.

 • -38%

  Casper Via V10 Ekran Değişimi

  5.00 5 üzerinden

  CASPER Via V10 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte 250 TL'dir. Ekran değişimi uzman CASPER teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda yapılır. Bu sayede ekran değişimin ardından cihazınızın içerisinde bulunan bilgileriniz silinmemekte ve kesinlikle telefonunuzun performansı yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassaiyeti ya da ekran parlaklığı değişmemektedir.

  CASPER Via V10 ekran değişimi yapıldıktan sonra uzman CASPER teknisyenlerimiz tarafından tüm testleri yapılır. Ardından incelemeniz amacı ile sizlerin beğenisine sunulur. Bu aşamada cihazınızı istediğiniz kadar inceleyebilir ve beğenmeme durumunda para iadesi hakkınızı kullanabilirsiniz. Onay verdiğiniz taktirde ise garanti kartınız hazırlanır, ekranınızın tekrar kırılmaması amacı ile kırılmaz cam koruyucunuz ücretsiz olarak takılır ve telefonunuz sizlere sunulur.

  400.00 TL 250.00 TL
 • -40%

  Casper Via V3 Ekran Değişimi

  5.00 5 üzerinden

  CASPER Via V3 ekran değişimi fiyatı 150 TL'dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli CASPER teknisyenlerimiz tarafından 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ.™ teknik servis garantisi verilerek yapılmaktadır. Teknik servis odamız tatik elektrikten arındırılmakta ve güncel bir şekilde sterilize edilmektedir. Ekran değişiminde özel ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu sayede bilgileriniz silinmemekte ve cihazınızın performansı yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı ilk günkü haline geri dönmektedir. Ekran değişimi süresi 30 dakikadır.

  CASPER Via V3 ekran değişimi yapıldıktan sonra uzman CASPER teknisyenlerimiz tarafından bütün testleri gerçekleştirilmektedir. Bu testlerin ardından cihazınız incelemeniz amacı ile sizlere sunulmaktadır. İnceleme aşamasında yaşayacağınız herhangi bir beğenmeme ya da tereddütte ücretiniz iade edilmektedir. Onay verdiğiniz taktirde ise 6 aylık garanti kartınız hazırlanır, kırılmaz cam koruyucunuz takılır ve telefonunuz sizlere teslim edilir.

  250.00 TL 150.00 TL
 • Yeni
  -40%

  Casper Via V5 Ekran Değişimi

  5.00 5 üzerinden

  Casper Via V5 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte 180 TL'dir. Ekran değişimi uzman CASPER teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar ve %100 orjinal, seri numaralı ekranlar kullanılarak yapılır. Kesinlikle bilgileriniz silinmez, ekran orjinal olduğu için telefonunuzun performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.

  Casper Via V5 ekran değişimi yapılırken full tek parça yani dokunmatik + ön cam + iç ekrandan oluşan ürünler kullanılmaktadır. Bu sayede ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasyeti ilk günkü haline geri döner. Ekran değişimi yapıldıktan sonra telefonunuz incelemeniz amacı ile beğeninize sunulur ve herhangi bir beğenmeme durumunda ücretiniz iade edilir.

  300.00 TL 180.00 TL
 • -24%

  Casper Via V6 Ekran Değişimi

  5.00 5 üzerinden

  CASPER Via V6 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte 190 TL'dir. Kullanılmakta olan ekranlar orjinal, seri numaralı ve full tek parçadan yani iç ekran + ön cam + dokunmatik + dış panelden oluşmaktadır. Ekran değişimi yapılırken kesinlikle bilgileriniz silinmemekte, telefonunuzu performansında yani dokunmatik hızı, hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmamaktadır. Herhangi beğenmeme durumunda ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

  CASPER Via V6 ekran değişimi uzman ve tecrübeli CASPER teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda, özel ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Ekran değişimi sonrasında bir daha aynı sorun ile karşı karşıya kalmamanız amacı ile kırılmaz cam koruyucu hediye edilir. Ekran tamiri gerçekleştirildikten sonra beğeninize sunulur ve onay verdiğiniz taktirde garanti kartınız hazırlanarak cihazınız sizlere teslime dilir.

  250.00 TL 190.00 TL
 • -29%

  CASPER Via V9 Ekran Değişimi

  5.00 5 üzerinden

  CASPER Via V9 ekran değişimi fiyatı 250 TL'dir. Ekran tamiri uzman GSM iletişim LTD. ŞTİ. CASPER teknisyenleri tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda 30 dakika içerisinde yapılır. Ekran değişiminde full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan ekranlar kullanılmaktadır. Bu sayede cihazınızda bulunan bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz.

  CASPER Via V9 ekran değişimi sonrasında uzman teknisyenlerimiz tarafından tüm testleri yapılır ve cihazınız incelemeniz amacı ile beğeninize sunulur. Bu aşamada yaşayacağınız en ufak bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücretiniz geri iade edilir. Onay verdiğiniz taktirde ise garanti kartınız hazırlanır, kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır ve telefonunuz sizlere teslim edilir.

  350.00 TL 250.00 TL

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Teknik servisimize SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs durağından sadece 45 saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de bulunan ve en son durak olan Söğütleşme durağının kapısından çıktıktan sonra sağa dönünüz. 30 metre gittikten sonra sola döndüğünüzde Mavi – Beyaz GSM İLETİŞİM tabelasını tam karşınızda göreceksiniz. Hemen aşağıda adres bilgilerimiz ve teknik servisimizi kolaylıkla bulabilmeniz için görsellerimiz paylaşılmıştır.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 298026731 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuzun tamir işlemi, parça değişimi ya da ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde yapılır ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

CASPER CEP TELEFONU TAMİRİ EKRAN DEĞİŞİMİ HAKKINDA

CASPER cep telefonu tamiri ve ekran değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları dilerseniz hemen aşağıda bulunan yorum alanından sorabilir, dilerseniz de teknik servisimizi arayarak uzman CASPER teknisyenlerimiz aracılığı ile sorularınızın cevaplanmalarını sağlayabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Yorum (8)

 • Fatih Reply

  Casper via 8 acilmiyor yapilirmi ses gelip gidiyor

  27 Mart 2017 at 10:13
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Fatih Bey merhaba;
   Tabii ki yapılabilir ancak öncesinde sorunun tam olarak ne olduğunun anlaşılabilmesi için ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanmanız gerekir.
   Selamlar.

   27 Mart 2017 at 16:00
 • Hasan Reply

  casper via m1 cep telefonumun ekranı kırıldı. Değişimin kaça yapıldığı ve ne kadar zamanda yapıldığı hususunda bilgi verirmisiniz.

  24 Ocak 2017 at 08:12
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Hasan Bey merhaba;
   Casper Via M1 ekran değişimi fiyatı 200 TL’dir. Anladığımız kadarı ile Eskişehir’den kargo gönderimi yapacaksınız. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmaktadır. Herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 kargo gönderi numaramızı vermeniz yeterlidir.
   Selamlar.

   24 Ocak 2017 at 11:26
 • Çetin ÇUKUR Reply

  Via 8c telefonarz almoyor açılmıyor. 1 yıl önce garünti ile batarya değişi yapılmış sorun giderilmişti. Şimdi batarya değimide işe yaramıyor.

  4 Aralık 2016 at 20:29
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Çetin Bey merhaba;
   Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanarak sorunun ve ücretin ne kadar olduğunun sizlere söylenmesini sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

   4 Aralık 2016 at 20:51
 • serpil Reply

  slm

  17 Ekim 2016 at 01:25
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Serpil Hanım;
   Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?
   Selamlar.

   17 Ekim 2016 at 06:44

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Oylamak ister misiniz?
Loading...