Casper Cep Telefonu Tamiri Teknik Servisi

Casper Cep Telefonu Tamiri Teknik Servisi

Ekran değişimi ve cep telefonu tamirinde Türkiye rekorunu elinde bulunduran GSM İletişim LTD. ŞTİ. CASPER marka cep telefonlarının bakım, onarım, tamir ve ekran değişimi hizmetlerini bir arada sunmaktadır. Uzman ve tecrübeli CASPER teknisyenlerimiz tarafından telefonlarınızda yaşamış olduğunuz bütün sorunlar çözüme kavuşturulmaktadır. Hemen aşağıda teknik servisimizin adresi paylaşılmıştır. Dilerseniz teknik servisimize gelerek dilerseniz de çift taraflı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanarak yaşamış olduğunuz sorunun çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

CASPER CEP TELEFONU TAMİRİ

Diğer cep telefonlarına nazaran CASPER cep telefonlarının tamir, parça ve ekran değişimlerinde oldukça büyük hassaslık gösterilmesi gerekmektedir. Ekran değişimi ve tamir işlemleri kesinlikle uzman ve tecrübeli CASPER teknisyenleri tarafından, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında özel ekipmanlar kullanılarak yapılmalıdır. Aksi taktirde cihazınızda dönüşü olmayan sorunlar ile karşılaşılabilmektedir.

GSM İletişim LTD. ŞTİ. CASPER cep telefonu tamiri ve ekran değişiminde Türkiye rekoruna sahip olan bir teknik servistir. Verilen her hizmet sonrasında 24 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. garanti kartınız hazırlanmaktadır. Bu sayede yaşamış olduğunuz herhangi bir sorun anında çözüme kavuşturulmaktadır.

CASPER CEP TELEFONU TAMİRİ EKRAN DEĞİŞİMİ

CASPER marka cep telefonlarının ekran değişimleri uzman ve tecrübeli CASPER teknisyenlerimiz tarafından 40 dakika içerisinde yapılmaktadır. Ekran değişiminde kullanılmakta olan ürünler full tek parça yani iç ekran + dokunmatik alan + ön cam + dış panelden oluşan orjinal ve seri numaralı ürünlerdir. Ekran değişimi aşamalarında kesinlikle bilgileriniz silinmemekte, telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmamaktadır.

CASPER marka cep telefonunuzun ekran değişimi yapıldıktan sonra uzman CASPER teknisyenlerimiz tarafından cihazınızın bütün testleri gerçekleştirilir. Ardından incelemeniz amacı ile sizlerin beğenisine sunulur. Telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücretiniz geri iade edilmektedir. Onay verdiğiniz taktirde ise öncelikle 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyu hediyeniz takılmaktadır. Ardından 24 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garanti kartınız hazırlanmakta ve cihazınız sizlere teslim edilmektedir.

Stoklarımızda bulunan CASPER ekranları CASPER Via M1, CASPER Via V3, CASPER Via V5, CASPER Via V6, CASPER Via V8, CASPER Via V9, CASPER Via V10’dur. Güncel stok bilgileri için teknik servisimizi arayabilirsiniz.

 • -14%

  Casper Via V10 Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  CASPER Via V10 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte 300 TL‘dir. Ekran değişimi uzman CASPER teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda yapılır. Bu sayede ekran değişimin ardından cihazınızın içerisinde bulunan bilgileriniz silinmemekte ve kesinlikle telefonunuzun performansı yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassaiyeti ya da ekran parlaklığı değişmemektedir.

  CASPER Via V10 ekran değişimi yapıldıktan sonra uzman CASPER teknisyenlerimiz tarafından tüm testleri yapılır. Ardından incelemeniz amacı ile sizlerin beğenisine sunulur. Bu aşamada cihazınızı istediğiniz kadar inceleyebilir ve beğenmeme durumunda para iadesi hakkınızı kullanabilirsiniz. Onay verdiğiniz taktirde ise garanti kartınız hazırlanır, ekranınızın tekrar kırılmaması amacı ile kırılmaz cam koruyucunuz ücretsiz olarak takılır ve telefonunuz sizlere sunulur.

  350.00TL 300.00TL
 • -40%

  Casper Via V3 Ekran Değişimi

  4.71 out of 5

  CASPER Via V3 ekran değişimi fiyatı 150 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli CASPER teknisyenlerimiz tarafından 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ.™ teknik servis garantisi verilerek yapılmaktadır. Teknik servis odamız tatik elektrikten arındırılmakta ve güncel bir şekilde sterilize edilmektedir. Ekran değişiminde özel ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu sayede bilgileriniz silinmemekte ve cihazınızın performansı yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı ilk günkü haline geri dönmektedir. Ekran değişimi süresi 30 dakikadır.

  CASPER Via V3 ekran değişimi yapıldıktan sonra uzman CASPER teknisyenlerimiz tarafından bütün testleri gerçekleştirilmektedir. Bu testlerin ardından cihazınız incelemeniz amacı ile sizlere sunulmaktadır. İnceleme aşamasında yaşayacağınız herhangi bir beğenmeme ya da tereddütte ücretiniz iade edilmektedir. Onay verdiğiniz taktirde ise 6 aylık garanti kartınız hazırlanır, kırılmaz cam koruyucunuz takılır ve telefonunuz sizlere teslim edilir.

  250.00TL 150.00TL
 • Yeni
  -40%

  Casper Via V5 Ekran Değişimi

  4.75 out of 5

  Casper Via V5 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte 180 TL‘dir. Ekran değişimi uzman CASPER teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar ve %100 orjinal, seri numaralı ekranlar kullanılarak yapılır. Kesinlikle bilgileriniz silinmez, ekran orjinal olduğu için telefonunuzun performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.

  Casper Via V5 ekran değişimi yapılırken full tek parça yani dokunmatik + ön cam + iç ekrandan oluşan ürünler kullanılmaktadır. Bu sayede ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasyeti ilk günkü haline geri döner. Ekran değişimi yapıldıktan sonra telefonunuz incelemeniz amacı ile beğeninize sunulur ve herhangi bir beğenmeme durumunda ücretiniz iade edilir.

  300.00TL 180.00TL
 • -24%

  Casper Via V6 Ekran Değişimi

  5.00 out of 5

  CASPER Via V6 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte 190 TL‘dir. Kullanılmakta olan ekranlar orjinal, seri numaralı ve full tek parçadan yani iç ekran + ön cam + dokunmatik + dış panelden oluşmaktadır. Ekran değişimi yapılırken kesinlikle bilgileriniz silinmemekte, telefonunuzu performansında yani dokunmatik hızı, hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmamaktadır. Herhangi beğenmeme durumunda ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

  CASPER Via V6 ekran değişimi uzman ve tecrübeli CASPER teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda, özel ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Ekran değişimi sonrasında bir daha aynı sorun ile karşı karşıya kalmamanız amacı ile kırılmaz cam koruyucu hediye edilir. Ekran tamiri gerçekleştirildikten sonra beğeninize sunulur ve onay verdiğiniz taktirde garanti kartınız hazırlanarak cihazınız sizlere teslime dilir.

  250.00TL 190.00TL
 • -29%

  CASPER Via V9 Ekran Değişimi

  4.63 out of 5

  CASPER Via V9 ekran değişimi fiyatı 250 TL‘dir. Ekran tamiri uzman GSM iletişim LTD. ŞTİ. CASPER teknisyenleri tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda 30 dakika içerisinde yapılır. Ekran değişiminde full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan ekranlar kullanılmaktadır. Bu sayede cihazınızda bulunan bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz.

  CASPER Via V9 ekran değişimi sonrasında uzman teknisyenlerimiz tarafından tüm testleri yapılır ve cihazınız incelemeniz amacı ile beğeninize sunulur. Bu aşamada yaşayacağınız en ufak bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücretiniz geri iade edilir. Onay verdiğiniz taktirde ise garanti kartınız hazırlanır, kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır ve telefonunuz sizlere teslim edilir.

  350.00TL 250.00TL

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Teknik servisimize SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs durağından sadece 45 saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de bulunan ve en son durak olan Söğütleşme durağının kapısından çıktıktan sonra sağa dönünüz. 30 metre gittikten sonra sola döndüğünüzde Mavi – Beyaz GSM İLETİŞİM tabelasını tam karşınızda göreceksiniz. Hemen aşağıda adres bilgilerimiz ve teknik servisimizi kolaylıkla bulabilmeniz için görsellerimiz paylaşılmıştır.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 298026731 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuzun tamir işlemi, parça değişimi ya da ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde yapılır ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

CASPER CEP TELEFONU TAMİRİ EKRAN DEĞİŞİMİ HAKKINDA

CASPER cep telefonu tamiri ve ekran değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları dilerseniz hemen aşağıda bulunan yorum alanından sorabilir, dilerseniz de teknik servisimizi arayarak uzman CASPER teknisyenlerimiz aracılığı ile sorularınızın cevaplanmalarını sağlayabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Yorum (35)

 • Yasemin Reply

  casper via v8 telefonum birden kapandı ve açılmıyor bazende sim kart algılanamadı diyor sorunu ne olabilir ne kadar ücret talep edersiniz?

  15 Nisan 2018 at 16:53
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Yasemin Hanım merhaba;
   Sorun anakart kaynaklı olabilir. Eğer öyle ise maalesef servisimizde tamiri yapılamamaktadır.
   Selamlar.

   15 Nisan 2018 at 23:30
 • akin akis Reply

  casper via v6x telefonun sespover filmi yirtilmis degistirmek istedim ama yedek parca telefonuma uymuyor

  12 Nisan 2018 at 15:58
 • Muharrem kose Reply

  Casper VIA v 10 telefonum sim kartı okumuyor neden acaba

  5 Mart 2018 at 16:25
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar;
   Sim kartınız farklı bir cihazda çalışıyor ise sim kart yuvası arızalanmıştır. Çözüm yolu ise değişiminin yapılmasıdır.
   Selamlar.

   5 Mart 2018 at 19:06
 • Çağatay Yıldız Reply

  Casper via v10 telefonum sarja takarken kapaniyor tekrar aciliyor. Whatsap uygulamasini indirirken tlf kendini kapatiyor bu konuda yardimci olurmusunuz

  24 Şubat 2018 at 22:54
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Çağatay Bey merhaba;
   Anakart kaynaklı bir sorun olabilir ancak servisimizde maalesef anakart tamiri yapılamamaktadır.
   Selamlar.

   25 Şubat 2018 at 12:48
 • Nurten Reply

  Telefonum Casper via A1 suya düştü tekrar tamir edilirmi?

  23 Şubat 2018 at 11:33
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Nurten Hanım merhaba;
   Teknik servisimizde maalesef sıvı teması cihazların tamir işlemleri yapılamamaktadır.
   Selamlar.

   23 Şubat 2018 at 11:38
 • Ozan Reply

  Casper VIA v10 telefonum bir uygulamayı silip tekrar yüklendiğinde telefon kendini kapatıyor

  14 Şubat 2018 at 17:47
 • AYHAN BAŞKONAK Reply

  casper Via cep telefonum “şifreleme başarısız oldu” şifreleme kesildi ve tamamlanamıyor. bu durum nedeniyle telefonunuzdaki verilerek artık erişilemiyor. Telefonunuz kullanmaya devam edebilmek için fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi gerçekleştirmeniz gerekir. Sıfırlama işleminden sonra telefonunuzun kurulumu yaptığınızda google hesabınıza yedeklenen tüm verilere geri yükleme fırsatınız olacaktır ” diye hata veriyor “TELEFONU SIFIRLA” ekranına bastığımda ise herhangi bir tepki vermeden aynı hatayı yeniden veriyor ve telefon açmıyor arızası giderilebilir bir arıza mıdır.

  19 Ocak 2018 at 16:19
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ayhan Bey merhaba;
   Bu sorununuz yazılımsal bir sorundur ve tabii ki çözülebilir. Ancak servisimizde sadece donanımsal sorunlar ve parça değişimleri yapılmaktadır. Casper ile iletişime geçebilirsiniz sizlere yardımcı olacaklardır.
   Selamlar.

   19 Ocak 2018 at 16:56
 • Uğur Reply

  Casper via v8 in bataryasını değiştirmek istiyorum fiyatı ne kadar olur

  17 Ocak 2018 at 13:25
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Uğur Bey merhaba;
   Casper Via V8 batarya değişimi fiyatı 80 TL’dir.
   Selamlar.

   17 Ocak 2018 at 13:26
 • Kemal Reply

  Ben Mersinden yazıyorum. Telefonum casper via 6x. 2 Eylülde İşlem durduruldu diyordu sonrada ekranda Casper yazısı gitmiyor ve açılmadığı için servise götürdüm. Ücret karşılığı Kurulum yaptılar. 13 Kasımda yine aynı hataları verdi tekrar götürdüm yine ücret karşılığı kurulduğunu söylediler. Eve geldim kurulumları yapacağım tekrar aynı hata Ertesi gün tekrar gittim Sizi ararız dediler. Aramadılar ben aradım. Ana kart arızalı dediler. Genel merkeze göndereceğiz dediler. Bu yaşattıkları süre içinde garantim de doldu. İlk 2 eylülde götürdüğümde ana kart arızasını söyleselerdi garanti dolmamıştı. Garanti 1 Ekimde dolmuş . Servisin bu kadar yaşattıklarından sonra merkeze de güvenmiyorum
  Telefonumun ana kartını tamirini yapılabilir mi. Bana kaça patlar

  16 Kasım 2017 at 19:33
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Kemal Bey merhaba;
   Teknik servisimizde anakart tamiri ya da değişimi maalesef yapılamamaktadır.
   Selamlar.

   16 Kasım 2017 at 19:46
 • Barış aktaş Reply

  Caaper via m2 telefonumun ekranı kırıldı. Stoklarınızda olan modeller arasında göremedim.Sakaryadan gelecegim için geldiğimde parçanın temini konusunda sorun yaşar mıyım.

  13 Ekim 2017 at 12:54
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Barış Bey merhaba;
   Stoklarımızda görünmektedir ancak servisimize gelemden önce arayıp güncel stok bilgisi almanızı rica edeceğiz.
   Selamlar.

   13 Ekim 2017 at 19:37
 • kadir Reply

  casper vıa v3 wıfı ve blutut açılmıyor

  8 Ekim 2017 at 18:13
 • Satı. Mehmet. Yanık Reply

  Slm. Ekranda. Dikey. Tekli. Çizgiler. Ve ekran. Soluk. Oluyorcesper va5 ne kadar. Değişim. Avrupa. Yakasında. Varmı. Tşk

  21 Eylül 2017 at 15:24
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Mehmet Bey merhaba;
   Avrupa yakasında henüz şubemiz bulunmamaktadır ancak teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.
   Selamlarç

   21 Eylül 2017 at 18:51
 • Deniz Reply

  Merhaba casper via v8 dusme sonucu anakart girislerinde sorun var fiyat ne olur iyi gunler

  16 Ağustos 2017 at 18:26
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Deniz Bey;
   Maalesef teknik servisimizde Casper Via V8 anakat tamiri yapılmamaktadır.
   Selamlar.

   20 Ağustos 2017 at 16:49
 • hakan kaya Reply

  Selam ben sakarya Akyazı dan yazıyorum casper VIA 10 telefon camı ve ses proplemı yaşıyorum kaç TL dır .

  10 Temmuz 2017 at 08:57
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Hakan Bey merhaba;
   Casper Via V10 ekran değişimi fiyatı 250 TL’dir. Ses sorunu sadece temizlik ile giderilebilir ve herhangi bir ücret alınmaz. Ancak parça değişimi yapılması gerekiyorsa ekstra bir 50 TL ücret çıkaracaktır.
   Selamlar.

   10 Temmuz 2017 at 11:17
 • Ogün Reply

  merhaba.casper via 8 cep telefonum günler öncesinde şarj almıyordu açılmıyordu bazen sim kartı okumuyordu.Normal telefoncuya götürdüm yapamadılar telefonu geri aldığımda açıldı lakin aldığım günün akşamı şarj bittiği için olsa gerek kapandı.Kapanmadan önce bir kaç kere mavi ekran hatası verdi casper via yazıyodu sonra mavi ekran oluyordu.daha sonra yine bir süre kullandım ama şarj bitti ve kapandı.Bugün teknik servise götürdüm mekaniksel sorun yok yazılım deneyin dediler onlarda yokmuş yazılım.Sizce sorun nedir yapılabilir mi ? Maliyeti nedir.Yardımcı olursanız sevinirim.

  6 Haziran 2017 at 18:35
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ogün Bey merhaba;
   Cihazı görmeden maalesef net bir bilgi vermek mümkün değildir. Ancak teknik servisimizi arayarak Casper teknisyenlerimize bağlanırsanız eğer sizleri detaylı bir şekilde bilgilendireceklerdir.
   Selamlar.

   6 Haziran 2017 at 19:03
 • Fatih Reply

  Casper via 8 acilmiyor yapilirmi ses gelip gidiyor

  27 Mart 2017 at 10:13
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Fatih Bey merhaba;
   Tabii ki yapılabilir ancak öncesinde sorunun tam olarak ne olduğunun anlaşılabilmesi için ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanmanız gerekir.
   Selamlar.

   27 Mart 2017 at 16:00
 • Hasan Reply

  casper via m1 cep telefonumun ekranı kırıldı. Değişimin kaça yapıldığı ve ne kadar zamanda yapıldığı hususunda bilgi verirmisiniz.

  24 Ocak 2017 at 08:12
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Hasan Bey merhaba;
   Casper Via M1 ekran değişimi fiyatı 200 TL’dir. Anladığımız kadarı ile Eskişehir’den kargo gönderimi yapacaksınız. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmaktadır. Herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 kargo gönderi numaramızı vermeniz yeterlidir.
   Selamlar.

   24 Ocak 2017 at 11:26
 • Çetin ÇUKUR Reply

  Via 8c telefonarz almoyor açılmıyor. 1 yıl önce garünti ile batarya değişi yapılmış sorun giderilmişti. Şimdi batarya değimide işe yaramıyor.

  4 Aralık 2016 at 20:29
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Çetin Bey merhaba;
   Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanarak sorunun ve ücretin ne kadar olduğunun sizlere söylenmesini sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

   4 Aralık 2016 at 20:51
 • serpil Reply

  slm

  17 Ekim 2016 at 01:25
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Serpil Hanım;
   Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?
   Selamlar.

   17 Ekim 2016 at 06:44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

 
WhatsApp chat