WhatApp Destek Telefon ile Ara

Casper Via Hoparlör Değişimi

Casper Via Hoparlör Değişimi

Casper Via akıllı telefonlarında hoparlör arızalanması yaşıyorsanız eğer uzman CASPER teknisyenlerimiz tarafından hoparlör değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Değişim işlemleri teknik servisimizde nasıl yapılır ve ücretlendirme nasıldır anlatmaya başlamadan önce dilerseniz hoparlör sorunu yaşamanızın sebeplerinden bahsedelim.

Casper Via Hoparlör Sorunu

Casper Via akıllı cep telefonlarının hoparlörleri zamanla sıvı ve nem teması sonrasında oksitlenir. Yaşanılan oksitlenmenin seviyesi arttıkça hoparlör işlevini yerine getiremez hale gelir. Telefonun almış olduğu darbeler hoparlörün kırılmasına/çatlamasına sebebiyet verebilir. Tüm bunlarla birlikte aşırı seslerde halk tabiri hoparlör patlaması (hoparlörün yırtılması) sorunu yaşanabilir.

Yukarıdaki problemler ile karşılaşıldığında hoparlörden ses gelmeyebilir ya da ses cızırtılı bir ses duyulabilir. Bununla birlikte ilk günkü ses performansı alınamayabilir. Yaşanılan bu sorunların tek çözüm yolu ise profesyonel bir CASPER teknisyeni tarafından hoparlör değişimi yapılmasıdır.

Casper Via Hoparlör Değişimi Nasıl Yapılır

Casper Via hoparlör değişimi alanında uzmanlaşmış ve tecrübe sahibi olan CASPER teknisyenlerimiz tarafından, özel teknisyen ekipmanlar ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır.

  1. Hoparlör değişimi süresi servisimize geldiğiniz taktirde ortalama 45 dakikadır.
  2. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak sadece 3 (üç) iş günü içerisinde hoparlör değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.
  3. Değişim yapılırken telefon modelinize uygun orjinal hoparlör kullanılmaktadır.
  4. Casper Via hoparlör sorunu çözülürken telefonunuz format atılmaz. Bu sayede bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  5. Hoparlör ses kalitesi ilk günkü haline geri döner.
  6. Telefonunuzu dilediğiniz kadar incelemenize izin verilir. Herhangi bir tereddüt yaşadığınızda ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Sizler tarafından onay verildiği taktirde 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli hoparlör garanti kartınız hazırlanır. Garanti kartınız sayesinde, garanti süresi içerisinde, hoparlör ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar herhangi bir ücret talep edilmeden çözüme kavuşturulur.

Casper Via Hoparlör Değişimi Fiyatlandırması

Casper Via akıllı cep telefonlarının hoparlör değişimi fiyat listesi hemen aşağıda bulunan tablomuz aracılığı ile paylaşılmıştır. Sol sütundan telefon modelinizde yapılan hoparlör değişimi işlemini, sağ sütundan ise hoparlör değişimi fiyatını öğrenebilirsiniz.

Tabloda telefon modeliniz yok ise ya da fiyat alanında “Sorunuz” ibaresi mevcut ise servisimizi arayarak veya yorum alanından yazarak stok açılıp açılamayacağını ve hoparlör değişimi fiyatını öğrenebilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
Casper Via V3 Hoparlör Değişimi200 TL
Casper Via V4 Hoparlör Değişimi200 TL
Casper Via V5 Hoparlör Değişimi200 TL
Casper Via V8 Hoparlör Değişimi200 TL
Casper Via V8C Hoparlör Değişimi200 TL
Casper Via V9 Hoparlör Değişimi200 TL
Casper Via V10 Hoparlör Değişimi200 TL
Casper Via M1 Hoparlör Değişimi200 TL
Casper Via M2 Hoparlör Değişimi200 TL
Casper Via M3 Hoparlör Değişimi200 TL
Casper Via E1 Hoparlör Değişimi200 TL
Casper Via E2 Hoparlör Değişimi200 TL
Casper Via F1 Hoparlör Değişimi200 TL
Casper Via A1 Hoparlör Değişimi200 TL
Casper Via A2 Hoparlör Değişimi200 TL

Casper Via Parça Değişimi Nasıl Yapılır

Teknik servisimizde Casper Via akıllı telefonlarının parça değişimleri nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer örnek olarak hemen aşağıdaki video aracılığı ile ekranı ve arka kapağı paramparça olmuş Casper Via V10 cihazının ekran ve arka kapak değişimi aşamalarını izleyebilirsiniz.

Diğer parça değişim videolarını incelemek isterseniz de GSM İletişim resmi Youtube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (10 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.