WhatApp Destek Telefon ile Ara

Casper Via Mikrofon Soketi Değişimi

Casper Via Mikrofon Soketi Değişimi

Casper Via akıllı telefonunuzun mikrofonundan karşı tarafa ses gitmiyor ise eğer bu sorun mikrofon soketi üzerinde yaşanan arızalanmadan kaynaklanmaktadır. Casper Via mikrofon sorunu çözüm yolu ise uzman bir CASPER teknisyeni tarafından mikrofon soketi değişiminin yapılmasıdır. Değişim işeli yapılırken dikkat edilmesi gerekenler hemen aşağıda paylaşılmıştır.

 1. Kullanılan ürün orjinal olmalı,
 2. Değişim yapılan servis odası gerekli koşulları sağlamalı,
 3. Profesyonel bir CASPER teknisyeni tarafından değişim yapılmalı,
 4. Bilgileriniz silinmemeli (kullanıcılar için önmeli),
 5. Telefonunuz mikrofon soketi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

Bu yazımızda GSM İletişim‘de Casper Via akıllı cep telefonlarının mikrofon soketi değişimi nasıl yapılıyor, nelere dikkat ediliyor ve fiyatlandırma politikası nedir sizlerle paylaşılmıştır.

Casper Via Mikrofon Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Casper Via akıllı telefonlarında mikrofon soketi değişimi alanında uzman ve tecrübeli CASPER teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı odada, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır. Mikrofon değişimi soketi değişim süresi teknik servisimizde ortalama 45 dakikadır.

 1. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde soket değişimi yapılarak telefonunuzun sizlere teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.
 2. Mikrofon soketi değişiminde telefon modeline uygun orjinal ürün kullanılmaktadır.
 3. Değişim sonrasında mikrofonunuz sorunsuz bir şekilde çalışmakta ve karşı tarafa sesiniz gitmektedir.
 4. Yapılan işlemlerin ardından cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli mikrofon soketi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
 5. Telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme şansınız bulunmaktadır. Test aşamasında yaşayacağınız en ufak bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Telefonunuz garanti kartınız ile birlikte sizlere teslim edilmektedir ki garanti süresi içerisinde mikrofon soketi ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Casper Via Mikrofon Soketi Değişimi Fiyat Listesi

Casper Via akıllı telefon mikrofon sorunu çözüm fiyatları hemen aşağıda tablolu bir şekilde paylaşılmıştır. Tablonun sol kısmında soket değişimi yapılan model, sağ tarafında ise mikrofon soketi değişim ücreti bulunmaktadır. İlgili alanda telefon modeliniz ya da değişim fiyatı yok ise teknik servisimizi arayarak veya yorum alanından yazarak stok açılıp açılamayacağını ve değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
Casper Via V3 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Casper Via V4 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Casper Via V5 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Casper Via V8 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Casper Via V8C Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Casper Via V9 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Casper Via V10 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Casper Via M1 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Casper Via M2 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Casper Via M3 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Casper Via E1 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Casper Via E2 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Casper Via F1 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Casper Via A1 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Casper Via A2 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL

Casper Via Parça Değişimi Nasıl Yapılır

GSM İletişim’de Casper Via akıllı cep telefonlarının parça değişim işlemler nasıl yapılır detaylı bir şekilde daha yakından incelemek isterseniz eğer mesela hemen aşağıdaki video aracılığı ile Casper Via M2 ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Servisimizde yapılan Ddiğer parça değişim videolarını da izlemek isterseniz eğer GSM İletişim resmi Youtube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Youtube sayfamızda farklı marka ve model akıllı telefonlarının tamir ve parça değişim videoları mevcuttur.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (6 Yorum)

 • Filiz kayım - 5 yıl önce

  Merhaba casper via a1 kullanıyorum ve benim ses karşı tarafa gitmiyor sadece tlfona kulaklığı taktığım da konuşabilirim anca. Tlfonu yeni aldığımda hiç bir sorunu yoktu bir süre sonra tlfonla çok uğraşınca tlfon ısındığı zmn uyarı veriyordu bende garantiye gönderdim. Tlfonda herhangi bir sorun olmadığı ve usb kablosu hediye etmişler ve tlfon bana ulaştığında benim sesimin karşı tarafa gitmediğini anladım sadece kulaklıkla ses karşı tarafa gidiyor

  • GSM İLETİŞİM - 5 yıl önce

   Filiz Hanım merhaba;
   Öncelikle geçmiş olsun. Sorunun ne olduğunun anlaşılabilmesi için cihazın teknisyenlerimiz tarafından test edilmesi gerekir.
   Selamlar.

 • harun - 6 yıl önce

  merhaba…Ağrı’da yaşıyorum…Cacper Via A1 cep telefonumun MİKROFONU bozuldu…karşı tarafa ses çok az ya da çok derinden gidiyor.Zaman zaman da ses cizirtili gidiyor karşı tarafa…Garantisi halen var. yine size göndersem ücret öder miyim…gönderdiğim takdirrde kaç günde tekrar bana gönderirsiniz….Bilgilendirirseniz sevinirim.

  • GSM İLETİŞİM - 6 yıl önce

   Harun Bey merhaba;
   Servisimiz özel servistir. Casper Via A1 mikrofon soketi değişim fiyatı 100 TL’dir. 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak yaşamış olduğunuz sorunun 3 (üç) iş günü içerisinde çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz. Detaylar için ise https://www.gsmiletisim.com/kargo-gonderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
   Selamlar.

 • oktay.110305 - 6 yıl önce

  Güven noktasında hiç düşünmeden cihazı teslim edebilirsiniz işçilik noktasında memmun edici bir sonuç sizi bekliyor 2 telefonu da gönül rahatlığıyla yoladım 3 gün içinde aldım sorunsuz ( z3 compact)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.