Cep Telefonu Ekran Değişim Ücretleri

Cep Telefonu Ekran Değişim Ücretleri

Cep telefonu ekran değişiminde Türkiye rekoruna sahip olan ve garanti kartı ile birlikte hizmet sunan GSM İletişim LTD. ŞTİ. ile birlikte sizlerde ekranı kırılan, camı çatlayan, dokunmatiğinin bir kısmı ya da tamamı çalışmayan, iç ekranda zedelenmeler olan, görüntü gelmeyen cihazlarınızın uzman teknisyenlerimiz tarafından ekranlarının değiştirilmelerini sağlayabilirsiniz. Üstelik aynı sorunu bir daha yaşamamanız amacı ile kırılmaz cam koruyucu teknik servisimiz tarafından hediye edilmektedir.

GSM İletişim LTD. ŞTİ.‘de yapılan bütün ekran değişimlerinde kullanılan ürünler %100 orjinal, seri numaralıdır. Ekran değişimi sonrası cihazınızın bütün testleri yapılır ve sizlerin beğenisine sunulur. İnceleme aşamasında yaşayacağınız en ufak bir beğenmeme durumunda ise ücretiniz geri iade edilmektedir. Onay verdiğiniz taktirde ise garanti kartınız hazırlanır ve cihazınızı teslim alabilirsiniz.

CEP TELEFONU EKRAN DEĞİŞİMİ

GSM İletişim LTD. ŞTİ. LG, SAMSUNG, iPHONE, ASUS, HTC, SONY ve diğer marka cep telefonları ekran değişimlerinde Türkiye rekorunu elinde bulunduran teknik servistir. Teknik servisimize ekran değişimi için getirilen ya da kargo ile gönderimi yapılan cihazlar uzman teknisyenlerimiz aracılığı ile sadece 20 dakika içerisinde ekranı değiştirilerek sizlere sunulmaktadır. Sizler çayınızı yudumlarken ekran tamiri işlemi gerçekleştirilmektedir.

Teknik servisimizde yapılan ekran değişimlerinde kesinlikle telefonunuzda bulunan bilgileriniz silinmez. Cihazınızın performansı değişmez yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı ilk günkü haline geri döner. Ekran değişimi tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda uzman teknisyenlerimizce özel ekipmanlar kullanılarak yapılır.

CEP TELEFONU EKRAN DEĞİŞİMİNDE TÜRKİYE REKORU

2015 yılında Türkiye rekoru kırma amacı ile sektörün öncüsü olan ve bunu gerçekleştiren GSM İletişim LTD. ŞTİ. 2016 yılında dünya rekorunu kırabilmek için bütün çalışmalarını hız ve hız devam ettirmektedir. Bu çalışmaların başında ikinci şube açılışı ve Türkiye’nin 81 iline Yurtiçi Kargo ile yapılan kurumsal kargo anlaşması ile en hızlı bir şekilde hizmet vermeye devam etme gelmektedir. Bu yazı aracılığı ile bizleri gururlandıran siz değerli kullanıcılara ve uzman teknisyenlerimize teşekkür ederiz. Hemen aşağıda teknik servisimiz tarafından belirli periyotlarda değiştirilen ekran değişimi referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

1. CEP TELEFONU EKRAN DEĞİŞİMİ LG REKORU

LG ekran değişiminde uzun zamandır Türkiye rekorunu elinde bulunduran GSM İletişim LTD. ŞTİ. bu rekoru dünya rekoru ile taçlandırmış ve hemen aşağıda izleyeceğiniz video aracılığı ile kanıtlamıştır. On binlerce LG ekran değişimi yapan uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz sayesinde sizlerde cihazınızda yaşayacağınız bütün sorunların anında çözüme kavuşturulmalarını sağlayabilirsiniz.

2. CEP TELEFONU EKRAN DEĞİŞİMİ iPHONE REKORU

LG ekran değişiminden sonra Türkiye kırılan ikinci rekorumuz ise iPhone ekran değişimidir. Uzman Apple teknisyenlerimiz iphone 4, iphone 4s, iphone 5, iphone 5s, iphone 6 ve diğer bütün marka iPhone cep telefonları ekran değişimlerinde bu rekoru 2015 yılında elinde bulundurmaktadırlar. iPhone marka cep telefonunuzun ekranında sorun yaşıyorsanız eğer cihazınızı uzman teknisyenlerimize emanet edebilirsiniz. Hemen aşağıda teknik servisimizde çekilmiş olan iPhone ekran değişimi referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

3. CEP TELEFONU EKRAN DEĞİŞİMİ SAMSUNG REKORU

LG ve iPhone ekran değişiminden sonra SAMSUNG teknisyenlerini bünyesine katan GSM İletişim LTD. ŞTİ. bu kulvarda da ekran değişimi rekorunun sahibi olmuş durumdadır. SAMSUNG Galaxy S, Note, Mega ve diğer bütün seri cep telefonlarının ekran ya da ön cam değişimi uzman SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Hemen aşağıdaki video aracılığı ile SAMSUN ekran değişimi rekorumuzu izleyebilirsiniz.

4. CEP TELEFONU EKRAN DEĞİŞİMİ SONY REKORU

Ekran değişimi referanslarının videosu çekilen bir diğer cep telefonu markası ise SONY’dir. SONY ekran değişiminde de 2016 yılı itibari ile Türkiye rekoru GSM İletişim LTD. ŞTİ.’ye aittir. Kırılan, ekranı çatlayan ve ekranı ile ilgili sorun yaşayan SONY cep telefonlarınızın sorunları uzman SONY teknisyenlerimiz tarafından anında çözüme kavuşturulur. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile SONY ekran değişimi referanslarımız ıinceleyebilirsiniz.

Cep telefonu ekran değişiminde diğer rekorlarımızı belirli periyotlar aracılığı ile video sitelerine eklenecek ve aynı zamanda bu sayfamızda da görünecektir. GALERİ sayfamızı ziyaret ederek cep telefonu ekran değişimi rekorlarımızı ve teknik servisimizi daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ.

GSM İletişim LTD. ŞTİ. İstanbul’un Kadıköy semtinde bulunan teknik servisinde cep telefonu ekran değişimi yapmaktadır. 14 yılın vermiş olduğu tecrübe ve uzman LG, iPHONE, SAMSUNG, SONY, ASUS, TURKCELL, ALCATEL, NOKIA, HUAWEI, CASPER, HTC teknisyenleri ile birlikte kırılmış ya da çatlamış olan ekranlarınız ilk günkü hallerine geri döndürülür. Yurtiçi Kargo ile yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde Türkiye’nin 81 iline iki taraflı ücretsiz ve güvenli kargo hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul’da ikamet ediyorsanız eğer direk olarak aşağıda bulunan adres bilgilerimiz sayesinde teknik servisimize gelerek, İstanbul dışında yaşıyorsanız ise yine birazdan paylaşacağımız kargo gönderim sayfamıza girerek bizlere cihazınızı gönderebilir ve ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Teknik servisimize SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs durağından sadece 45 saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de bulunan ve en son durak olan Söğütleşme durağının kapısından çıktıktan sonra sağa dönünüz. 30 metre gittikten sonra sola döndüğünüzde Mavi – Beyaz GSM İLETİŞİM tabelasını tam karşınızda göreceksiniz. Hemen aşağıda adres bilgilerimiz ve teknik servisimizi kolaylıkla bulabilmeniz için görsellerimiz paylaşılmıştır.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 298026731 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Yorum (81)

 • Samet Baba Tarhan Reply

  Note 3 neo ekran kırık ama görüntüde veya dokunmatikte hiçbir sıkıntı yok ne yapmam gerekiyor ne kadar

  10 Haziran 2018 at 01:34
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Samet Bey merhaba;
   Ön cam değişimi yapılabilen bir modeldir. Ücreti ise 130 TL’dir.
   Selamlar.

   10 Haziran 2018 at 05:17
 • hüseyin özmen Reply

  merhaba lenovo p1 gold var ekranı kırık değişimi için göndericem yalnız telefonumun sim kart takma aparatı kayıp onuda temin edebilirmisiniz birde ikisinin fiyatı ne tutar

  2 Haziran 2018 at 16:15
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Hüseyin Bey merhaba;
   Tabii ki temin edilir ilgili üründe. Teknisyenlerimiz ilgili parçada ücret almayabilir. Ekran değişimi fiyatı 200 TL’dir. Sim kartı takma aparatı ile ilgili firmamızı arayarak da bilgi alabilirsiniz.
   Selamlar.

   3 Haziran 2018 at 08:27
 • Öznur Reply

  Merhaba Vodafone N8 telefonum çalışıyor ama ekranda görüntü yok tamir fiyatı nedir

  18 Nisan 2018 at 00:17
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Öznur Hanım merhaba;
   İlgili parça şu anda maalesef stoklarımızda mevcut değildir ancak firmamızı arayarak stok açılıp açılamayacağını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.
   Selamlar.

   18 Nisan 2018 at 02:45
 • Alp Reply

  Sony Xperia Z telefonumun camı çatladı dokunmatiği çalışmıyor ve yan kasasında kırılma meydana geldi. Ekran değişimi ve kasa değişiminin maliyeti nedir ayrı ayrı yazar mısınız?

  3 Nisan 2018 at 23:13
 • MURAT Reply

  GENERAL MOBİLE DİSCOVERY AİR LCD DEĞİŞİMİ NE KADAR OLUR İKİNCİ EL LCD DE OLUR.

  31 Mart 2018 at 21:44
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Murat Bey merhaba;
   General Mobile Discovery Air ekran değişimi fiyatı 350 TL’dir. Servisimizde sadece orjinal ürün kullanılır.
   Selamlar.

   31 Mart 2018 at 21:48
 • Orhan Reply

  Merhaba efendim. Samsung j3 alalı 4 ay oldu. Suya düşmedi, yere düşmedi sapasağlam. Ses var müzik var ama ekran siyah görüntü yok. Belkide ekran filmi zarar görmüştür. Ücret ne kadar ekran değişimi?

  25 Mart 2018 at 23:51
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Orhan Bey merhaba;
   Sorun ekran kaynaklı ise değişim fiyatı 300 TL’dir.
   Selamlar.

   26 Mart 2018 at 00:29
 • Sefer Reply

  Samsung Galaxy not 5 ekran fiyatı ne kadar bide Motorola Lenovo e4plus ekran varmı

  24 Mart 2018 at 21:14
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Sefer Bey merhaba;
   Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi fiyatı 690 TL’dir. Diğer ekran stoklarımızda maalesef bulunmamaktadır ancak servisimizi arayarak stok açılıp açılamayacağını öğrenebilirsiniz.
   Selamlar.

   25 Mart 2018 at 00:27
 • feyza Reply

  Iphone 5s ekran değişimi son fiyat nedir

  12 Mart 2018 at 08:44
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Feyza Hanım merhaba;
   iPhone 5s ekran değişimi son fiyatı 100 TL’dir.
   Selamlar.

   12 Mart 2018 at 11:46
 • Ogulcan Reply

  Merhaba, galaxy s5 ön cam değişimi yapıyor musunuz?

  24 Şubat 2018 at 00:50
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Oğulcan Bey merhaba;
   Samsung Galaxy S5 ön cam değişimi fiyatı 160 TL’dir.
   Selamlar.

   24 Şubat 2018 at 10:46
 • Semih Reply

  Praktica akrobay a8 telefon ekrani varmi fiyat nedir

  19 Şubat 2018 at 20:53
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Semih Bey merhaba;
   Maalesef ilgili telefonun stoğu teknik servisimizde bulunmamaktadır.
   Selamlar.

   19 Şubat 2018 at 21:29
 • Fahrettin Reply

  Merhaba oneplus one ekran değişimi yapıyor musunuz

  17 Şubat 2018 at 19:13
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Fahrettin Bey merhaba;
   İlgili telefonun ekranı şu anda stoklarımızda görünmemektedir ancak servisimizi arayarak stok açılabilir mi detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
   Selamlar.

   17 Şubat 2018 at 20:25
 • Akif Bolat Reply

  Merhaba huawei gr5 2017 (BLL-L21) ekran değişim fiyatı nedir, stoklarınızda mevcutmu, Gaziantep’ten gönderildiği takdirde kac günde teslim edilir, iyi çalışmalar

  13 Şubat 2018 at 11:47
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Akif Bey merhaba;
   Huawei GR5 ekran değişimi fiyatı 200 TL’dir ve şu anda stoklarımızda görünmektedir. Net güncel stok bilgisi için ise servisimizi arayabilirsiniz. Kargo gönderiminde cihazınız 3 (üç) iş günü içerisinde sizlere teslim edilir.
   Selamlar.

   13 Şubat 2018 at 12:02
 • MUTLU MUTLU Reply

  Merhabalar.kolay gelsin. Samsung s7 edge telefonumun ekranını değiştireceğim.ücretini ne kadar,ekran değişimi sırasında fırınlama var mı. yapıştırıcı olarak ne kullanıyorsunuz öğrenebilirmiyim.Teşekkür ederim.

  7 Şubat 2018 at 12:46
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Mutlu Bey merhaba;
   Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi fiyatı 900 TL’dir. Değişim işleminin nasıl gerçekleştirildiğini Youtube kanalımızda paylaşmış olduğumuz videolar ile detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.
   Selamlar.

   7 Şubat 2018 at 14:02
 • Hilmi Arık Reply

  Merhabalar.
  Oukitel U15 telefonumun ekranı kırıldı ve şarj almada problem var. Yapılabilir mi ve ne kadar ücret olur?
  Teşekkürler

  2 Şubat 2018 at 08:23
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Hilmi Bey;
   İlgili ekran ve şarj soketi servisimizin stoklarında bulunmamaktadır. Ama servisimizi arayarak imkanı varsa stok açılmasını sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

   2 Şubat 2018 at 10:22
 • Ceren Reply

  Lefe blade x8 telefonumun ekrani kirildi fiyati nedir

  31 Aralık 2017 at 17:53
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ceren Hanım merhaba;
   Şu an stoklarımızda ilgili ekran bulunmamaktadır ancak servisimizi arayarak stok açılmasını sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

   31 Aralık 2017 at 22:16
 • Elif Reply

  Telefonum suya dustu ekranı kulanılamıyor ekranı degiştirmem ne kadar ve degiştirdikten sonra her hangi gibi bir problem yasarmıyım yine

  30 Aralık 2017 at 19:40
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Elif Hanım merhaba;
   Maalesef teknik servisimizde sıvı teması cihazların tamir işlemleri yapılamamaktadır.
   Selamlar.

   30 Aralık 2017 at 21:14
 • Muharrem Reply

  S7edge ön cam çatladı ama kullanabiliyorum ne kadar ücreti

  5 Aralık 2017 at 22:02
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Muharrem Bey;
   Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi fiyatı 900 TL’dir.
   Selamlar.

   6 Aralık 2017 at 05:55
 • Hakan Reply

  Merhaba,hiking A14 cep telefonu ekranı çatlaklar var.Telefon normal çalışıyor.Ekran camı değişimi ücreti ne kadar.Teşekkürler.

  4 Aralık 2017 at 21:47
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Hakan Bey merhaba;
   Maalesef şu anda ilgili telefon modelinin ekranı stoklarımızda mevcut olmadığı için ekran değişimi yapılamamaktadır.
   Selamlar.

   4 Aralık 2017 at 21:48
 • oytun Reply

  merhabalar,piranha IQg marka telefonumun ekranı kırıldı,tamiri mümkün müdür?

  29 Kasım 2017 at 18:49
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Oytun Bey merhaba;
   Maalesef stoklarımızda mevcut olmadığı için değişimi yapılamamaktadır.
   Selamlar.

   29 Kasım 2017 at 19:20
 • Beyza Reply

  Hwai P9 telefonumun camı çatladı değişim ücretini öğrenebilir miyim?

  9 Kasım 2017 at 22:22
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Beyza Hanım merhaba;
   Huawei P9 ekran değişimi fiyatı 250 TL’dir.
   Selamlar.

   10 Kasım 2017 at 07:21
 • Sena Reply

  Merhabalar sony xperia xz telefonum var sadece ekranı çatladı dokunmatiğinde herhangi bir sorun yok tamir edilmesi ne kadar sürer ?

  9 Kasım 2017 at 15:25
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Sena Hanım merhaba;
   Sony Xperia XZ ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Teknik servisimize gelmeden önce lütfen güncel stok bilgisi için arayınız.
   Selamlar.

   9 Kasım 2017 at 15:40
   • Sena Reply

    Teşekkür ediyorum ancak telefonu Teknosaya götürdüm ve camının yapılamayacağını şifremin kaldırılmasını ve telefonun yenilenmesi gerektiğini söylediler ancak ekran kartı ya da dokunmatiğinde her hangi bir sorun yok dediğim gibi sadece camı kırıldı ne yapılması gerekiyor bu durumda? Telefonumun yenilenmesine ihtiyaç var mı?

    9 Kasım 2017 at 20:26
    • GSM İLETİŞİM Reply

     Sena Hanım merhaba;
     Telefonun yenilenmesi derken tam olarak anlayamadık. Teknik servisimizde ekran değişimi sonrasında bilgileriniz kesinlikle silinmez ve şifrenizi girmenize gerek yoktur. Ekran değişimi sonrasında tüm bilgileriniz olduğu gibi kalır.
     Selamlar.

     9 Kasım 2017 at 20:58
     • Sena

      Sanırsam telefonun camını düşürerek kırmak (kullanıcı hatası ile yani) garanti kapsamına girmediği için kasko ile yapılıyormuş ve bu durumda da telefon camının yenilenemeyeceği yeni telefona ihtiyaç olduğu söyleniyor bizzat konuşan kişi ben olmadığım için çok detaylı bir şekilde anlatamıyorum sormak istediğim şey şudur ki telefonu kasko ile gönderdiğimde sadece camı değişip gelemiyor mu?

      9 Kasım 2017 at 21:48
     • GSM İLETİŞİM

      Sena Hanım merhaba tekrardan;
      Sizlerin kaskosu var mı ? Sorununuzu teknik servisimizi arayarak detaylı bir şekilde sorabilirsiniz.
      Selamlar.

      10 Kasım 2017 at 07:22
 • Erol das Reply

  Merhaba red mı note 4 telefonum var ekranı catladi kullaniorum sıkıntı yok ama bir sürü çatlak çizikler var. Ücretini öğrenebilirmiyim.

  5 Kasım 2017 at 22:49
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Erol Bey merhaba;
   Xiaomi Redmi Note 4 ekran değişimi fiyatı 180 TL’dir.
   Selamlar.

   6 Kasım 2017 at 11:31
 • Ömer Reply

  Sony z3 dokunmatik ekranda problem var ekran veya cam fiyat

  5 Kasım 2017 at 12:32
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ömer Bey merhaba;
   Sony Xperia Z3 komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi fiyatı 250 TL’dir.
   Selamlar.

   5 Kasım 2017 at 13:23
 • Utkuhan Reply

  Merhaba Casper Via a1 plus ekran değişimi ne kadar

  26 Ekim 2017 at 19:42
 • hasan Reply

  merhaba
  praktica acrobat x35 dokunmatik ekran değişim fiyatı nedir.

  24 Ekim 2017 at 11:27
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Hasan Bey merhaba;
   Şu anda stoklarımızda ilgili telefonun ekranı bulunmamaktadır. Ancak servisimizi arayarak stok açılması konusu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
   Selamlar.

   24 Ekim 2017 at 13:36
 • Bayram acar Reply

  Galaxy note 8 ekran değişim fiyatı ne kadar

  23 Ekim 2017 at 20:14
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Bayram Bey merhaba;
   Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi fiyatı 2000 TL’dir. Ancak servisimize gelmeden önce bilgi verip stok açtırmanız gerekmektedir.
   Selamlar.

   23 Ekim 2017 at 20:23
 • eyüp Reply

  merhaba lg nexus 5 telefonun ekranı çatladı, dokunmatiğinde sorun yok. değişimi ücreti ne kada

  20 Ekim 2017 at 22:44
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Eyüp Bey merhaba;
   LG Nexus 5 ekran değişimi fiyatı 200 TL’dir.
   Selamlar.

   20 Ekim 2017 at 23:36
 • Oza Reply

  Merhaba telefonun ekranı kırık durumda (Samsung Galaxy Core Prime) şuan dokunmatiği çalışmıyor.
  Ayriyetten kamerasının koruyucusu da kırık maaliyeti ne kadar olur, iyi günler.

  12 Ekim 2017 at 20:41
 • Abdurrahman Reply

  Merhaba gm5 plus ekran çatlak fonksiyonel bir sorun yok fiyat nedir acaba

  9 Ekim 2017 at 17:45
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Abdurrahman Bey merhaba;
   General Mobile 5 Plus ekran değişimi fiyatı 200 TL’dir. Komple iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılır.
   Selamlar.

   9 Ekim 2017 at 17:48
 • Şenay Reply

  Merhaba Htc 525 Ekran fiyatı ne kadar ?

  26 Ağustos 2017 at 11:37
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Şenay Hanım merhaba;
   Şu anda stoklarımızda bu ekran görünmemektedir ancak servisimizi arayarak güncel stok bilgisi alabilir ve stok mevcut ise ekran değişimi fiyatını öğrenebilirsiniz ya da size özel stok açılmasını sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

   4 Eylül 2017 at 00:04
 • nilda Reply

  samsung s3 telefonum çalışıyor ancak ekran tamamen kapalı. ücret ne kadar?

  24 Temmuz 2017 at 13:07
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Nilda Hanım merhaba;
   Komple ekran değişimi yapılması gereklidir, ücreti ise 250 TL’dir.
   Selamlar.

   24 Temmuz 2017 at 14:11
 • Esin Reply

  Merhaba LG G3 telefonumun ust ekran dokunmatigi calismiyor. Ekran degisimi ne kadara yapilir acaba ?

  20 Temmuz 2017 at 23:58
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Esin Hanım;
   LG G3 ekran değişimi fiyatı 250 TL’dir.
   Selamlar.

   21 Temmuz 2017 at 03:53
 • Burak Reply

  Samsung j7 prime ekran değişim ne kadar

  18 Temmuz 2017 at 13:40
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Burak Bey merhaba;
   Samsung Galaxy J7 prime ekran değişimi fiyatı 450 TL’dir.
   Selamlar.

   18 Temmuz 2017 at 13:43
 • Süleyman Reply

  Merhaba
  Note 4 edge ekranı çatladı. Kullanmanda problem yaşamıyorum ancak değişmesi iyin olacak. Değişimi kaç TL ve değişim ne kadar sürer?

  14 Temmuz 2017 at 21:24
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Süleyman Bey;
   Samsung Galaxy Note 4 ön cam değişimi fiyatı 200 TL’dir.
   Selamlar.

   17 Temmuz 2017 at 09:25
 • Mustafa Reply

  Merhabalar.
  Lg G2 ekran değişimi kaç tl yaparsınız?

  13 Temmuz 2017 at 11:34
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Mustafa Bey merhaba;
   LG G2 ekran değişimi fiyatı 180 TL’dir.
   Selamlar.

   13 Temmuz 2017 at 15:08
 • Ercan Reply

  Merhaba nötr 5 ekran fiyatı ne kadar acaba

  7 Temmuz 2017 at 01:58
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ercan Bey merhaba;
   Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi fiyatı 700 TL’dir.
   Selamlar.

   7 Temmuz 2017 at 05:12
 • Betül zengin Reply

  Merhabalar samsung s 5 dış ekran ve kasa degişimi fiyatı alabilir miyim birde ödeme nasıl oluyor acaba.
  Betül zengin

  21 Haziran 2017 at 07:25
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Betül Hanım merhaba;
   Samsung Galaxy S5 ekran değişimi fiyatı 520 TL, kasa değişimi fiyatı ise 120 TL’dir.
   Selamlar.

   21 Haziran 2017 at 12:12
 • Burak B Reply

  Merhabalar, Htc Desire 820 ekran değişim fiyatı nedir öğrenebilir miyim ?

  18 Haziran 2017 at 17:56
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Burak Bey merhaba;
   HTC Desire 820 ekran değişimi fiyatı 200 TL’dir.
   Selamlar.

   18 Haziran 2017 at 18:38
 • Bilal kuzu Reply

  2015 model samsung A3 modelin sadece cam değişimi ne kadar, onun dışında herhangi bir sorunum yok butun aksamlar saglam

  27 Mayıs 2017 at 08:20
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Bilal kuzu bey merhaba:
   Soru : Samsung galaxy a3 (a300) kırık öncam değişimi fiyatı nekadar olur.???
   Cevap : Samsung galaxy a3 kırık öncam değişimi fiyatı 130 tl,dir.
   Selamlar.

   28 Mayıs 2017 at 00:38
 • Erdal Reply

  Lenovo k 5 ekran komple çatlağı ne kadara degiairainiz

  15 Mayıs 2017 at 06:56
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Erdal Bey merhaba;
   Lenovo K5 komple ekran değişimi fiyatı 140 TL’dir.
   Selamlar.

   15 Mayıs 2017 at 08:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...