Cep Telefonu Ekran Değişim Ücretleri

Cep Telefonu Ekran Değişim Ücretleri

Cep telefonu ekran değişiminde Türkiye rekoruna sahip olan ve garanti kartı ile birlikte hizmet sunan GSM İletişim LTD. ŞTİ. ile birlikte sizlerde ekranı kırılan, camı çatlayan, dokunmatiğinin bir kısmı ya da tamamı çalışmayan, iç ekranda zedelenmeler olan, görüntü gelmeyen cihazlarınızın uzman teknisyenlerimiz tarafından ekranlarının değiştirilmelerini sağlayabilirsiniz. Üstelik aynı sorunu bir daha yaşamamanız amacı ile kırılmaz cam koruyucu teknik servisimiz tarafından hediye edilmektedir.

GSM İletişim LTD. ŞTİ.‘de yapılan bütün ekran değişimlerinde kullanılan ürünler %100 orjinal, seri numaralıdır. Ekran değişimi sonrası cihazınızın bütün testleri yapılır ve sizlerin beğenisine sunulur. İnceleme aşamasında yaşayacağınız en ufak bir beğenmeme durumunda ise ücretiniz geri iade edilmektedir. Onay verdiğiniz taktirde ise garanti kartınız hazırlanır ve cihazınızı teslim alabilirsiniz.

CEP TELEFONU EKRAN DEĞİŞİMİ

GSM İletişim LTD. ŞTİ. LG, SAMSUNG, iPHONE, ASUS, HTC, SONY ve diğer marka cep telefonları ekran değişimlerinde Türkiye rekorunu elinde bulunduran teknik servistir. Teknik servisimize ekran değişimi için getirilen ya da kargo ile gönderimi yapılan cihazlar uzman teknisyenlerimiz aracılığı ile sadece 20 dakika içerisinde ekranı değiştirilerek sizlere sunulmaktadır. Sizler çayınızı yudumlarken ekran tamiri işlemi gerçekleştirilmektedir.

Teknik servisimizde yapılan ekran değişimlerinde kesinlikle telefonunuzda bulunan bilgileriniz silinmez. Cihazınızın performansı değişmez yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı ilk günkü haline geri döner. Ekran değişimi tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda uzman teknisyenlerimizce özel ekipmanlar kullanılarak yapılır.

CEP TELEFONU EKRAN DEĞİŞİMİNDE TÜRKİYE REKORU

2015 yılında Türkiye rekoru kırma amacı ile sektörün öncüsü olan ve bunu gerçekleştiren GSM İletişim LTD. ŞTİ. 2016 yılında dünya rekorunu kırabilmek için bütün çalışmalarını hız ve hız devam ettirmektedir. Bu çalışmaların başında ikinci şube açılışı ve Türkiye’nin 81 iline Yurtiçi Kargo ile yapılan kurumsal kargo anlaşması ile en hızlı bir şekilde hizmet vermeye devam etme gelmektedir. Bu yazı aracılığı ile bizleri gururlandıran siz değerli kullanıcılara ve uzman teknisyenlerimize teşekkür ederiz. Hemen aşağıda teknik servisimiz tarafından belirli periyotlarda değiştirilen ekran değişimi referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

1. CEP TELEFONU EKRAN DEĞİŞİMİ LG REKORU

LG ekran değişiminde uzun zamandır Türkiye rekorunu elinde bulunduran GSM İletişim LTD. ŞTİ. bu rekoru dünya rekoru ile taçlandırmış ve hemen aşağıda izleyeceğiniz video aracılığı ile kanıtlamıştır. On binlerce LG ekran değişimi yapan uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz sayesinde sizlerde cihazınızda yaşayacağınız bütün sorunların anında çözüme kavuşturulmalarını sağlayabilirsiniz.

2. CEP TELEFONU EKRAN DEĞİŞİMİ iPHONE REKORU

LG ekran değişiminden sonra Türkiye kırılan ikinci rekorumuz ise iPhone ekran değişimidir. Uzman Apple teknisyenlerimiz iphone 4, iphone 4s, iphone 5, iphone 5s, iphone 6 ve diğer bütün marka iPhone cep telefonları ekran değişimlerinde bu rekoru 2015 yılında elinde bulundurmaktadırlar. iPhone marka cep telefonunuzun ekranında sorun yaşıyorsanız eğer cihazınızı uzman teknisyenlerimize emanet edebilirsiniz. Hemen aşağıda teknik servisimizde çekilmiş olan iPhone ekran değişimi referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

3. CEP TELEFONU EKRAN DEĞİŞİMİ SAMSUNG REKORU

LG ve iPhone ekran değişiminden sonra SAMSUNG teknisyenlerini bünyesine katan GSM İletişim LTD. ŞTİ. bu kulvarda da ekran değişimi rekorunun sahibi olmuş durumdadır. SAMSUNG Galaxy S, Note, Mega ve diğer bütün seri cep telefonlarının ekran ya da ön cam değişimi uzman SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Hemen aşağıdaki video aracılığı ile SAMSUN ekran değişimi rekorumuzu izleyebilirsiniz.

4. CEP TELEFONU EKRAN DEĞİŞİMİ SONY REKORU

Ekran değişimi referanslarının videosu çekilen bir diğer cep telefonu markası ise SONY’dir. SONY ekran değişiminde de 2016 yılı itibari ile Türkiye rekoru GSM İletişim LTD. ŞTİ.’ye aittir. Kırılan, ekranı çatlayan ve ekranı ile ilgili sorun yaşayan SONY cep telefonlarınızın sorunları uzman SONY teknisyenlerimiz tarafından anında çözüme kavuşturulur. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile SONY ekran değişimi referanslarımız ıinceleyebilirsiniz.

Cep telefonu ekran değişiminde diğer rekorlarımızı belirli periyotlar aracılığı ile video sitelerine eklenecek ve aynı zamanda bu sayfamızda da görünecektir. GALERİ sayfamızı ziyaret ederek cep telefonu ekran değişimi rekorlarımızı ve teknik servisimizi daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ.

GSM İletişim LTD. ŞTİ. İstanbul’un Kadıköy semtinde bulunan teknik servisinde cep telefonu ekran değişimi yapmaktadır. 14 yılın vermiş olduğu tecrübe ve uzman LG, iPHONE, SAMSUNG, SONY, ASUS, TURKCELL, ALCATEL, NOKIA, HUAWEI, CASPER, HTC teknisyenleri ile birlikte kırılmış ya da çatlamış olan ekranlarınız ilk günkü hallerine geri döndürülür. Yurtiçi Kargo ile yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde Türkiye’nin 81 iline iki taraflı ücretsiz ve güvenli kargo hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul’da ikamet ediyorsanız eğer direk olarak aşağıda bulunan adres bilgilerimiz sayesinde teknik servisimize gelerek, İstanbul dışında yaşıyorsanız ise yine birazdan paylaşacağımız kargo gönderim sayfamıza girerek bizlere cihazınızı gönderebilir ve ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Teknik servisimize SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs durağından sadece 45 saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de bulunan ve en son durak olan Söğütleşme durağının kapısından çıktıktan sonra sağa dönünüz. 30 metre gittikten sonra sola döndüğünüzde Mavi – Beyaz GSM İLETİŞİM tabelasını tam karşınızda göreceksiniz. Hemen aşağıda adres bilgilerimiz ve teknik servisimizi kolaylıkla bulabilmeniz için görsellerimiz paylaşılmıştır.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 298026731 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Oylamak ister misiniz?
Loading...