WhatApp Destek Telefon ile Ara

GSM İletişim nasıl, müşteri yorumlarıyla izleyelim

GSM İletişim nasıl, müşteri yorumlarıyla izleyelim

GSM İletişim hakkında

GSM İletişim nasıl“, “GSM İletişim yorum”,  GSM İletişim hakkında müşteriler neler düşünüyor daha detaylı bir şekilde teknik servisimizi de inceleyebilmeniz amacıyla videolu bir şekilde firmamızı anlatmaya karar verdik. Bununla birlikte değerli müşterilerimizle videolu bir şekilde röportaj çalışmaları yaptık.

Öncelikle teknik servisimizde parça değişimi yapılırken nelere dikkat edilir, parça değişimi yapıldıktan sonra sunulan ayrıcalıklar nelerdir dilerseniz sizlerle detaylı bir şekilde paylaşalım. Ama önce dilerseniz teknik servis ortamımızı sizlerle paylaşalım.

GSM İletişim nasıl ?

GSM İletişim’de ekran ve parça değişimi alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından, telefonunuza özgü ekipmanlar ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır. Teknik servisimizde parça değişimi süresi ortalama 45 dakikadır. Bu süre 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

GSM İletişim teknik servis odası periyodik bir şekilde sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. 7/24 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulmaktadır. Cihaz güvenliği için özel olarak sigortalanmıştır. Teknisyenlerimiz parça değişimi yaparken gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaktadır.

 1. Servisimizde yapılan parça değişimlerinde bilgileriniz kesinlikle silinmez. Telefon sıfırlanmaz.
 2. Parça değişimlerinde orjinal ürün kullanılmaktadır.
 3. Yapılan parça değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
 4. Telefonunuz kesinlikle 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) değiştirilen parçanın garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Teknik servisimizde müşteri memnuniyeti ön plandadır. Garanti süresi içerisinde değiştirilen parça ile ilgili, kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

GSM İletişim yorum

GSM İletişim‘de ekran ve diğer parça değişimleri yaptıran değerli müşterilerimiz ile belirli aralıklarla röportajlar yapmaktayız. Hem onların düşüncelerini öğrenmek hem de teknik servisimiz hakkındaki tavsiyelerini öğrenerek uygulayabilmek amacıyla.

Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolar aracılığı ile firmamızdan hizmet almış gerçek kullanıcılar ile yapmış olduğumuz müşteri röportajlarımızı izleyebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (6 Yorum)

 • Ahmet sarvari - 11 ay önce

  2019 dan beri gsm iletişim hizmetlerinden yararlanıyorum ve çok memnunum ben çankırıdan sürekli telefon gönderiyorum hem hızlı hem güvenilir herkese tavsiye ederim

 • Yağız Altınışık - 4 yıl önce

  Benim elimde bir tane samsung galaxy s7 var bunun ekranı önceden parça parça gözüküyor bazı yerleri gözüküyordu bende telefonun ekranını çıkarttım. Sonra ben telefonu samsung bayisine götürdüm onlar bana ekran, ön arka kasa parçası, kamera modül 5mp, pil, arka cam kapak değişmesi lazım dediler ama ben sadece ekran ve bataryanın degişmesini istiyorum. Bataryayı darbeli dediler değiştirmessem ne gibi sorunlar çıkabilir. Ekran ve batarya takıldığında kesin çalişirmi.

 • hhjkhj - 4 yıl önce

  merhaba ıphone 7 plus bataryası pıl saglıgı yuzde 78 baya dusuk ve telefon asırı ısınıyor kullanınca power tusunun taradları heleede aşırı ısınıyor sizce ısınmanın tahmini neler olabilir batarya ısıtır mı sadece tahmin olarak dermisiniz

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.