İphone 5C Ekran Değişimi Fiyatı İstanbul / Kadıköy

İphone 5C Ekran Değişimi Fiyatı İstanbul / Kadıköy

İphone 5c cep telefonlarının ekranı yere düşme, sert bir zemine çarpma ya da üzerine baskı uygulanması sebebi ile çatlayabilir ya da kırılabilir. Böyle bir durumda full tek parça orjinal iphone 5c ekranı ile değişim yapılması gerekmektedir. GSM İletişim, 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte cep telefonunuzu ilk günü haline getirir. 

iphone-5c-ekraniİphone 5C ekran değişimini uzman Apple teknisyenimiz yapar. Kullanılan ekran orjinal, seri numaralı ve faturalıdır. Değişim yapılmadan önce ekranı, değişim yapılırken cep telefonunuzu inceleme imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca ekran değişimi gerçekleştirildikten sonra beğeninize sunulmaktadır. Ekranınızı beğenmediğinizde ya da içinizde herhangi bir tereddüt olduğunda para iadesi yapılır.

İphone 5C Ekran Değişimi

İphone 5C ekran değişimi orjinal ve ful tek parça halinde yapılmalıdır. Yani ekran değişiminde ekran + dokunmatik + ön cam tek parça halinde değiştirilmelidir. Kesinlikle sadece ön cam değişimi yaptırmayınız. Sağlıklı olmadığı gibi, cihazınızda dönüşü olmayan hasarlara sebebiyet verebilir. Bunun dışında özellikle dokunmatik hassasiyetinde gözle görülür kayıplar yaşanır.

GSM İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ İPHONE 5C Ekran Değişimi

GSM İletişim, uzman Apple teknisyenleri ile birlikte sadece 20 dakika da iphone 5c cep telefonlarının ekranını değiştirmektedir. Kullanılan ekran %100 orjinal olup ekran değişiminin ardından 6 ay yetkili teknik servis garantisi verilmektedir. Montaj dahil olmak üzere ücretimiz 120 TL‘dir. Kesinlikle hiç bir cep telefonu sizlerin beğenisine sunulmadan ve onayınız alınmadan teslim edilmez.

İphone 5C Ekran Değişimi Nasıl Yapılmalı

İphone 5C ekran değişimi yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken ilk konu kullanılacak olan ekranın orjinal, seri numaralı ve faturalı olup olmadığıdır. Bununla birlikte verilecek olan garanti süresi sorulmalı ve kesinlikle en az 6 ay olmalıdır. Ekran değişimi sadece ön cam ile değil full tek parça yani ekran + dokunmatik + ön cam olarak yapılmalıdır. Kesinlikle teknisyen tarafından değişim yapıldıktan sonra dokunmatik hassasiyeti, dokunmatik hızı ve ekran parlaklığı incelenmelidir.

BİLGİLERİM SİLİNİR Mİ ?

İphone 5C kullanıcıları tarafından sorulan başında ” Bilgilerim silinir mi ? ” gelmektedir. Hem Apple teknisyenimizin tecrübesi hem de kullanılan özel ekipmanlar sayesinde tuş kilidi dahi açılmadan ekran değişimi yapılır ve hiç bir bilginiz silinmez. Özellikle kullanıcılar tarafından en çok öneme sahip olan rehber, fotoğraf, video, notlar ve benzeri bilgiler ekran kırılmadan önceki halinde olduğu gibi ulaşılabilir olur.

GSM İletişim Tarafından Değiştirilen İphone Ekranları

GSM İletişim Tarafından Değiştirilen İphone Ekranları

İphone 5C Ekranı Kırıldı, Garantiye Girer mi ?

Kullanıcıların bir diğer merak ettiği konu ise ekran kırılmasında ve çatlamasında, cep telefonlarının garanti kapsamına girip girmediğidir. Maalesef kullanıcı hatası olarak görüldüğü için ekranınız çatladığında ya da kırıldığında garanti kapsamına girmez.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 298026731 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

DİKKAT

Yan sanayi ve Çin malı ekranlara ve ön camlara dikkat ediniz. 6 ay garanti verilmeyen teknik servislerde kesinlikle değişim işlemi gerçekleştirmeyin. Hem cihazınızın geleceği hem de kalıcı sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için bu konu üzerinde önemle durulması gerekmektedir.

İphone 5C Ekran Değişimi Hangi Koşullar Yapılmalı

İphone 5c cep telefonunuzun ekranı  yere düştüğünde, üzerine baskı uygulandığında, ya da sert bir zemine çarptığında kırılır – çatlar. Bu durumlarda orjinal ekran değişimi yapılarak telefonunuz tekrar kullanılabilir hale gelmektedir. Ekran kırılma çatlamalarının yanı sıra bazı durumlarda da ekran değişimi yapılması gerekir.

 • Ekranda yaşanan sararma, kararma ve renk değişimlerinde,
 • Piksel hataları (boşlukları) oluşumlarında,
 • Ekranda aniden yaşanan gidip gelmelerde,
 • Dokunmatik alanın bir kısmının ya da tamamının çalışmaması,

gibi durumlarda telefonunuzun ekranı orjinal İphone 5C ekranı ile değiştirilmelidir. Kesinlikle yan sanayi ve çin malı ürünlerin kullanılmasına izin verilmemelidir. takılacak olan ekran full tek parça yani dokunmatik + ön cam + ekran ve seri numaralı olmalıdır.

Bu makaleyi paylaşın

Yorum (34)

 • Barış Reply

  Merhabalar ben İPhone 6 modeline sahibim bundan 2 hafta önce ekran kasadan ayrıldı ama ekran düzgün çalışıyor sadece geri yapışması gerekiyor güncel fiyat ne kadar?

  5 Şubat 2018 at 05:11
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Barış Bey merhaba;
   Sorunun tam olarak anlaşılabilmesi ve sizlere net bir şekilde bilgi verilebilmesi için cihazın test edilmesi gerekir.
   Selamlar.

   5 Şubat 2018 at 08:20
 • Cagatay Reply

  Merhaba, servis süresi ne kadardır ve güncel full ekran ne kadar?

  8 Aralık 2017 at 10:26
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Çağatay Bey merhaba;
   Teknik servisimize geldiğinizde ekran değişimi süresi 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Güncel komple ekran değişimi fiyatı 100 TL’dir.
   Selamlar.

   8 Aralık 2017 at 10:56
 • Hakan Reply

  Sa iPhone 5c ekran değişimi ne kadar saygılar elinizde varmı bide bugün gün içinde gelebilirim

  8 Eylül 2017 at 10:49
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Hakan Bey merhaba;
   iPhone 5c ekran değişimi fiyatı 130 TL olup stoklarımızda mevcuttur.
   Selamlar.

   9 Eylül 2017 at 21:31
 • Şahin Peker Reply

  Merhaba,iphone 5c ekranında çatlak oluştu dokunmatik çalışıyor,fiyat nedir?Teşekkürler

  21 Ağustos 2017 at 13:28
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Şahin Bey merhaba;
   iPhone 5c ekran değişimi fiyatı 100 TL’dir.
   Selamlar.

   21 Ağustos 2017 at 14:37
 • Hakan ÖN Reply

  Merhaba Ankaradan mesaj atıyorum, iphone 5c cep telefonu yere düştü ve 4 adet beyaz çizgi oluştu.Dokunmatik çalışmıyor,sanırım ekran değişimi gerekiyor.Benim merak ettiğim şey şu,ekranın dış camı kırılmadı onu değiştirmeden sadece iç ekranı değiştirsek nasıl olur.İkincisi 100 tl ye değiştirdiğiniz bu ekranın orjinal olduğunu bize nasıl ispat edersiniz.Bir önceki mesajı atan Şevval Ön benim kızım ve telefonu düşürdüğü gün atmış benden habersiz mesajı.Telefonun orjinal bir şekilde düzelmesini istiyoruz.Cevabınız ve ilginiz için şimdiden teşekkürler.

  31 Mayıs 2017 at 11:16
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Hakan Bey merhaba;
   Teknik servisimizde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürünler kullanılarak değişim işlemi gerçekleştirilir. Bu sayede 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte cihazınız sizlere teslim edilir. Sadece iç ekran ya da ön cam değişimi yapılamaz. Teknik servisimize geldiğinizde takılacak olan ekranı dilediğiniz kadar inceleme hakkınız bulunmaktadır.
   Selamlar.

   31 Mayıs 2017 at 15:06
 • şevval ön Reply

  merhaba. benim iphone 5c teleefonum yere düştü ve ekranında 4 adet beyaz çizgi meydana geldi. dokunmatiği hiçbir şekilde çalışmıyor. tuşları çalışıyor. bunun onarımı için kaç tl istersiniz, ankaradan göndereceğim telefonu ve fotoğraflarım rehberim ve uygulamalır silinir mi?

  22 Mayıs 2017 at 13:36
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Şevval Hanım merhaba;
   iPhone 5c ekran değişimi fiyatı şu anda güncel bir şekilde 100 TL’dir. Kesinlikle bilgileriniz silinmez. Herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 kargo gönderi numarasını vermeniz yeterlidir. Kargo ücretleri 2 tarafı GSM İletişim tarafından karşılanır.
   Selamlar.

   22 Mayıs 2017 at 17:44
 • ismail Reply

  merhabalar , ıphone 5c telefonumun ekranın yarısı siyah yarısıda normal , dokunmatiği çalışıyor, uygulamalarla ilgili bir sorun yok böyle kullanıyorum, bahse konu olan ekranın yarısının siyah olmasının sebebi ekranın bozulmuş olmasımıdır yoksa başka bir sorunmudur, fiyat bilgilendirmeside yaparsanız seviirim saygılar.

  20 Mayıs 2017 at 01:07
  • GSM İLETİŞİM Reply

   İsmail bey merhaba;
   Büyük ihtimal ile ekrandan kaynaklanmaktadır. Değiim yapılarak sorun çözülür ücreti ise şu anda kampanyalı bir şekilde 100 TL’dir. Ancak bazı durumlarda bu sorun anakarttan da kaynaklanabilir. Teknik servisimizde ücretsiz arıza tespiti hizmeti bulunmaktadır dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   20 Mayıs 2017 at 13:21
 • Yasin Reply

  Çalışma saatleriniz nedir acaba

  15 Nisan 2017 at 12:40
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Yasin Bey merhaba;
   Çalışma saatlerimiz hafta içi ve Cumartesi günleri 09.00 – 21.00 saatleri arasıdır.
   Selamlar.

   15 Nisan 2017 at 16:53
 • miray Reply

  merhabalar düzceden 5c göndersek ekran değişimi için ortalama kaç gün içerisinde elimizde olur?

  12 Nisan 2017 at 20:03
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Miray Hanım;
   3 (üç) iş günü içerisinde telefonunuz sizlere teslim edilir.
   Selamlar.

   12 Nisan 2017 at 20:10
 • Kerim bıyık Reply

  Ben diş ulkeden gondermek ıstıyorum apple 5 c camı kırık bırde sesı az cıkıyor nasl yollarım kerim bıyıkwıyanadan selamlar

  25 Ocak 2017 at 09:24
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Kerim Bey merhaba;
   Sadece Türkiye’nin 81 iline ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Bilginize.
   Selamlar.

   25 Ocak 2017 at 16:21
 • Fatih GÜNER Reply

  Merhaba gsm iletişim iPhone 5c min ekranını patlatmış kardeşim ben askerdeyken güncel fiyat aynımı bide güncel kasa fiyatınıda yazarsanız sevinirim birde homu tuşunu kaybetmişler ne kadara maal olur

  24 Ocak 2017 at 00:44
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Fatih Bey merhaba;
   iphone 5c ekran değişimi fiyatı günceldir ve 120 TL’dir. Kasa değişimi fiyatı 150 TL’dir. Home tuşu değişimi fiyatı ise bütün bu işlemler bir araa yapılacağı için 70 TL’dir.
   Selamlar.

   24 Ocak 2017 at 03:27
 • umut Reply

  5c ekran değişimi yaptırmak istiyorum . fiyat 120 tl değilmi ? ve bataryamda artık şarj tutmuyor . batarya değişimide yapmak istiyorum . düşmelerden kaynaklı 5c telefonumun case in de ezilme ler meydana geldi . 5c için beyaz kasa varsa elinizde onuda değiştirmek istiyorum . case batarya ve ekran için toplam fiyat alabilirmiyim . iyi çalışmalar .

  24 Aralık 2016 at 23:31
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba umut Bey;
   iPhone 5C ekran değişimi fiyatı 120 TL’dir. Batarya değişimi ücreti 80 TL’dir. Kasa değişimi ücreti ise 150 TL’dir. Toplam fiyat 350 TL’dir. Telefonunuz tamamen yenilenmiş olur değişim işlemlerinden sonra.
   Selamlar.

   25 Aralık 2016 at 05:13
 • irem Reply

  benimde ekrenim kırıldı ve yaptirmak istiyorum hala bu 120 tl fiyatinda midir?

  1 Aralık 2016 at 21:21
  • GSM İLETİŞİM Reply

   İrem Hanım merhaba;
   Öncelikle geçmiş olsun. iPhone 5C ekran değişimi fiyatı 120 TL’dir ve güncel fiyatımızdır. Dilediğiniz zaman teknik servisimize gelerek 30 dakika içerisinde ya da 2 taraflı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanan kargo gönderi hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

   1 Aralık 2016 at 22:01
 • Ozan Reply

  Bir teknik servis düşünün ki size ne isterseniz olmaz ya da yapılamaz demiyor. Bir teknik servis düşünün ki bütün ikramlarını size sunuyor. Bir teknik servis düşünün ki hem orjinal ekranı takıyor hem de bir daha ekranınız kırılmasın diye üzerine koruyucusu. Ben işte GSM İletişim’den bahsediyorum. Başta bana hiç sıkılmadan yardımcı olan o Lokman abi olmak üzere tüm personele sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bu devirde böyle teknik servislerin olması şaşırtıyor insanı.
  Bu arada telefonum sorunu şuydu. Ekran kırıldı, üst düşme çalışamaz hale gelmişti, ahizeden ses artık gelmiyordu ve şarj soketi de sanki sıkıntı görmüştü. Ne oldu diye hiç sormayın. Marka iphone 5c idi. Yapılması imkansız olarak götürmüştüm ve çok ileri fiyat çıkar diye önce ne kadar bakmalarını istemiştim. Hem fiyat oldukça uygun hem de sanki sıfır alınmış gibi oldu.

  22 Ekim 2015 at 17:03
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ozan Bey merhaba;
   Bu değerli yorumlarınız için sizlere çok teşekkür ettiğimizi belirtmek isteriz. Bu yorum aracılığı ile tüm arıza tespitlerimizin ücretsiz olduğunu söylemek istiyoruz.
   Selamlar.

   23 Ekim 2015 at 05:25
 • Ferdi D. Reply

  benim gibi iphone 5c ekranı paramparça olanlar gözünüz kapalı bir şekilde gidip ekran değişimi yaptirabileceginiz bir yer. Hatta bu yorum ekranı değişen telefonumdan yapılmakta. Ekran kırılmadan önceki hali ile şimdiki halini karşılaştırıyoum sanki bu yeni takılan ekran orjinalmis gibi geliyor o kadar iyi.

  29 Eylül 2015 at 14:15
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ferdi Bey merhaba;
   Bu hissi yaşamanızın sebebi eski ekranınızın zamanla zarar görmesi ve yeni ekranınızın bir daha kırılmaması için takmış olduğumuz cam jelatindir. Bununla birlikte bizlerle yorumlarınızı ve görüşlerinizi paylaştığınız için sizlere çok teşekkür ederiz.
   Selamlar.

   30 Eylül 2015 at 04:17
 • Ahmet Arıkan Reply

  Bende iphone 5c ekranımı burada değiştirenler arasındayım. Cihazımı Manisa’dan gönderdim buradaki fiyatlar akıllara zarardı ve güvenemiyordum. Ancak o kadar yorumu okuduktan sonra teknik servis olarak tercihim burası oldu ve iyi ki de olmuş. Ekranım değiştirildi ve bir de üzerine cam koruyucu takmışlar. Arayarak teşekkür ettiğimde bir daha kırılmaması için olduğunu söylediler. Düşünsenize oradan para kazanıyorsunuz ama tekrar ekranın kırılmamasını istiyorsunuz. Bütün bu sebeplerden, hızlı ve kusursuz hizmetten dolayı kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar.

  26 Eylül 2015 at 12:19
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Ahmet Bey;
   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ediyor ve telefonunuzu iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz. Sadece İphone 5c cihazların ekran değişiminden sonra değil aynı zamanda tüm cihazlarda kırılmaz cam jelatin hediye kampanyamızı başlattık. Bu yorum aracılığı ile bunu da belirtmek isteriz.
   Selamlar.

   27 Eylül 2015 at 04:21
 • Emrah Candan Reply

  Selam arkadaşlar. Kırılan iphone 5C telefonumun ekranı GSM İletişim teknisyenleri tarafından sorunsuzca değiştirilmiştir ve ekran değişimi gözlerimin önünde yapılarak 6 ay garantisi verilmiştir. Dokunmatik hızında ya da ekran parlaklığında herhangi bir sıkıntı yaşamamakla beraber kesinlikle tavsiye edebileceğim bir teknik servistir.

  14 Eylül 2015 at 09:45
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Emrah Bey;
   Öncelikle geç cevap verdiğimiz için kusura bakmayın. Yorumunuz gözümüzden kaçmış. Tavsiyeleriniz ve görüşleriniz için teşekkür ediyor ve iyi ünlerde kullanmanızı diliyoruz.
   Selamlar.

   20 Eylül 2015 at 05:21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

 
WhatsApp chat