WhatApp Destek Telefon ile Ara

Apple’ın İPhone 5SE Telefonunun Özellikleri

Apple’ın İPhone 5SE Telefonunun Özellikleri

Başlık sizleri şaşırttı ya da modeli yanlış yazdığımızı düşünüyorsunuz. Yabancı kaynaklardan aldığımız ilk haberlerde çevirmenize danışmadan önce bizlerde öyle düşünüyorduk. Neden İphone 5S yazmak yerine İphone 5Se yazılmıştı başlıklarda diye. Ama sonradan öğrendik ki Apple Mart ayında yepyeni bir modelinin tanıtımı için kolları sıvıyor.

Apple Mağazası
Apple Mağazası

LG ve Nokia’dan alınan haberlerden sonra Apple’ın böyle bir çıkış yapması ve onlardan önce telefonlarını piyasaya süreceklerini belirtmeleri, pazarlama çalışmalarının ne kadar da detaylı bir şekilde yapıldığının açık bir göstergesi. Teknisyenlerimiz yakın bir zaman duyurulan LG G5 ve Microsoft ile anlaşması biter bitmez akıllı telefonlarını piyasaya süreceğinin göz dağını veren NOKIA’nın ekranlarını sabırsızlıkla değiştirmeyi beklerken şimdi rotalarını değiştirmiş durumdalar.

Apple’dan merakla beklediğimiz İPhone 5SE cep telefonları en yakın zamanda temin edilerek uzman teknisyenlerimiz tarafından ekran değişimi testlerine başlanacağını belirtmek isteriz.

İPHONE 5SE MART AYINDA SATIŞA SUNULUYOR

Söylentilere göre Apple İPhone 5SE ve İPad Air 3 modellerini Mart atında piyasaya sürüyor. Bu sefer ise diğer satış stratejilerin farklı bir pazarlama tekniğinin uygulanacağı söyleniyor. Hatta ön siparişlerin dahi alınmayacağı ve tanıtıldıktan sadece 10 gün sonra satışa sunulacağı söylentiler arasında.

Apple’dan beklenmedik bir şekilde gelen bu çıkışın hem İPhone 7 çıkmadan önce yapılan bir pazar payı ölçümü olduğunu, hemde LG ekran değişiminde Türkiye rekoru sahibi olan teknisyenlerimiz tarafından LG G2 ve LG G4 devriminden sonra yepyeni bir modeli olan LG G5 ile gelen LG’ye karşı olduğunu düşünüyoruz.

İPHONE 5SE ÖZELLİKLERİ NELER

Henüz çok detaylı bilgi paylaşımı yapılmasa da İPhone 5SE’nin A9 işlemci ve M9 hareket sensörü ile birlikte gelerek İPhone 6s ve İphone 6s Plus özelliklerine sahip olacağı duyumlar arasında. Kamera özellikleri ise aynı kalarak muhteşem fotoğrafların bu telefonla da çekilebilmesi sağlanacak. Boyutunun daha küçük olacağını tahmin ediyor ve kasasını ise merakla bekliyoruz. Acaba bir İPhone 5S kasası ile birlikte gelebilir mi ?

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.