iPhone 6 Dokunmatik Hiç Çalışmıyor

iPhone 6 Dokunmatik Hiç Çalışmıyor

GSM İletişim LTD. ŞTİ. olarak yapmış olduğumuz araştırmalar ve teknik servisimize gelen ekranların istatistikler i sonucunda “iPhone 6 Dokunmatik Hiç Çalışmıyor” sorununun en fazla aratılan iPhone 6 sorunları arasında yer aldığını tespit etmiş bulunmaktayız. Bu makale aracılığı ile uzman APPLE teknisyenlerimiz tarafından sahip olunan bütün bilgilerin sizlerle paylaşılmasını ve dokunmatik sorununun çözümü için neler yapılması gerektiğini paylaşacağız.

iPhone 6 Reset Atma

iPhone 6 Reset Atma

iPHONE 6 DOKUNMATİK ÇALIŞMIYORSA

iPhone 6 dokunmatik çalışmıyor ise bu durumun iki sebebi bulunmaktadır. İlk sebebi yazılımsal ikinci sebebi ise donanımsaldır. Yazılımsal sorun, birazdan paylaşacağımız çözüm ile kolaylıkla ortadan kaldırılabilirken, donanımsal sorunlarda teknik servis hizmeti alınması gerekmektedir. Şimdi dilerseniz dokunmatiğin hiç çalışmamasına sebep olan bu iki durumun çözüm yollarını sizlerle paylaşalım.

YAZILIMSAL DOKUNMATİK SORUNU ÇÖZÜMÜ

Yazılımsal olarak yaşanan dokunmatik ekranın çalışmaması sorununun çözüm yolu aslında oldukça basittir ve sizler tarafından kolaylıkla çözüme kavuşturulabilir. iPhone 6’da bulunan yan tuşa (uyku/uyandırma) ve orta tuşa (ana sayfa) aynı anda basılı tutunuz. Bu basılı tutma süresi APPLE logosu gelesiye kadar devam etsin. Telefonunuz yeniden başlatılacaktır. Açıldığında dokunmatik çalışıyorsa eğer bir anlık donmadan kaynaklıdır.

DONANIMSAL DOKUNMATİK SORUNU ÇÖZÜMÜ

iPhone 6 cep telefonlarında dokunmatik ekranın çalışmama sorununun bir diğer sebebi ise donanımsaldır. Telefonunuzun darbe alması, iç ekranda yaşanan çatlamalar, ekran dokunmatik soketinin yerinden çıkması, dokunmatik alanın zarar görmesi sonucu dokunmatiğiniz çalışamaz hale gelebilmektedir. Böyle bir durumda uzman APPLE teknisyenleri ile birlikte donanımsal sorunun tam olarak neyden kaynaklandığının tespit edilmesi gerekmektedir.

GSM İletişim LTD. ŞTİ. ekran değişimi ve tamirinde Türkiye rekoruna sahip, uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerine sahip kurumsal bir teknik servistir. iPhone 6 dokunmatik sorununuz var ise tam olarak donanımsal sorunun ne olduğunu, teknik servisimizde yapılan ücretsiz arıza tespiti sonucu öğrenebilirsiniz.

iphone-6-ekran-sokulme-asamasi

DONANIMSAL SORUNLARDA NE YAPILIR

Dokunmatiği hiç çalışmayan iPhone 6 telefonları teknik servisimize geldiğinde ilk olarak sorunun kaynağı bulunur. Tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda dokunmatiği çalışmayan cihazın ekranı sökülür. Bu aşamada özel ekipmanlar kullanılmaktadır. İlk olarak ekran dokunmatik soketinin yerinden çıkmasından dolayı mı bu sorunun kaynaklandığına bakılır. Ardından özel teknisyen mikroskopu ile ekran incelenir. Bu incelemede iç ekranda kırılma ya da çatlama varsa tespit edilir.

 • Sorun ekran soketinin çıkmasından dolayı kaynaklanıyor ise yerine geri takılır ve ardından cihazınız yine özel ekipmanlar kullanılarak sökülmüş olan ekran bağlantısı yapılır. Ddokunmatik sorununuz çözülmüş olur.
 • İç ekranda, dokunmatik alanda ya da ekranda alınan darbeden dolayı dokunmatik alanın çalışmadığı tespit edilirse iPhone 6 ekran değişimi yapılması gerekir. Ekran değişimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için iPhone 6 Ekran Değişimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Teknik servisimize SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs durağından sadece 45 saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de bulunan ve en son durak olan Söğütleşme durağının kapısından çıktıktan sonra sağa dönünüz. 30 metre gittikten sonra sola döndüğünüzde Mavi – Beyaz GSM İLETİŞİM tabelasını tam karşınızda göreceksiniz. Hemen aşağıda adres bilgilerimiz ve teknik servisimizi kolaylıkla bulabilmeniz için görsellerimiz paylaşılmıştır.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 298026731 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İPHONE EKRAN DEĞİŞİMİ REFERANSLARIMIZ

GSM İletişim LTD. ŞTİ. uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından değiştirilmiş olan kırık iPhone 6 ekranlarımızı aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Dilerseniz teknik servisimize geldiğinizde teknisyenlerimiz tarafından değiştirilmiş olan ekranları birebir inceleyebilirsiniz.

SORUN UZMAN TEKNİSYENLERİMİZ CEVAPLASIN

iPhone 6 dokunmatik sorunu ile ilgili aklınıza takılan bütün soruları, dilerseniz bizleri arayarak, dilerseniz de aşağıda bulunan yorum alanından sorarak uzman APPLE teknisyenlerimiz tarafından cevaplanmalarını sağlayabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Yorum (112)

 • Çınarin Reply

  Merhabalar iPhone 6 Plus kullanıyorum oğlum bir kaç gün önce sert bir şekilde düşürdü ve bir kaç gün sonra ekranda kendiliğinden bir yerlere girmeler başladı sonraki gün yukarıda beyaz bir çizği gidip gelmeye başladı ve o daha da artıp aşşagıya kadar inip çıkıyor dokunmatiği hiç çalışmıyor bazende tıkladıgım uygulamanın üstündeki yada altındaki uygulamaya giriyor neden olabilir bir iki yere gösterdim biri ekran dedi biri entegre sizce nedendir acaba iyi çalışmalar dilerim.

  20 Mart 2018 at 02:11
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar;
   Sizlere net bir şekilde bilgi verilebilmesi için cihazın teknisyenlerimiz tarafından test edilmesi gerekir. Her ikisi de olabilir. Ekrandan kaynaklı ise servisimizde değişimi yapılabilmektedir.
   Selamlar.

   20 Mart 2018 at 06:47
 • Emre Reply

  iPhone 6 plus 64 gb telefonumuzun sebebsiz şekilde ara ara dokunmatigi çalışmıyor.bazen çalışıp bazen çalışmıyor.bazen uzun süre sorun olmadan kullanilabilirken bazı günler üst üste problem peydah oluyor.sonra tekrar problem azalıyor.dokunmatik hastalığı diye birşey okuduk ilgisi var mı.cozumu ne olabilir.cozumu mümkün ise getirmeyi düşünüyoruz.

  6 Ocak 2018 at 22:16
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Emre Bey merhaba;
   Sizlerin sorunu dokunmatik entegresinden kaynaklanmaktadıdr. Dediğiniz gibi dokunmatik hastalığı da denebilir. Anakart üzerinde oldukça küçük bir parça bulunmaktadır dokunmatik alanın çalışma mantığı ile alakalı. Bu parça üzerinde yaşanan sorunlar dokumatik alanın çalışmasını ara ara engelleyebilmektedir.
   Selamlar.

   6 Ocak 2018 at 22:20
   • Ercan Reply

    Merhaba aynı sorun bende de var anarkart üzerinde bulunan oldukça küçük bir parça diye belirttiğiniz dokunmatik entegresi tamiri ne kadar?

    27 Ocak 2018 at 13:58
 • Havva Reply

  Merhaba ben bundan 2 ay kadar önce iPhone 6 aldım fakat telefonumun üst kısmı suya düştü 3 4 dakka kadar kaldı hemen aldım ekran var orta TUS’ta çalışıyor ama telefonu kapatmak istediğimde kapat bölümünü cekemiyorum dokunmatıgı çalışmıyor sıfreyı gırmek istedıgımde ise sağ taraftaki rakamlara basmıyo ekran böyle tam yakından bakmak istendiğinde bellı oluyı hafif gri çizgiler var nr yapmam lazım

  2 Ocak 2018 at 00:21
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Havva Hanım merhaba;
   Sorun ekran dokunmatiğinden de kaynaklı olabilir dokunmatik entegresinden de. Ekrandan kaynaklı ise değişim fiyatı şu anda kampanyalı bir şekilde 110 TL’dir. Dokunmatik entegresinden kaynaklı ise değişim fiyatı 200 TL’dir.
   Selamlar.

   2 Ocak 2018 at 09:53
 • Cem Kutay Reply

  Merhaba. Benim telefonun dokunmatiği arada çalışmıyordu ekran kırık olduğu İçin değiştirildi ama sorun devam etti daha sonra entegrede değişti ama sorun hala devam ediyor. Özellikle sabah şarjdan çıkarınca Telefonu 5 6 saat dokunmatik çalışmıyor ve ekranın üst kısmından beyaz titreşim geliyor dokunmatik bozulunca

  16 Aralık 2017 at 11:44
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Cem Bey merhaba;
   Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanarak sorunun kaynağının tam olarak ne olduğunun sizlerle paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

   16 Aralık 2017 at 11:49
 • Hilal Oruç Reply

  Merhaba, iyi çalışmalar. yaklaşık 1 ay önce ikinci al iPhone 6 aldım. Benden önceki sahibi ekranı bir kez kırmış ve orijinal olmayan ekran taktırmış. Herneyse bir sorunu yoktu telefonun. Sonra ben yaklaşık 1 hafta önce yere düşürdüm kırılmaz camı çatladı. Ama kendi ekranında hasar yok. Ancak telefonumun dokunmadığı bozuldu yani şuan gayet rahat kullanıyorum ama zaman zaman da hiçbir şekilde dokunmatiği algılamıyor ya da başka bir yere giriyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

  6 Aralık 2017 at 21:12
 • beril Reply

  iyi günler bende iphone 6 plus var ekranda çok küçük bir çatlak var ama bir sorun teşkil etmemişti ve kasam hafif yamuk uzun zamandır ve sorun çıkarmamıştı dün gece dokunmatiğim çalışıyordu . Sabah kalktığımda şarjdan aldığımda dokunmatiği çalışmıyordu. en yakın teknik servise götürdüm ve sorunun entegre de olabileceğini söylediler fazla elektrik akımı da yapabilirmiş fiziksel bir hata yok dedi doğrumu olabilir mi entegre değişimi ne kadar bir de

  2 Aralık 2017 at 15:12
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Beril Hanım merhaba;
   Sorun entegreden kaynaklanabilir ancak sizlere net bir şekilde bilgi verilebilmesi için cihazın test edilmesi gerekir. Teknik servisimizde bu hizmetimiz ücretsizdir. iPhone 6 Plus dokunmatik entegresi değişim fiyatı ise 200 TL’dir.
   Selamlar.

   2 Aralık 2017 at 15:33
   • beril Reply

    teşekkürler şimdi gördüm yanıtınızı elektrik akım olayı doğru olabilir mi

    2 Aralık 2017 at 15:43
    • GSM İLETİŞİM Reply

     Merhaba Beril Hanım;
     Tabii doğru olabilir ama sizlere net bir şekilde bilgi verilebilmesi için teknisyenlerimizin cihazınızı test etmeleri gerekir.
     Selamlar.

     2 Aralık 2017 at 16:10
   • beril Reply

    ve kaç gün içinde teslim ediyorsunuz

    2 Aralık 2017 at 15:45
    • GSM İLETİŞİM Reply

     Tekrar merhaba Beril Hanım;
     Teknik servisimize geldiğinizde aynı gün içerisinde, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınızı teslim alabilirsiniz.
     Selamlar.

     2 Aralık 2017 at 16:10
 • METİN ARSLAN Reply

  selam merhaba bende Apple İPHONE 6 var bilgisayara taktığımda içeriği görebiliyorum ama sağlam bir ekran taktığımda görüntü gelmiyor bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum..

  21 Kasım 2017 at 16:28
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Metin Bey merhaba;
   Cihazı görmeden maalesef net bir şekilde bilgi veremeyiz. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   21 Kasım 2017 at 16:45
   • METİN ARSLAN Reply

    teşekkür ederim kısa zamanda dönüş yaptığınız için nasıl size cihazı getirebilirim yer adres neresi teşekkürler..

    21 Kasım 2017 at 16:54
 • KARYA ÇİSEM SELÇUK Reply

  merhaba benim telefonum yere düştü ekranda bir sıkıntı yok fakat ekranın alt kısmının dokunmatikliği gitti. kendi kendine aramalar yapıyor. klavyenin bazı kısımları çalısıyor bazı kısımları çalışmıyor ne yapılması gerek ?

  17 Kasım 2017 at 16:17
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Çisem Hanım;
   EKran değişimi yapılması gerekecektir büyük ihtimalle. Ama sizlere net bir şekilde bilgi verilebilmesi için cihazın test edilmesi gerekmektedir.
   Selamlar.

   17 Kasım 2017 at 17:23
 • murat Reply

  merhaba ıphene 6 plus telefonum var telefon durduk yere dokunmatik basmamaya başladı ekran değişimi yapıldı düzelmedi ekrandan değilmiş orjinal ekranı gri takıldı entegre değişimi yapıldı kısa bir süre düzeliyor sonra gene aynı oluyor tamirciyle görüştüm entegreyi başka telefona taktım çalışıyor bir sıkıntı yok diyor tamirci cözemedi iade edicek ne gibi sıkıntı olabilir göndersem yapabilirmyiz maliyet ve ne kadar sürede yapılır

  15 Kasım 2017 at 19:20
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Murat Bey merhaba;
   Entegre değişimi yapılması ile sorununuz çözülebilir. iPhone 6 Plus entegre değişim ücreti ise 200 TL’dir.
   Selamlar.

   15 Kasım 2017 at 21:47
   • Tülin Reply

    Slm.Benim I phıne 6 telefonum var.Şuan dokunmatiği çalışıyor ama sürekli donuyor. Sık sık ta donmaya başladı.Donduğu zamanlarda ekran açıkken kendi kendine programlar açılıyor.Sorun ekrandamı entegerese mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

    11 Aralık 2017 at 19:12
    • GSM İLETİŞİM Reply

     Tülin Hanım merhaba;
     Sizlere net bir şekilde bilgi verilebilmesi için cihazın test edilmesi gerekir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir.
     Selamlar.

     11 Aralık 2017 at 20:07
 • Sinem Reply

  Yorum
  iPhone 6 kullanıyorum ikinci el aldım aldığımda bi sorunu yoktu anca iki aygır dokunmatik basmıyo sonra kendi kendine basmaya başlıyo ekran değişimi oldu anca bi hafta sonra sorun devam etmeye başladı

  8 Kasım 2017 at 05:09
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Sinem Hanım merhaba;
   Sorun ekrandan değil dokunmatik entegresinden kaynaklı olabilir. Değiştirilmesi gerekecektir.
   Selamlar.

   8 Kasım 2017 at 10:05
   • Sinem Reply

    Peki bunun değişim fiyatı ne kadar olur ve telefonu size göndersem ne zamana yapılır

    8 Kasım 2017 at 10:41
    • GSM İLETİŞİM Reply

     Sinem Hanım merhaba;
     iPhone 6 dokunmatik entegresi değişim fiyatı 200 TL’dir. Detaylar için iPhone Dokunmatik Entegre Değişimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
     Selamlar.

     8 Kasım 2017 at 10:45
     • Sinem

      Çok teşekkür ederim son birşey daha sorucam değişimi yaptıktan sonra olumlu sonuç alabilir miyim kesin olarak yoksa aynı sorunla tekrardan karşılaşır mıyım

      8 Kasım 2017 at 11:34
     • GSM İLETİŞİM

      Sinem Hanım merhaba;
      Ücretsiz arıza tespiti hizmetimizin ardından net bilgiye sahip olunacaktır. Yapılan tüm işlemlerin ardından cihazınız 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.
      Selamlar.

      8 Kasım 2017 at 11:38
 • Nisa Reply

  Merhabalar ıohone 6 telefonumun dokunmatiği iyi olduğu halde klavyede zorluk yaşıyorum bazı tuşları tutmuyor sorun nedir

  1 Kasım 2017 at 08:49
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Nisa Hanım merhaba;
   Sorun ekranda da kaynaklanabilir yazılımsal da olabilir. Sizlere net bir şekilde bilgi verilebilmesi için cihazın test edilmesi gerekir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir.
   Selamlar.

   1 Kasım 2017 at 10:09
 • Alper Reply

  Merhaba İphone 6 telefonum büyük darbe aldı ekranın büyük oranı çatlak kasa yamuldu ve dokunmatik çalışmıyor bunun fiyatı ne olabilir

  29 Ekim 2017 at 19:42
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Alper Bey merhaba;
   iPhone 6 ekran değişimi fiyatı 130 TL, kasa değişimi fiyatı ise 200 TL’dir. Ancak kasa çok fazla zarar görmemiş ise düzeltilebilir ve ücret sadece 130 TL olabilir.
   Selamlar.

   29 Ekim 2017 at 19:48
   • Alper Reply

    Yeniden merhaba gelişme var telefonum kapandı ve açılmıyo kasa ise dışa doğru hasar alıp yamulmuş halde

    29 Ekim 2017 at 20:23
 • orcun Reply

  merhaba iphone 6 plus ekrana hafif baski yapinca dokunmatik tepki vermiyor fakat acma kapama tusuna bir kez basinca duzeliyor.bunun icin dokunmatik entegresi ve ekranin ayni anda mi degismesi gerekir?fiyat nedir?

  26 Ekim 2017 at 04:00
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Orçun Bey merhaba;
   Sizlere net bir şekilde bilgi verilebilmesi için cihazın test edilmesi gerekmektedir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   26 Ekim 2017 at 10:40
 • rüzgar Reply

  merhabalar iphone 5s dokunmatiği bazen calısıyor 15 dk flan sonra birden sapıtıyor kilit ekranına basıp acıyorum düzeliyor sonra tekrar sapıtıyor genetik hale gelmiş gibi ekranıma bakıyorum catlak yok darbe yok ama orjinel ekran deil daha öncede degiştirmiştim ekranı soketlerde sıkıntı yok acaba ekran mıdır dokunmatik sorunumu dokunmatik entegreyse fiyat alaabilirmiyim iphone 5s dokunmatik entegre degişim fiyatı.

  26 Ekim 2017 at 00:26
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Rüzgar Bey merhaba;
   Sorun büyük ihtimalle ekrandan kaynaklanmakta ve değişimi yapıldığında sorunu çözülecektir. Ancak sizlere net bir şekilde bilgi verilebilmesi için cihazın test edilmesi gerekmektedir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   26 Ekim 2017 at 10:42
 • Eray Reply

  Benim iphone alti hafif bi düşme sonucu telefonun sag tarafi inceden açıldı bende kapttim sonra ekranin orta kisiminda yukardan asagiya kadar iki tane ince çizgi iniyor o inen cizgi kisminda dokunmatigim işlemiyor bunun sorunu dokunmatik entegresimi yada başka birşeymi ve ücreti nekadar

  21 Ekim 2017 at 14:25
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Eray Bey merhaba;
   Sorununuz büyük ihtimalle ekrandan kaynaklanmakta ve değişimi yapıldığında çözülecektir. iPhone 6 ekran değişimi fiyatı ise 130 TL’dir. Ancak sizlere net bir şekilde cevap verilebilmesi için arıza tespiti yapılması gerekir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   21 Ekim 2017 at 14:39
 • Caner Reply

  İPhone 6 Plus telefonumun dokunmatik entegresi arızalı dokunmatik entegre değişimi yapılıyor mu

  13 Ekim 2017 at 18:26
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Caner Bey merhaba;
   Yapılmaktadır. Ücreti ise 250 TL’dir.
   Selamlar.

   13 Ekim 2017 at 19:46
 • Orçun Reply

  İphone 6 telefonumda ekranın üst tarafının dokunmatiği basmıyor ama alt tarafı basıyor. İncelediğim kadarı ile bu bir dokunmatik entegresi sorunu. Ipgone 6 dokunmatik entegre değişim fiyatınız nedir acaba?

  12 Ekim 2017 at 13:30
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Orçun Bey merhaba;
   Sizlere net bir şekilde bilgi verilebilmesi için teknisyenlerimizin cihazınızı test etmeleri gerekmektedir. Servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   12 Ekim 2017 at 15:59
 • filiz Reply

  merhaba, iphone 6 kullanıcısıyım telefonumun ekran görüntüsü tamamen gitti telefon çalışıyor ama dokunmatik ve görüntü kesinlikle yok zaten telefon ekranımda kırıklar da var ama söylediklerine göre anakartım yanmış baya fiyat söylediler siz de nekadar olur?

  4 Ekim 2017 at 23:02
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Filiz Hanım merhaba;
   SOrun ekrandan ise değişim yapılarak çözülür ve ücreti 130 TL’dir. Ancak anakart kaynaklı bir problem mevcut ise maalesef değişimi mümkün değildir. Servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanarak sorunun tam olarak olduğunun anlaşılmasını sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

   5 Ekim 2017 at 08:09
 • Ahmet Reply

  Merhaba iphone 6 cihazımın ekranı kırılmıştı ekran farklı şeyler yapıyordu kendi kendine heryere giriyordu ardından telefoncuya götürdüm 1 gün sonra gittiğimde telefon erkanı açılıp ortasında az bir beyazlık gözüküyordu ve entegresinin bozulduğunu söylediler 700 tl olduğunu söylediler yaptıramam dedim sizi uygun buldum,acaba entegre değişimi içinde ekranda dahil midir ?

  3 Ekim 2017 at 17:26
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ahmet Bey merhaba;
   Sorun sadece ekrandan kaynaklı ise ekran değişimi yapılması yeterlidir ve ücreti 130 TL’dir. Ancak sorunun tam olarak nereden kaynaklı olduğunun bilinmesi gerekir. Dilediğiniz zaman teknik servisimize gelerek ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   4 Ekim 2017 at 09:09
 • Özhan Reply

  Merhabalar,
  Iphone 6 plus dokunmatik entegresinde sorun var,sorun ile ilgili bilindik bir servisten aldıgım bilgi doğrultusunda tamir yapıldıgını lakin 10-15 gün sonra cihazların %60-70 inde tekrar aynı sorunun ortaya çıktıgını söylediler.Siz bu dokunmatik ekran entegresinin değişim veya tamirini yapabiliyormusunuz?Evet ise ekranımda kırık,ekran değişimi ve entegre için toplam fiyat rica edebilirmiyim.
  iyi çalışmalar

  2 Ekim 2017 at 22:42
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Özhan Bey merhaba;
   Tabii entegre tamiri yapılmaktadır servisimizde ancak sonunun tam olarak anlaşılabilmesi için servisimizi arayarak APPLE teknisyenlerimize bağlanabilir misiniz.
   Selamlar.

   3 Ekim 2017 at 11:31
 • Murat DENİZ Reply

  öncelikle selamun aleyküm hocam bende iphone 6 var 2 gün önce elimden düştü elime aldıgımda ise ekran yoktu ama dokunmatiği calısıyordu ses var ama bı tek görüntü yok neyse hocam bı telefoncuya götürdüm yanımda ekranı değiştirdi ama görüntü gelmedi dokunmatik var ama görüntü yok bana dediler ekran veya görüntü entegresi değişecek hocam bunun çözümü nedir ve ekran entegresi fıyatı ne kadardır

  (bide hocam entegreyle birlikte ekranda da sorun cıkarsa hem entegre hemde ekran fiyatı nedir ? )

  20 Eylül 2017 at 02:03
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Murat Bey merhaba;
   Cihazda tam olarak hangi sorunlar var tespit edilebilmesi için teknisyenlerimizin telefonunuzu test etmeleri gerekmektedir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Ancak bu tespitten sonra sizlere net bir şekilde fiyat bilgisi verilebilir.
   Selamlar.

   20 Eylül 2017 at 09:49
 • Alper Berk Reply

  merhabalar,iphone 6 cihaz kullanıyorum cihazım bazen hiç dokunmuyor bazen de kendiliğinden dokunuyor çözümü neler olabilir,ve fiyat aralığı nelerdir. dediklerinizi uyguladım sorun yazılımsal değil anladıgım kadarıyla,simdiden tesekkürler

  6 Eylül 2017 at 01:41
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Alper Bey merhaba;
   Sorun büyük ihtimalle ekrandan kaynaklanmakta ce çözüm yolu ekran değişiminin yapılması. Ücreti ise şu anda kampanyalı bir şekilde 130 TL’dir.
   Selamlar.

   6 Eylül 2017 at 04:46
 • Şeyma Reply

  Telefonum İPhone 6. Kilitlendikten sonra açmaya çalıştığımda ekran algılamıyor, home ve kilit tuşu algılanıyor. Rastgele basıp bekledikten sonra dokunmatik çalışıyor ve açabiliyorum. Sorun nedir ?

  20 Ağustos 2017 at 23:55
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Şeyma Hanım merhaba;
   Dokunmatik alanda sorun bulunmakta anladığımız kadarı ile. Ekran değişimi yapılınca sorununuz düzelecektir.
   Selamlar.

   21 Ağustos 2017 at 09:07
 • Mehmet Reply

  Iphone 6 pluskullanicisiyim telefonum kapandi entegresinde sikinti oldugunu soylediler acilmiyor cihaz ne sikintisi var bilmiyorum yapilma durumu var mi ne kadar ucret cikar bana

  15 Ağustos 2017 at 22:06
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Mehmet Bey merhaba;
   Tabii ki tamiri mümkündür ancak cihazınızın teknisyenlerimiz tarafından görülmesi gerekir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   20 Ağustos 2017 at 16:40
 • oktay tekin Reply

  iphone 6 plus dokunkatik sorunu yasiyorum ekranin ust kosesine bastirdigimda calisiyor bir sure sonra yine tepkisiz surekli ekrana bastirma ile kullaniyorum ( ekran degistim ariza hala devam ) muhtemel soket ama bilemeiyorum tamir ucreti ve suresu hakkinda bilgi verirseniz sevirinim ..

  29 Temmuz 2017 at 04:24
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Oktay Bey merhaba;
   Sorun büyük ihtimalle ekran soketi entegresinden kaynaklanmakta ama tabii ki de ekranın da kontrol edilmesi gerekir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ancak arıza tespiti sonrasında net bir bilgi ve ücret verilebilir.
   Selamlar.

   29 Temmuz 2017 at 17:20
 • burak doğan Reply

  hocam selamun aleyküm öncelikle iiphonr 6 kullanıcısıyım telefonunun dokunmatiği sabah 9 gibi gidiyor öğlen 1 2 civarı kendine geliyor sonrraki saatler sorunsuz çalışıyor saat kurulu gibi hergün aynı şey sorun ne olabilir hocam

  29 Temmuz 2017 at 01:39
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Burak Bey,
   Oldukça garip bir durum açıkçası. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Dilerseniz teknisyenlerimiz tarafından inceleme yapılır ve sizlere net bir şekilde bilgi aktarımı sağlanır.
   Selamlar.

   29 Temmuz 2017 at 01:47
 • Mehmet Reply

  Merhaba,
  iphone 6 mın dokunmatiğinde bir süredir sorun yaşıyorum. Bazen kendi kendine ilgisiz yerlere basıyor, bazen dokunmaya hiç yanıt vermiyor. Ekran koruyucuyu çıkartıp denedim, açma kapamayı denedim sorun devam ediyor.
  Ekranı değiştirmem mi gerekiyor?
  Teşekkürler

  18 Temmuz 2017 at 15:01
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Mehmet Bey merhaba;
   Büyük ihtimal ekran değişimi yapılması gerekecektir. Teknik servisimizde iPhone 6 ekran değişimi fiyatı şu anda kampanyalı bir şekilde 130 TL’dir.
   Selamlar.

   19 Temmuz 2017 at 01:08
 • veysel Reply

  iphone 6 telefonum var arka kapağı yamuldu ve üstünde 3 ay geçtikten sonra kendi kendine ekran tuşa basıyor sürekli işlem yapıyor ekran kilidi açıp kapadımı düzelme oluyor sonra yine yapıyor ama bazen 4 gün falan hiç sorun olmuyor sonra sorun yine tekrarlıyor sebebi ne olabilir

  14 Haziran 2017 at 14:17
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhaba Veysel Bey;
   Kasada yaşanan hasar ekrana da zara vermiş olabilir maalesef. Anlık temaslarda bu sorun ile karşılaşıyor olabilirsiniz.
   Selamlar.

   14 Haziran 2017 at 16:37
 • Didem Reply

  Mrblar 6 plus telefonunun ekranı karardı karanlıkta çok az gözüküyor ekran ışığını en kisik ayara getirdigimde çok az ışık geliyor ama dokunmatik bazen kendi kendine basiyor ekran dan olabilir diye ekran denettik fakat yeni ekranda da ayni sorun entegredenmidir ve fiyat ne kadar ve ne kadar surede alabilirim telefonu ilginize teşekkürler

  25 Mayıs 2017 at 10:58
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Didem Hanım merhaba:
   Soru : iphone 6 plus telefonum ekran ışık sorunu, ve iphone 6 plus dokunmatik entegre sorunu fiyatı nekadar ???
   Cevap : iphone 6 plus dokunmatik entegre ve ışık entegre sorunu devamlı karşılaştığımız ve giderdiğimiz sorunlardan biridir. aynı zamanda iphone 6 plus telefonlarda ışık ve dokunmatik entegre sorunu sık karşılaştığımız kronik sorunlardan biridir. iphone 6 plus ekran ışık entegre sorunu tamir ücreti 250 tl,dir. iphone 6 plus ekran dokunmatik entegre sorunu tamir ücreti 250 tl,dir. teslimat süresi sağlıklı test etmemiz için 1 veya gün sürmektedir.
   Selamlar.

   25 Mayıs 2017 at 23:12
 • Yaprak Reply

  Merhaba,
  iPhone 6 Plus cihazım var. Dokunmatik ekran işlevini yerine getirmiyor. En üst kısımda gri/beyaz görüntü çıkıyor. Ve üst kısma baskı uygulayınca ya da ekrana vurunca dokunmatik kısmi olarak çalışmaya başlıyor.
  Aynı zamanda şarj birden bire bitiyor. Tahmini fiyat nedir? Ve ne yapmam gerekir.
  İyi günler.

  22 Mayıs 2017 at 11:02
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Yaprak Hanım merhaba;
   Öncelikle ekran değişimi yapılması gerekir ve ücret 150 TL’dir. Şarj için ise batarya değişimi yapılması gerekebilir. Aynı şekilde batarya değişimi ücreti de 150 TL’dir. Ancak net bir şekilde sizlere bilgi verilebilmesi için cihazınızda arıza tespiti yapılması gerekir. Teknik servisimizde arıza tespiti ücretsizdir ve dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   22 Mayıs 2017 at 17:48
 • adsız Reply

  merhabalar . iphone 5s im yere düştü . ekranın üstüne geldiği için sanıyorum elime aldığımda klavyedeki tuşlar telefonun en alt ve en ust kısmı çalışmıyor.

  10 Mayıs 2017 at 14:20
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Merhabalar;
   Ekran değişimi yapılarak sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz. iPhone 5s komple ekran değişimi şu anda kampanyadadır ve ücreti 100 TL’dir.
   Selamlar.

   10 Mayıs 2017 at 16:21
 • uğur Reply

  merhabalar cihazım iphone 6 dokunmatiği arada bozuluyor ekrana baskı yapınca çalışıyor bunu sıklıkla tekrarlıyor 1 defa ekran değiştirdim düzelmedi dokunmatik entegresinde sıkıntı olduğunu söylediler şu an ekranı ve entegresini değiştirmek istiyorum fiyat alabilirmiyim sizden teşekkürler

  3 Mayıs 2017 at 19:17
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Uğur Bey merhaba;
   iPhone 6 ekran ve entegre değişimi fiyat 250 TL’dir. Sorununuz bu işlemler sonrası tamamen çözüme kavuşturulur.
   Selamlar.

   3 Mayıs 2017 at 19:33
 • Görkem Reply

  Cihazı ne kadar süre içerisinde alabiliyoruz

  27 Mart 2017 at 00:50
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Görkem Bey merhaba;
   Teknik servisimize geldiğiniz taktirde 30 dakika içerisinde telefonunuzu teslim alabilirsiniz. Kargo ile gönderimlerde ise bu süre 3 (üç) iş günüdür.
   Selamlar.

   27 Mart 2017 at 04:18
 • huseyin bilgili Reply

  selam hakan bey bende iphone 6 var ekran dokumatigi bazen calismiyor tus kilidine basip acinca duzelir gibi oluyor sonra tekrarliyor ariza yardimci olursaniz sevinirim iyi gunler

  10 Mart 2017 at 22:54
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Hüseyin Bey merhaba;
   Bu sorunun kaynağı ekrandan da olabilir farklı sebepten dolayı da. Sizlere net bir şekilde sorunun ne olduğunun söylenebilmesi için arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknik servisimizde bu hizmetimiz ücretsizdir.
   Selamlar.

   11 Mart 2017 at 05:57
 • Murat gokce Reply

  Merhaba 6 plus kullanirken dokunmatik kesiyo birden ust bolumune baski yapinca anlik duzeliyo sonra tekrar ayni sorun meydana geliyo cihazi ozel serviste cihaza bagladilar hic bir sorun cikmadi ekran degisimi bu sorunu tamamen cozermi

  7 Şubat 2017 at 22:38
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Murat Bey merhaba;
   Büyük ihtimal ile bir temassızlık sonucu ya da dokunmatik alanda meydana gelen bir çatlama sebebi ile bu sorun ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Ekran değişimi yapılınca sorun tamamen çözülecektir ancak sadece ekran soketinin yerine takılması ile de çözüm bulunabilir.
   Selamlar.

   8 Şubat 2017 at 04:21
 • Kaya Reply

  İyi günler. iPhone 6plus ta ekranda gri cizgi cikiyodu kendi kendine uygulama aciyodu dokunmatik ekran calismiyodu . Ekrani degistirdim. Gri cizgi sorunu kalkti ama suan hala dokunmatik arada bir çalışmıyo bunun sebebi ne olabilir .

  19 Ocak 2017 at 15:49
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Kaya Bey merhaba;
   Büyük ihtimal ile ekran kaynaklı bir sorun ile karşılaşıyorsunuz ve ekran değişimi ile bu sorununuz çözülecektir. Ama yine de telefonunuzun kontrol edilmesi gerekir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   19 Ocak 2017 at 20:49
 • Ali Tunahan Reply

  selamın aleyküm bende iphone 6 plus var akrabamdan almıştım bunu alalı 5-6 ay oldu garantiside yok telefonda bazen hatta sıklıkla ekran tepki vermiyor yani bi çeşit donma hastalığı applarda bulunan bir hastalıkmış. yani ekran tepki vermemesi yüzünden telefonu kırcak hale geldim lütfen yardım edin bunun için neler yapabiliriz fiyatı nedir lütfen geri yazarsanız sevinirim. bide telefonum çekmiyor sim kartımı başka telefona taktığımda çekiyor bunun sorunu nedir? bide ekran değişim yapınca bize garanti veriyormusunuz?? acil

  11 Ocak 2017 at 09:38
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ali Bey merhaba;
   Dilediğiniz zaman teknik servisimize gelerek sorunun tam olarak ne olduğunun anlaşılmasını ve sizlere söylenmesini sağlayabilirsiniz. Arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Yapılan bütün değişim ve tamir işlemlerinden sonra 6 ay teknik servis garantisi verilmektedir.
   Selamlar.

   11 Ocak 2017 at 10:58
 • Sinan Reply

  Mrb 6 plus var ekranında gri çizgiler çıkıyor ve ekranın kösesine dokununca gidiyor arızası nedir acaba

  11 Ocak 2017 at 01:33
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Sinan Bey merhaba;
   Bu sorunun iki sebebi olabilir. Birincisi ekran soketi yerinden oynamıştır. İkincisi ise iç ekranda kırılma ya da çatlama meydana gelmiştir. İkinci durumda ekran değişimi yapılması gerekir ve ücreti 150 TL’dir. Birinci durumda ise ekran soketinin yerine takılması yeterlidir ve daha uygun bir ücret karşılığı tamir işlemi yapılır. Ama tabi ki bnet bir cevap verilebilmesi için arıza tespiti yapılması gerekmektedir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   11 Ocak 2017 at 04:02
 • Yasin Erdoğan Reply

  Merhaba, cihazım iPhone 6 Plus. Soruma gelicek olursak 2 Aydır yaklaşık telefenum ekranı sağlam fakat dokunmatik sürekli gidiyor tuş kilidini açıp kapatınca geri çalışıyor veya telefonla biraz sağa sola oynatınca oluyor. Beşiktaş’ta bilindik bir servise götürdüğümde ekran entegresi değişmesi lazım dediler anakart üzerinde bir sorunmuş. Fiyat çok yüksek geldi eğer mail üzerinden dönüş yaparsanız Size de tespit yaptırmak ve fiyat almak isterim. İyi akşamlar dilerim…

  2 Ocak 2017 at 23:34
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Yasin Bey merhaba;
   Dilediğiniz zaman teknik servisimize gelerek ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   3 Ocak 2017 at 03:27
 • nihat filizer Reply

  dokunmatik kafayı yedi kendi kendine işlem yapıyor

  12 Aralık 2016 at 18:42
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Nihat Bey merhaba;
   Telefonunuzun üzerinde cam koruyucu ya da kılıf var ise çıkartınız ve ekranınızı çok az nemli bir bez ile siliniz. Sorununuz devam ediyorsa alınan bir darbe sonucu ya da baskı sonucu dokunmatik alanda sorun yaşanıyor olabilir.
   Selamlar.

   12 Aralık 2016 at 18:56
   • nihat filizer Reply

    peki dokunmatikmi değişicek ekranmı değişicek

    12 Aralık 2016 at 19:04
    • GSM İLETİŞİM Reply

     Nihat Bey merhaba;
     Teknik servisimizde full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılır.
     Selamlar.

     13 Aralık 2016 at 01:04
 • Sedat bayrak Reply

  Iphone 6 telefonumda sadece u h ve b harflerinin oldugu yerden ekranin ustunden altina dogru dokunmatik calismiyor burada bir telefoncuya daha onceden tamire vermistim telefonu aldigimda ekranda renk farkliliklari vardi birde ekranin sol alt kosesinde siyah ekranda belli olan farklilik var baska telefoncuda dokunmatik entegresi degismesi lazim diyi bunun tamirini yapiyomusunuz

  24 Kasım 2016 at 21:16
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Sedat Bey merhaba;
   Tabi ki cihazınızın tamiri yapılabilir ama önce sorunun tam olarak neden kaynaklandığının tespit edilmesi gerekmektedir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   25 Kasım 2016 at 05:17
 • Furkan Reply

  Iphone 6 PLUS EKRAN taktırdım hala aynı dolunmatik çalışmıyor anakartta sorunsuz var demişlerdi ama eskiden çalışıyordu birdenbire gitti orjinal ekran ddğiştirdim ama dokunmatik bir daha çalışmadı Anakartta çatlama demişlerdi bi kaç yere ne yapabilirim!?

  18 Kasım 2016 at 22:15
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Furkan Bey merhaba;
   Telefonunuzu APPLE teknisyenlerimizin incelemeleri gerekmektedir. Tam olarak net bilginin sizlere verilebilmesi için ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   19 Kasım 2016 at 03:46
 • Furkan Reply

  Merhaba iphOne 6 plus var ekranda gri çizgiler oluyo ve dokunmatik çalışmıyor telefonu kastırınca veya bastırınca düzeliyo antalyada telefoncular entegresinden dediler dokunmatik hastalığı dediler iyi günler

  11 Kasım 2016 at 15:25
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Furkan Bey merhaba;
   Büyük ihtimalle iç ekran kırılmasından dolayı bu sorun ile karşılaşıyorsunuz. Ekran değişimi yapılması sorununuzu çözecektir. Ama yine de teknik servisimizi arayarak uzman teknisyenlerimize daha detaylı bilgi verip kesin sorunu öğrenmenizi tavsiye ederiz.
   Selamlar.

   11 Kasım 2016 at 16:37
 • isa Reply

  iyi günler iphone 6 ekranı karardı. donanımsal bir arıza var tahminen çünkü telefon çalıyor ve cevap verebiliyorum. ekranda belli belirsiz yazılar çıkıyor komple reset attım ama düzelmedi tahmini arıza ve masrafı hakkında bilgi verebilirmisiniz. semtimizdeki tanıdığım bir telefon tamircisi ana kartaki ekran entegresinden kaynaklanıyor onun değişmesi gerekiyor dedi bu mümkünmü ? açıkçası kandırılmak istemiyorum. şimdiden teşekkür ederim.

  8 Kasım 2016 at 23:17
  • GSM İLETİŞİM Reply

   İsa Bey merhaba;
   Büyük ihtimal ekranınız ile ilgili bir sorun yaşıyorsunuz ve değişim yapıldığı taktirde sorununuz çözülecektir. iPhone 6 ekran değişimi fiyatı şu anda kampanyalı bir şekilde 150 TL’dir. Detaylar için https://www.gsmiletisim.com/urun/iphone-6-kirik-ekran-degisim-fiyati sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bununla birlikte bilmenizi isteriz ki ücretsiz arıza tespiti hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetimizden sonra net sorun sizlere aktarılır ve onay verdiğiniz taktirde tamir işlemlerine geçilir. Dilediğiniz zaman teknik servisimize gelerek ya da ücretsiz kargo gönderimi yaparak bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   9 Kasım 2016 at 04:23
 • omer cap Reply

  selamlar ;

  ıphone 6 plus cihazım dustukten sonra (ekran kırılmadı fakat dokunmatık basmıyordu) ekran degişimi için firmaya gönderdım ekran degişti geldi fakat hala devam etmekte. bu sorun neden kaynaklıdır ne yapmam gerekır

  1 Kasım 2016 at 16:29
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Ömer Bey merhaba;
   Alınan darbe sonucu ekran soketinin takıldığı alanda ya da anakartta bir sorun yaşanmış olabilir. Tekrar göndermenizi tavsiye ederiz.
   Selamlar.

   1 Kasım 2016 at 19:31
 • fatih Reply

  Kolay gelsin 2 sorum.olucak
  Cihazim tamir olurken izlebilirmiyim
  Takilan ekranlar orjinalmi yoksa orjinale yakin 1 2 sinifmi genel anlamda bir kac yere sordum dedikleri su orjinele yakin 1 2 sinif dediler

  30 Ekim 2016 at 00:24
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Fatih Bey merhaba;
   Teknik servisimizde full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış apnelden oluşan ojrinal ekran değişimi yapılmakta ve bu sayede telefonunuz 24 ay GSM İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere sunulmaktadır. Bununla birlikte ekran değişimi yapılırken tabi ki cihazınızı izleyebilirsiniz.
   Selamlar.

   30 Ekim 2016 at 03:57
 • Mehmet türkmen Reply

  Merhaba benim ıphone6 telefonumda dokunmatiği çalışıyor fakat arada çalışmadığı zamanlar oluyor sürekli bu olaydan rahatsız oluyorum sizce bu sorun neyden kaynaklıdır?

  18 Ekim 2016 at 11:25
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Mehmet Bey merhaba;
   Bu sorun ile bir çok iPhoen 6 kullanıcısı karşılaşmaktadır. Genellikle ekran kaynaklı olmayan bir sorundur. Anakartın ve iç aksamın teknisyenlerimiz tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir. Arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

   18 Ekim 2016 at 19:03
 • Hakan Reply

  Sa usta benim cihazın dokunamtiğinde problem var ekranda değil ama üst kısmında titreme yapıyor cihaza Reşet atığımda ekran yeşil olup sonra renk soğuyor bi kaç yerde araştırdım bana dedikleri dokunmatik engresi catlamıstır kimseye güvenmediğim için engre değişimi yaptırmak istemedim engre değişimi fiyat yapıyorsunuz

  5 Ekim 2016 at 01:40
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Hakan Bey merhaba;
   Sadece entegre değişimi yapılmamaktadır. Teknik servisimize geldiğinizde teknisyenlerimiz cihazınıza ücretsiz olarak arıza tespiti yaparlar. Bunun sonucu olarak net bir şekilde yapılması gereken tamir işlemleri sizlerle paylaşılır. Ama bilmenizi isteriz ki ekran değişimi yapılması gerekebilir.
   Selamlar.

   5 Ekim 2016 at 06:20

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama Yok)
Loading...