iPhone 6 Ekranı Çatladı (Kırıldı) Ne Yapılması Gerekir ?

iPhone 6 Ekranı Çatladı (Kırıldı) Ne Yapılması Gerekir ?

iPhone 6 cep telefonu sahibisiniz ve telefonunuzun ekranı yere düşme, darbe alma, üzerine baskı uygulanması ya da farklı bir sebepten dolayı çatladı (kırıldı) ise uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından yazılmış olan bu makalemizi kesinlikle okumanızı tavsiye ediyoruz. Madde madde dikkat edilmesi gerekenler teknisyenlerimiz tarafından hemen aşağıda paylaşılmıştır.

iPHONE 6 EKRANI ÇATLADI (KIRILDI)

iPhone 6 cep telefonunuzun ekranı çatladı (kırıldı) ise kesinlikle full tek parça yani iç ekran + dokunmatik alan + ön cam + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılması gerekmektedir. iPhone ekranları fabrikasyon vakumlu olarak tek parça halinde üretilmektedir. Sadece ön cam değişimi yapıldığında kısa bir süre içerisinde ön cam ekrandan ayrılmakta ve cihazınıza geri dönüşü olmayan zararlar verebilmektedir. İnternette iPhone 6 ön cam değişimi yaptırdım kısa bir süre içerisinde ön cam ekrandan ayrıldı ve benzeri gibi aramalar yaparsanız sorun yaşayan yüzlerce kullanıcı ile karşılaşabilirsiniz. Evet ilk dikkat etmeniz gereken konu budur. Sadece ön cam değişiminden uzak durarak full tek parça orjinal ve seri numaralı ekran değişimi yaptırmak. Peki ekran değişiminde nelere dikkat edilmesi gerekir ?

iPHONE 6 EKRAN DEĞİŞİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Bir önceki paragrafımızda iPhone 6 ekran değişimi yaptırmadan önce ilk dikkat edilmesi gereken hukukun full tek parçadan oluşan ekran kullanılması olduğundan bahsettik. Peki bu yeterli midir ? Tabi ki yeterli değildir. Hemen aşağıda uzman, tecrübeli ve aynı zamanda iPhone ekran değişiminde Türkiye rekoruna sahip olan APPLE teknisyenlerimizin dikkatli edilmesi gerektiği konuları sizlerle maddeler halinde paylaşıyoruz.

  1. Kullanılan ekranlar full tek parça yani dokunmatik alan + ön cam + iç ekran + dış panelden oluşan seri numaralı ve orjinal ürünler olmalıdırlar.
  2. Ekran değişimi tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odasında özel ekipmanlar kullanılarak yapılmalıdır.
  3. Ekran değişimi sonrasında bütün testleri yapılabilmesi ve telefon sahibi dilediği kadar cihazını inceleme hakkına sahip olmalıdır. İnceleme aşamasında yaşanacak herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücret iadesi gerçekleştirilebilmelidir.
  4. Ekran değişimi yapıldıktan sonra 24 ay teknik servis garantisi verilebilmeli ve bu garanti, garanti kartı ile birlikte müşteriye sunulabilmelidir.
  5. Aynı sorunun tekrar yaşanmaması amacı ile ücretsiz bir şekilde kırılmaz cam koruyucu takılabilmelidir.
  6. iPhone 6 ekran değişimi yapıldıktan sonra kesinlikle cihazınızda bulunan ve sizler için değerli olan bilgileriniz silinmemeli, telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmamalıdır.
  7. Ekranınız ile ilgili yaşamış olduğunuz herhangi bir sorun anında çözüme kavuşturulabilmelidir.

Yukarıda belirtilen 7 madde oldukça önemlidir. iPhone 6 cep telefonunuzun ekranı kırıldığında ya da çatladığında bu 7 kurala kesinlikle uymanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Aksi taktirde geri dönüşü olmayan sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

iPhone 6 ekran değişimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için iPHONE 6 EKRAN DEĞİŞİMİ hizmet sayfamızı ziyaret edebilir, iletişim numaralarımız aracılığı ile bizleri arayarak APPLE teknisyenlerimize ile görüşebilir ya da hemen aşağıda bulunan yorum alanı ile aklınıza takılan bütün soruları sorarak cevaplandırılmalarını sağlayabilirsiniz.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Teknik servisimize SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs durağından sadece 45 saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de bulunan ve en son durak olan Söğütleşme durağının kapısından çıktıktan sonra sağa dönünüz. 30 metre gittikten sonra sola döndüğünüzde Mavi – Beyaz GSM İLETİŞİM tabelasını tam karşınızda göreceksiniz. Hemen aşağıda adres bilgilerimiz ve teknik servisimizi kolaylıkla bulabilmeniz için görsellerimiz paylaşılmıştır.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 298026731 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama Yok)
Loading...