WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone 6 ekranı kırıldı ön camı çatladı ne yapmalıyım

iPhone 6 ekranı kırıldı ön camı çatladı ne yapmalıyım

iPhone 6 ekranı kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı basmıyor, iç ekran kırılması yaşandı, ekrana görüntü gelmiyor, ekranda mürekkep akması tarzında siyah – mor lekeler ya da yatay – dikey beyaz renkli çizgiler oluştu ise yaşanılan bu sorunun özüm yolu ekran değişimidir.

“iPhone 6 ekranı kırıldı” ne yapmalıyım diye soruyorsanız bu makalemizde dikkat etmeniz gereken hususlar, ekran değişiminin nasıl yapılması gerektiği ve GSM İletişim‘de tüm onarım süreçleri detaylı bir şekilde paylaşılmıştır.

iPhone 6 ekranı kırıldı değişim fiyatı nedir

iPhone 6 ekranı kırıldı ise değişim fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 150 TL‘dir. iPhone 6 ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

iPhone 6 ekran değişimi süresi teknik servis adresimize uğradığınız taktirde ortalama 30 dakika iken 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

 1. Ekran değişimi süreçlerinde telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 2. Komple yani ön cam + dokunmatik alan + iç ekran + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
 3. Telefonun ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. iPhone 6 ekran tamiri sonrası telefonun ekranını dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
 5. Ekran kırılması, ön cam çatlaması ve iç ekran kırılması sorunlarının önüne geçebilmek amacıyla ekrana kırılmaz cam koruyucu hediye olarak takılır.
 6. Telefon sizlere teslim edilirken 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı – kaşeli) teknik servis ekran garanti kartı hazırlanır.
 7. Garanti kartınızın olmasından dolayı garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

iPhone 6 ön camı camı çatladı değişimi nasıl yapılır

iPhone 6 ekranı kırıldığında ve ön camı çatladığında değişim işlemi periyodik bir şekilde sterilize edilen, tamamen statik elektrikten arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan ve aynı zamanda sigortalı olan teknik servis odamızda yapılır. Hemen aşağıda bulunan videomuz aracılığı ile iPhone 6 ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim resmi Youtube Kanalı‘mızı ziyaret ederek iPhone 6 batarya değişimi, kasa değişimi, kamera değişimi, şarj soketi değişimi ve benzer diğer bütün videoları da izleyebilirsiniz.

iPhone 6 ekran kırıldı garantiye girer mi

iPhone 6 ekran kırılması yaşayan kullanıcılar tarafından akla gelen ilk soru “iPhone 6 ekran kırıldı garantiye (garanti kapsamına) girer mi ?” sorusu olmaktadır. Maalesef girmez. Telefon üreticileri tarafından ekran kırılması, ön cam çatlaması, sıvı teması, telefonun darbe alması sonrasında hasar görmesi gibi sorunlar tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır.

Önemli bir hatırlatma yapalım ama. Telefonu alırken kaskosu yapıldı ise eğer kasko sözleşmesi dahilinde indirimli ya da ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sebeple telefonun kaskosu var ise mutlaka kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (6 Yorum)

 • Naz - 4 yıl önce

  Merhaba I phone 7 plus telefonum düştü ön camın sağ üst köşesi ve belirli yerleri çatladı. Birincisi açık mısınız? İkincisi ne kadar ücreti vardır?

 • Kübra - 4 yıl önce

  merhaba Iphone 6 telefonum yere düştü ekran kırıldı.
  fakat ekranın üst köşe karartılı görünüyor
  ekran değişimi ortalama ne kadara mal olur tahminen

 • tuba - 6 yıl önce

  merhaba samsung j7 telefonum yere düştü dokunmatik çalışıyor fakat ekranın alt kısmı karartılı üst kısmı çalışıyor.dışarıdan biri arayabiliyor ama acamıyorum.ön cam mı değişmeli komple ekran mı?kaç liraya mal olur tahminen?bilgilendirirseniz sevinirim.

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.