WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone 6 Kulaklık Modundan Çıkmıyor

iPhone 6 Kulaklık Modundan Çıkmıyor

iPhone 6 akıllı telefonlarında karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de cihazın kulaklık modundan çıkmıyor olmasıdır. Yaşanılan bu sorunun iki sebebi vardır. İlki kulaklık soketinin tıkanmış olması, ikincisi ise donanımsal arızalanma olarak verilebilir. Kulaklık soketi tıkandığında içerisindeki kulaklık soketi dişlileri kulaklığı takılı olarak görür.

İkinci sorun ise donanımsaldır. Sıvı – nem teması sonrasında kulaklık soketi oksitlenir. Böyle bir durumda ise kulaklık takılı olmamasına rağmen telefon kulaklık modundan çıkmaz. Ekranın üst kısmında kulaklık işareti çıkar.

iPhone 6 Kulaklık Soketi Değişimi

iPhone 6 kulaklık takılı kaldığında donanımsal bir sorun yaşanıyor ise çözüm yolu değişiminin yapılmasıdır. iPhone 6 kulaklık soketi değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi verilerek yapılmaktadır.

Değişim süresi teknik servisimizde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Değişim sonrasında bilgileriniz silinmez ve kulaklıktan sorunsuz bir şekilde ses almaya devam edersiniz.

iPhone 6 kulaklık soketi değişim fiyatı

iPhone 6 kulaklık soketi değişim fiyatı 100 TL‘dir. Onarım süreçlerinde orjinal ürün kullanılır. Bu sayede telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) kulaklık soketi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti kartınızın olması sebebi ile garanti süresi içerisinde kulaklık ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

iPhone 6 kulaklık modunda takılı kaldı

iPhone akıllı telefonunuzun kulaklık modunda takılı kalması sorunu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve diğer modellerin kulaklık soketi değişim fiyatını öğrenmek isterseniz eğer iPhone Kulaklık Modunda Takılı Kaldı konu başlıklı makalemize göz atabilirsiniz.

Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile de teknik servisimizde parça değişimi hangi ortamlarda nasıl yapılıyor tüm detayları le birlikte izleyebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.