WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone 6 Plus Açma Kapama Tuşu Bozuldu

iPhone 6 Plus Açma Kapama Tuşu Bozuldu

iPhone 6 Plus açma kapama tuşu bozuldu ise yani on/off tuşu basmıyor, herhangi bir tepki vermiyorsa 6 ay GSM İletişim teknik servis garantili değişim fiyatı 150 TL’dir. Tamir işlemi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Değişim süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 30 dakika, kargo gönderimi yaptığınızda ise 3 (üç) iş günüdür.

iPhone 6 Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi
iPhone 6 Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi

iPhone 6 Plus açma kapama tuşu basmamasının en büyük sebebi aşırı kullanımdan dolayı ya da alınan herhangi bir darbeden kaynaklanmaktadır. Ancak değişim işlemi yapılarak sorun çözülür ve ilk günkü gibi telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz. Peki teknik servisimizde nasıl bir ortamda on/off tuşu değişimi yapılır ?

iPhone 6 Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi

iPhone 6 Plus açma kapama tuşu değişimi, uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik önlemleri ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda, telefonunuza özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

  1. Cihazınız teknik servis odamıza alınır.
  2. Arızalı olan tuş itinalı bir şekilde cihazdan sökülür.
  3. Sökülen açma/kapama tuşu yerine orjinal tuş takım işlemine geçilir.
  4. Telefonun tüm testleri yapılır ve ardından incelemeniz amacı ile beğeninize sunulur.
  5. İnceleme sonrası onay verdiğiniz taktirde 6 ay teknik servis garanti kartınız ile telefonunuz sizlere teslim edilir.

GSM İletişim iPhone 6 Plus cep telefonu tamiri ve ekran değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran bir teknik servistir. Teknisyenlerimiz uzmandır ve kesinlikle telefonunuza herhangi bir zarar gelmeden onarım işlemi gerçekleştirilir. Tüm işlemler ileri teknoloji ekipmanlar ile yapılmaktadır. Bilgileriniz yapılan işlemler sırasında kesinlikle silinmez.

iPhone 6 Plus On/Off Tuşu Bozuldu Ne Yapmalıyım

iPhone 6 Plus on/off tuşu bozulduğunda kesinlikle ilgili alanı zorlamayınız. İğne, kürdan ve benzeri araçlar ile bireysel olarak açma kapama tuşunu tamir etmeye çalışmayınız. Bu tarz işlemler sorunu çözmek yerine, telefonunuzda kalıcı hasarlar bırakabilir. Çözüm yolu ise sizler için daha fazla maliyete sebebiyet verebilir. Bu sebeple kesinlikle uzman ve profesyonel bir APPLE teknisyeni eşliğinde değişim işlemi gerçekleştirilmelidir.

iPhone 6 Plus açma/kapama tuşu değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları hemen aşağıda bulunan yorum alanı aracılığı ile ya da teknik servisimizi arayarak sorabilir, uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tüm detayları ile birlikte cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.