WhatApp Destek Telefon ile Ara

İphone 6s Plus ve 3310 Kırılma Testi

İphone 6s Plus ve 3310 Kırılma Testi

Hemen hemen herkes kullanmıştır Nokia 3310’u. Belki hatta kullananlarınız vardır. Teknik servisimize de arada 3310 tamiri, 3310 bataryası ve benzeri sorunlarla gelen bir çok kullanıcı bulunmaktadır. Çağımızın en gelişmiş telefonu ise şu anda iphone 6s olarak görülmektedir. 

Aradan yıllar yıllar geçti. 3310 belki de sayılı bir şekilde kaldı ellerimizde. Evin bir köşesinde unutulmuş durumda ya da çoktan tılmış. Oysa ki İphone 6s henüz Türkiye’ye gelmeden dahi siparişler almaya başladı. Hatta çok kısa bir süre sonra milyonlarca kişi tarafından kullanılmaya başlanacak. Peki hangisi daha dayanıklı biliyor musunuz ? İphone 6s mi yoksa Nokia 3310 mu ?

İphone 6s ve Nokia 3310 Kırılma Testi

Bir çoğumuz biliyor aslında Nokia 3310’un bu yarıştan galip çıkacağını. Ama öyle ilginç bir video hazırlandı ki heyecanla izleyeceğinize eminiz. Önce İphone 6s’in ardından ise Nokia 3310’nun kırılması için uzman teknisyen elinden gelen her şeyi yaptı. Haydi birlikte izleyelim.

Haydi Bir Anket Yapalım

Sizce İphone 6s mi yoksa Nokia 3310 mu ? Hangisini tercih edersiniz ? Bu anketin ilk oylamasını alt kısımda bulunan yorum alanı ile bizler yapalım. Bizce Nokia 3310. Hatta aktif olarak kullanmakta olduğumuz Nokia 3310’un fotoğrafını da sizlerle paylaşalım. Sizlerde yorum alanından anketimize katılabilirsiniz. Nokia 3310 mu yoksa İPhone 6s mi ?

NOT: Bu makale sonrasında Nokia 3310 cep telefonunda sorun yaşayan ilk 3 kişinin yaşamış olduğu arızalar ücretsiz olarak tespit edilerek uzman teknisyenimiz tarafından onarılacaktır.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.