WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone 7 mikrofon sorunu çözümü

iPhone 7 mikrofon sorunu çözümü

iPhone 7 akıllı telefonlarında kullanıcıların yaşadıkları sorunlardan bir tanesi mikrofondan karşı tarafa sesin tam olarak gitmemesi ya da oldukça kısık gidiyor olmasıdır. Kullanıcılar tarafından genellikle; “iPhone 7 mikrofon sorunu“, “iPhone 7 karşı tarafa sesim gitmiyor” aramaları yapılır.

Bu makalemizde iPhone 7 mikrofon sorunu çözümü, nasıl çözüme kavuşturulduğu ve fiyatlandırması hakkında detaylı bir şekilde bilgi verilecektir.

iPhone 7 mikrofon soketi değişimi

iPhone 7‘de yaşanan mikrofon sorununun çözüm yolu mikrofon soketi değişimidir. “iPhone 7 mikrofon soketi” değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılır.

iPhone 7 mikrofon soketi değişim fiyatı ise 150 TL‘dir. Değişim süresi teknik servisimize geldiğinizde ortalama 45 dakika, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Değişim süreçlerinde telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.
  2. Orjinal iPhone 7 mikrofonu kullanılır.
  3. Telefonla konuşurken karşı tarafa sesiniz sorunsuz bir şekilde gitmeye başlar.
  4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı mikrofon soketi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde mikrofon soketi ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

iPhone 7 karşı tarafa ses gitmeme sorunu nasıl çözülür

Teknik servisimizde iPhone akıllı telefonlarının mikrofon soketi değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemenizi sağlamanız amacıyla teknisyenlerimiz tarafından özel olarak video çekimleri yapılmaktadır.

Mesela hemen aşağıda bulunan ve GSM İletişim resmi Youtube Kanalı‘mıza yüklenen video aracılığı ile iPhone 7 Plus şarj soketi değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

iPhone 7 mikrofon soketi değişimi ve diğer tüm detaylar için teknik servisimizi arayabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.