iPhone batarya (pil) değişimi sonrası performans

iPhone pil değişimi sonrası şarj dayanıklılık süresi

iPhone batarya (pil) değişimi sonrası performans

iPhone batarya (pil) değişimi sonrasında şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri dönmektedir. Telefonunuzun şarjı zamanla çok hızlı bir şekilde bitiyor, telefonla konuşurken birden cihaz kapanıyor, şarj yüzdesi yüksek seviyelerden düşük seviyelere iniyor ise bunun sebebi bataryada yaşanan sorunlardır. Genellikle sorunun sebebi

  1. Batarya kullanım ömrü sona ermeye başlaması,
  2. Batarya şişmesi olarak verilebilir.

GSM İletişim‘de iPhone batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal batarya kullanılarak yapılır.

iPhone batarya değişimi sonrası performansı nasıl olur

Teknik servisimizde iPhone akıllı telefon modelinize uygun orjinal batarya kullanılmaktadır. Bu sayede batarya (pil) değişimi sonrasında telefonun şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.

Telefonunuzun bataryasının kaç mAh olduğunu ve mAh kavramının ne anlama geldiğini öğrenebilmek için iPhone Bataryası Kaç mAh konu başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

iPhone batarya değişimi ne kadar sürer

iPhone batarya değişimi süresi teknik servisimizde ortalama 30 dakikadır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise sadece 3 (üç) iş günüdür.

iPhone Batarya Değişimi Ne Kadar Sürer konu başlıklı makalemizde tüm ayrıntılara detaylı bir şekilde yer verilmiştir.

iPhone batarya değişimi nasıl yapılır

iPhone akıllı telefon batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, cihazınıza özgü üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılır. Batarya değişimi yapılan teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.

GSM İletişim‘de iPhone batarya değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemenizi sağlamak amacıyla teknisyenlerimiz batarya değişimi yaparken video çekimleri yapılmakta ve bu videolar GSM İletişim Resmi Youtube Kanalı‘mıza yüklenmektedir. Hemen aşağıda bulunan videolar aracılığı ile batarya (pil) değişimi süreçlerini izleyebilirsiniz.

iPhone batarya değişimi ne kadar

iPhone batarya (pil) değişimi ücretleri kullanmakta olduğunuz telefon modeline göre farklılık gösterebilmektedir. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz tablo aracılığı ile batarya değişimi ücretlerine ulaşabilirsiniz.

iPhone batarya değişimiBatarya değişim fiyatıDeğişim süresi (servisimizde)Değişim süresi (kargo ile gönderim)
iPhone X batarya değişimi500 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 8 Plus batarya değişimi200 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 8 batarya değişimi200 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 7 Plus batarya değişimi200 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 7 batarya değişimi150 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 6s Plus batarya değişimi130 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 6s batarya değişimi130 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 6 Plus batarya değişimi130 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 6 batarya değişimi100 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone SE batarya değişimi100 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 5s batarya değişimi80 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 5 batarya değişimi80 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 4s batarya değişimi60 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 4 batarya değişimi60 TL45 dakika3 (üç) iş günü

GSM İletişim adres bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Gsm İletişim
Gsm İletişim Teknik Servis

Kargo gönderimi nasıl yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPhone akıllı telefonlarında batarya değişimi yapıldıktan sonra performans nasıl olur, teknik servisimizde batarya değişimi nasıl yapılır ve ücretlendirmesi nedir sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirmeye çalıştık. Aklınıza takılan sorular olursa eğer servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

GSM İletişim WhatsApp
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.