WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone Batarya (Pil) Değişimi Sonrası Performans

iPhone Batarya (Pil) Değişimi Sonrası Performans

iPhone batarya (pil) değişimi sonrasında şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri dönmektedir. Telefonunuzun şarjı zamanla çok hızlı bir şekilde bitiyor, telefonla konuşurken birden cihaz kapanıyor, şarj yüzdesi yüksek seviyelerden düşük seviyelere iniyor ise bunun sebebi bataryada yaşanan sorunlardır. Genellikle sorunun sebebi

  1. Batarya kullanım ömrü sona ermeye başlaması,
  2. Batarya şişmesi olarak verilebilir.

GSM İletişim‘de iPhone batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli iPhone teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal batarya kullanılarak yapılır.

iPhone batarya değişimi sonrası performansı nasıl olur

Teknik servisimizde iPhone akıllı telefon modelinize uygun orjinal batarya kullanılmaktadır. Bu sayede batarya (pil) değişimi sonrasında telefonun şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.

Telefonunuzun bataryasının kaç mAh olduğunu ve mAh kavramının ne anlama geldiğini öğrenebilmek için iPhone Bataryası Kaç mAh konu başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

iPhone batarya değişimi ne kadar sürer

iPhone batarya değişimi süresi teknik servisimizde ortalama 30 dakikadır. Bu süre 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise sadece 3 (üç) iş günüdür.

iPhone Batarya Değişimi Ne Kadar Sürer konu başlıklı makalemizde tüm ayrıntılara detaylı bir şekilde yer verilmiştir.

iPhone batarya değişimi nasıl yapılır

iPhone akıllı telefon batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, cihazınıza özgü üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılır. Batarya değişimi yapılan teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.

GSM İletişim‘de iPhone batarya değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemenizi sağlamak amacıyla teknisyenlerimiz batarya değişimi yaparken video çekimleri yapılmakta ve bu videolar GSM İletişim Resmi Youtube Kanalı‘mıza yüklenmektedir. Hemen aşağıda bulunan videolar aracılığı ile batarya (pil) değişimi süreçlerini izleyebilirsiniz.

iPhone batarya değişimi ne kadar

iPhone batarya (pil) değişimi ücretleri kullanmakta olduğunuz telefon modeline göre farklılık gösterebilmektedir. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz tablo aracılığı ile batarya değişimi ücretlerine ulaşabilirsiniz.

iPhone batarya değişimiBatarya değişim fiyatıDeğişim süresi (servisimizde)Değişim süresi (kargo ile gönderim)
iPhone X batarya değişimi600 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 8 Plus batarya değişimi500 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 8 batarya değişimi450 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 7 Plus batarya değişimi500 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 7 batarya değişimi450 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 6s Plus batarya değişimi450 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 6s batarya değişimi450 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 6 Plus batarya değişimi450 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 6 batarya değişimi400 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone SE batarya değişimi400 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 5s batarya değişimi400 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 5 batarya değişimi400 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 4s batarya değişimi400 TL45 dakika3 (üç) iş günü
iPhone 4 batarya değişimi400 TL45 dakika3 (üç) iş günü

iPhone akıllı telefonlarında batarya değişimi yapıldıktan sonra performans nasıl olur, teknik servisimizde batarya değişimi nasıl yapılır ve ücretlendirmesi nedir sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirmeye çalıştık. Aklınıza takılan sorular olursa eğer servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.