WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone ekranı kırıldı içindeki verileri kurtarma

iPhone ekranı kırıldı içindeki verileri kurtarma

iPhone ekranı kırıldı içerisindeki verileri kurtarmak yani tüm bilgilere ulaşabilmek için ne yapmam gerekir diye bir çok soru alıyoruz. Öncelikle içiniz rahat olsun. iPhone markalı cihazlarınızın ekranı kırıldığında telefon sıfırlanmadan yani verileriniz silinmeden ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Yedekleme yaptı iseniz eğer ve bilgisayarınızda ITUNES eş zamanlanmış ise ITUNES üzerinden veya APPLE hesabınıza giriş yaparak da verilere ulaşabilirsiniz. Ancak kullanıcıların isteği hem verilerin kurtarılması hem de sorunsuz bir şekilde telefonun kullanılmaya devam edilmesidir.

iPhone ekranı kırıldığında veriler silinir mi

iPhone ekranı kırıldıktan sonra veriler silinmez. İç ekran kırılmasından dolayı belki telefonunuz açılmayabilir ve bundan dolayı fotoğraf, video, uygulama, rehber ve benzeri alanlara ulaşılamaz diye telaş içerisinde olabilirsiniz ancak servisimizde ekran değişimi yapıldığında hem telefonda bulunan bilgileriniz olduğu gibi kalır hem de telefonu sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yukarıdaki anlatımda önemli olan telefonun sıfırlanmayacağı garantisinin sizlere verilmesidir. GSM İletişim‘de yapılan iPhone ekran değişimleri sonrasında kesinlikle telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.

iPhone ekranı kırıldığında veri kurtarma

iPhone 4, 4s, 5, 5s, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus ve X ekranı kırıldığında ekran değişimi yaparak verilerin kurtarılmasını sağlayabilirsiniz. iPhone ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

iPhone ekra değişimi süresi teknik servisimizde ortalama 45 dakika, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) ş günüdür.

  1. Komple yani ön cam, dokunmatik alan, iç ekran ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
  2. Telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Ekran görüntü kalitesi ilk günkü haline geri döner.
  5. Ekran değişimi sonrasında telefon ekranını dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddüt ya da beğenmeme durumunda ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  6. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı – kaşeli) ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  7. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Telefon modelinizin ekran değişimi fiyatını öğrenebilmek için iPhone ekran değişimi fiyat listesi ürün kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

GSM İletişim’de iPhone ekran değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemek için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz. GSM İletişim resmi Youtube kanalımızı ziyaret ederek diğer bütün modellerin ekran değişimi videolarınızı izleyebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (4 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.