WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone yamuldu garanti kapsamına girer mi ?

iPhone yamuldu garanti kapsamına girer mi ?

Akıllı telefon kullanıcıları tarafından sıkça sorulan iki soru: “iPhone yamuldu garanti kapsamına girer mi ?” ve “Yamulan iPhone nasıl düzeltilir” soruları olarak verilebilir. Konuyu hiç uzatmadan cevaplayalım dilerseniz.

Telefonun yamulması, eğilmesi, bükülmesi, üzerine baskı uygulanması sonucu zedelenmesi telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilir. Bu sebeple garanti kapsamı dışında kalır.

Yamulan iPhone nasıl düzeltilir?

iPhone Telefonunuzun kasası yamulduğunda kesinlikle bireysel olarak düzeltme yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü kasa yamulduktan sonra tüm parçalara ayırmadan düzeltme yapıldığında maalesef ki içerisinde bulunan anakart ve diğer parçalara hasar verilmekte ve telefon kullanılamaz hale gelmektedir. Bununla birlikte bir kere kasa yamulduktan sonra düzeltildiğinde eski düzenini tutmaz. İçerisinde çatlaklar oluşmuştur ve kısa bir süre içerisinde kırılabilir.

Yamulan iPhone düzeltme işlemi yerine tercih edilen ve telefonun sorunsuz bir şekilde kullanılmasını sağlayan yöntem ise kasa değişiminin yapılmasıdır. Ama tabii cihaz bükülünce diğer fonksiyonlarına hasar verilmemiş olması gerekir.

iPhone kasa değişimi nasıl yapılır

iPhone kasa değişimi profesyonel GSM İletişim APPLE teknisyenleri tarafından yapılmaktadır. Teknik servisimizde kasa değişimi süresi ortalama 1-2 saat iken 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. iPhone kasa değişiminde orjinal ürün kullanılır.
  2. Telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Telefon kasası ilk günkü görüntüsüne geri döner.
  4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı iPhone kasa garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

iPhone kasa değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video aracılığı ile detayı bir şekilde izleyebilirsiniz.

iPhone kasa değişimi fiyat listesi

iPhone akıllı telefonlarının kasa değişimi fiyatları ise kullanılmakta olan modellere göre farklılık göstermektedir. Güncel fiyatlar için iPhone kasa değişimi fiyat listesi ürün kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

iPhone kasası yamuldu ve aklınıza takılan sorular mevcut ise servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.